Nie żyje Piotr Świąc » Nie żyje Piotr Świąc, wieloletni dziennikarz gdańskiego ośrodka Telewizji Polskiej. Zmarł tragicznie... Elżbieta Rafalska: Nie trzeba pisać nam scenariuszy drogi życia i kari... » Z Elżbietą Rafalską, posłem do Parlamentu Europejskiego (Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy), o... Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Sol... » Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Solidarnością.Mija dwulecie rządó... Przyznanie Medali Stulecia Odzyskanej Niepodległości » Z inicjatywy dr. Karola Nawrockiego, dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Andrzej Papierz ... Dorwać wójta » Historia Daniela Obajtka przypomina fabułę filmu „Układ zamknięty”. Próbuje się zniszczyć człowieka,... Był sobie Tusk... - polityka i biznes » Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald Tusk wiedział, że powołana przez ... Nie żyje prof. Jerzy Limon » W wieku 70 lat zmarł prof. Jerzy Limon - anglista, literaturoznawca, pisarz, tłumacz i teatrolog, dy... Uzdrowiska wznawiają działalność » Od 11 marca uzdrowiska wznawiają działalność. Pacjenci, którzy czekają na leczenie uzdrowiskowe, będ... Powołanie nowego arcybiskupa: z Białegostoku do Gdańska » Arcybiskup białostocki Tadeusz Wojda będzie nowym metropolitą gdańskim. Decyzję papieża Franciszka o... Grzelak akceptuje - Gdańsk karze "S" za... » Urzędnik Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w imieniu władz miasta Gdańska nałożył na “Solidarność” k...
Reklama
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
czwartek, 04 marca 2021 19:18
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
niedziela, 07 marca 2021 22:10
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
Siatkarze Trefla w ostatnim meczu rundy zasadniczej PlusLigi pokonali
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
sobota, 06 marca 2021 17:05
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
Lechia nie zdołała odnieść czwartego z rzędu zwycięstwa.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
wtorek, 23 lutego 2021 10:36
Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
Anna Bilińska, Sara Lipska, Zofia Stankiewicz, Pia Górska, Zofia

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Siatkarz szuka klasy!

Uwaga, uwaga, klasa dla siatkarza poszukiwana! W sezonie 2016/2017 LOTOS Trefl Gdańsk rozszerza program „Siatkarz z klasą”, w ramach którego zawodnicy biorą pod swoje skrzydła uczniów trójmiejskich szkół podstawowych. Trwają poszukiwania dwóch najbardziej kreatywnych, zwariowanych i pełnych energii klas z Sopotu i Gdyni, które chciałyby dołączyć do akcji. Siatkarskie emocje i miliony uśmiechów są tutaj zestawem gwarantowanym!Z początkiem września wystartuje trzecia już edycja programu LOTOSU Trefla „Siatkarz z klasą”. Tym razem w akcji udział weźmie ośmiu zawodników - Piotr Gacek, Bartosz Gawryszewski, Wojciech Grzyb, Damian Schulz, Miłosz Hebda, Fabian Majcherski, Michal Masny i Szymon Romać - oraz osiem klas z trójmiejskich szkół podstawowych, w tym sześć z Gdańska. Obecnie trwają poszukiwania dwóch chętnych placówek - po jednej z Gdyni i Sopotu. Do współpracy zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy uwielbiają sport (będziemy się regularnie widywać podczas meczów), nie mają nic przeciwko nowym wyzwaniom (siatkarze będą mieć dla Was niecodzienne zadania) oraz których codziennie rozpiera energia!


altO „Siatkarzu z klasą” słów kilka
Projekt „Siatkarz z klasą” został przeprowadzony w wersji pilotażowej w roku szkolnym 2014/2015. Środkowy LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojtek Grzyb, objął patronatem klasę ze Szkoły Podstawowej nr 8 na gdańskim Chełmie. Program ten był częścią akcji społecznej organizowanej przez Wojewodę Pomorskiego „My na Pomorzu”. Uczniowie Ve zrealizowali projekt „Dobry kibic- a kto to”, którego zasięg objął ponad trzy tysiące osób, a klasa zajęła pierwsze miejsce, zdobywając dla szkoły nową pracownię komputerową oraz tablety jako nagrody indywidualne dla wszystkich zaangażowanych osób.


W minionym sezonie (2015/2016) projekt rozrósł się do sześciu siatkarzy, sześciu klas i sześciu szkół. Już nie tylko Wojtek Grzyb, ale również Bartek Gawryszewski, Mateusz Czunkiewicz, Piotr Gacek, Murphy Troy oraz Marco Falaschi „dorobili się” swoich klas, a do programu wprowadzone zostały elementy zarówno współpracy, jak i współzawodnictwa między klasami. Nadrzędnym celem całorocznego programu było przekazanie dzieciom najlepszych wartości, którymi według LOTOSU Trefla Gdańsk należy kierować się w życiu. Są to m.in. rozwój, ambicja, ciężka praca, uczciwość, działanie zgodnie z zasadami fair-play, pomoc innym, a także pozytywna rywalizacja. Uczniowie otrzymywali od zawodników różne zadania, m.in. budowali siatkarzy w skali 1:1, przebierali siebie i szkoły za bajkowe krainy, a także projektowali koszulki, w których przez cały sezon dopingowali LOTOS Trefl z trybun ERGO ARENY. Siatkarze odwiedzali z kolei swoich podopiecznych w szkołach, spędzając razem wigilię, czy świętując rozpoczęcie roku szkolnego.


W nadchodzącym sezonie program będzie się dalej rozrastać, a do akcji dołączą zarówno nowi zawodnicy, jak i nowe szkoły. Zadania, które będą stawiane uczniom są na razie tajemnicą, ale na pewno będą pobudzać kreatywność, a także rozwijać wiele innych wartości.


Jak zgłosić swoją klasę?
Do programu może się zgłosić każda chętna klasa ze szkół podstawowych w Sopocie i Gdyni. Już teraz możecie się wykazać kreatywnością i przygotować wierszyk/filmik/pracę plastyczną/cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy i przekona nas, że to Wy przez cały sezon będziecie się wykazywać się zapałem, zaangażowaniem i z ogromnymi uśmiechami na twarzach będziecie podchodzić do kolejnych wyzwań, a także spotkań z nami podczas meczów w ERGO ARENIE. Swoje zgłoszenia oraz wszelkie pytania kierujcie do Kasi Szumowskiej (k.szumowska@lotostrefl.pl, tel. 533716610). Na zgłoszenia klub czeka do środy, 24 sierpnia!


W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem roku szkolnego zawodnicy wylosują swoje klasy na kolejne 10 miesięcy, a o tym kto zostanie Waszym siatkarskim opiekunem, dowiecie się podczas rozpoczęcia roku -€“ w końcu wszyscy lubią niespodzianki!

źródło lotostrefl.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież