NFZ wysyła aneksy przedłużające umowy z lekarzami POZ » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ wysłał do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej aneksy do umów na ok... Polska bez Gdańska - Słowo Herr Haua przeciwko... » W czasie społecznego rozedrgania nastrojów ukazał się wpis na Facebooku Rolanda Haua, przewodniczące... Stutthof - wolność w III Rzeszy » 2 września 1939 roku pierwszym transportem przywieziono do obozu koncentracyjnego Stutthoff przedsta... Włodzimierz Gut: Wirus jest martwy - to my go roznosimy » Rozmowa z wirusologiem, profesorem Włodzimierzem Gutem- Przed chwilą powiedział Pan naszej realizato... MIIWŚ udostępniło parking podziemny na rzecz centrum testowego COVID-1... » Od środy 21 października na parkingu podziemnym (poziom G2) Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku funk... Jacek Zdrojewski: Uzurpatorzy na Lewicy » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Pożegnanie redaktora Włodzimierza Amerskiego » Na cmentarzu Srebrzysko we wtorek pochowano red. Włodzimierza Amerskiego, absolwenta AWF w Poznaniu... Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż... » Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim - wyłanianie 132 elektorów, którzy wskażą... Powołano Młodzieżową Radę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » 20 października 2020 r. została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.2... Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy...
Reklama
Polska bez Gdańska - Słowo Herr Haua przeciwko...
poniedziałek, 26 października 2020 19:18
Polska bez Gdańska - Słowo Herr Haua przeciwko...
W czasie społecznego rozedrgania nastrojów ukazał się wpis na
Stoczniowiec bez szans z Cracovią
niedziela, 25 października 2020 19:42
Stoczniowiec bez szans z Cracovią
Osłabieni hokeiści Stoczniowca nie mieli szans w spotkaniu z
Lechia w dobrym stylu ograła Wisłę Kraków
środa, 28 października 2020 19:34
Lechia w dobrym stylu ograła Wisłę Kraków
Trzy punkty dopisali do swojego dorobku piłkarze Lechii. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie Malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku cz. II
poniedziałek, 19 października 2020 16:26
Polskie Malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku cz. II
W ubiegłym tygodniu pisałem o pierwszych polskich wystawach w

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Siatkarz szuka klasy!

Uwaga, uwaga, klasa dla siatkarza poszukiwana! W sezonie 2016/2017 LOTOS Trefl Gdańsk rozszerza program „Siatkarz z klasą”, w ramach którego zawodnicy biorą pod swoje skrzydła uczniów trójmiejskich szkół podstawowych. Trwają poszukiwania dwóch najbardziej kreatywnych, zwariowanych i pełnych energii klas z Sopotu i Gdyni, które chciałyby dołączyć do akcji. Siatkarskie emocje i miliony uśmiechów są tutaj zestawem gwarantowanym!Z początkiem września wystartuje trzecia już edycja programu LOTOSU Trefla „Siatkarz z klasą”. Tym razem w akcji udział weźmie ośmiu zawodników - Piotr Gacek, Bartosz Gawryszewski, Wojciech Grzyb, Damian Schulz, Miłosz Hebda, Fabian Majcherski, Michal Masny i Szymon Romać - oraz osiem klas z trójmiejskich szkół podstawowych, w tym sześć z Gdańska. Obecnie trwają poszukiwania dwóch chętnych placówek - po jednej z Gdyni i Sopotu. Do współpracy zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy uwielbiają sport (będziemy się regularnie widywać podczas meczów), nie mają nic przeciwko nowym wyzwaniom (siatkarze będą mieć dla Was niecodzienne zadania) oraz których codziennie rozpiera energia!


altO „Siatkarzu z klasą” słów kilka
Projekt „Siatkarz z klasą” został przeprowadzony w wersji pilotażowej w roku szkolnym 2014/2015. Środkowy LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojtek Grzyb, objął patronatem klasę ze Szkoły Podstawowej nr 8 na gdańskim Chełmie. Program ten był częścią akcji społecznej organizowanej przez Wojewodę Pomorskiego „My na Pomorzu”. Uczniowie Ve zrealizowali projekt „Dobry kibic- a kto to”, którego zasięg objął ponad trzy tysiące osób, a klasa zajęła pierwsze miejsce, zdobywając dla szkoły nową pracownię komputerową oraz tablety jako nagrody indywidualne dla wszystkich zaangażowanych osób.


W minionym sezonie (2015/2016) projekt rozrósł się do sześciu siatkarzy, sześciu klas i sześciu szkół. Już nie tylko Wojtek Grzyb, ale również Bartek Gawryszewski, Mateusz Czunkiewicz, Piotr Gacek, Murphy Troy oraz Marco Falaschi „dorobili się” swoich klas, a do programu wprowadzone zostały elementy zarówno współpracy, jak i współzawodnictwa między klasami. Nadrzędnym celem całorocznego programu było przekazanie dzieciom najlepszych wartości, którymi według LOTOSU Trefla Gdańsk należy kierować się w życiu. Są to m.in. rozwój, ambicja, ciężka praca, uczciwość, działanie zgodnie z zasadami fair-play, pomoc innym, a także pozytywna rywalizacja. Uczniowie otrzymywali od zawodników różne zadania, m.in. budowali siatkarzy w skali 1:1, przebierali siebie i szkoły za bajkowe krainy, a także projektowali koszulki, w których przez cały sezon dopingowali LOTOS Trefl z trybun ERGO ARENY. Siatkarze odwiedzali z kolei swoich podopiecznych w szkołach, spędzając razem wigilię, czy świętując rozpoczęcie roku szkolnego.


W nadchodzącym sezonie program będzie się dalej rozrastać, a do akcji dołączą zarówno nowi zawodnicy, jak i nowe szkoły. Zadania, które będą stawiane uczniom są na razie tajemnicą, ale na pewno będą pobudzać kreatywność, a także rozwijać wiele innych wartości.


Jak zgłosić swoją klasę?
Do programu może się zgłosić każda chętna klasa ze szkół podstawowych w Sopocie i Gdyni. Już teraz możecie się wykazać kreatywnością i przygotować wierszyk/filmik/pracę plastyczną/cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy i przekona nas, że to Wy przez cały sezon będziecie się wykazywać się zapałem, zaangażowaniem i z ogromnymi uśmiechami na twarzach będziecie podchodzić do kolejnych wyzwań, a także spotkań z nami podczas meczów w ERGO ARENIE. Swoje zgłoszenia oraz wszelkie pytania kierujcie do Kasi Szumowskiej (k.szumowska@lotostrefl.pl, tel. 533716610). Na zgłoszenia klub czeka do środy, 24 sierpnia!


W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem roku szkolnego zawodnicy wylosują swoje klasy na kolejne 10 miesięcy, a o tym kto zostanie Waszym siatkarskim opiekunem, dowiecie się podczas rozpoczęcia roku -€“ w końcu wszyscy lubią niespodzianki!

źródło lotostrefl.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież