Jerzy Barzowski: Jak Struk sprawdzi Bonnę? » Z Jerzym Barzowskim, radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, członkiem Komisji Zdrowia, Polityki Spo... Polska Gedania » Rozmowa z paniami Barbarą Janczukowicz i Rosvitą Stern rwie się, temat gorący, pasjonujący, zarazem ... Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał » Mandat Parlamentu Europejskiego, zdobyty w ub.r. z listy Koalicji Europejskiej, nie zwalnia Magdalen... Radni PiS i poseł Płażyński chcą poszerzenia Parku im. Ronalda Reagana » Procedowany plan zagospodarowania terenów zielonych na wschód od mola w Brzeźnie zakłada budowę 19-,... W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni...
Reklama
Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał
środa, 22 stycznia 2020 15:55
Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał
Mandat Parlamentu Europejskiego, zdobyty w ub.r. z listy Koalicji Euro ...
Arka tonie a Samorządność nic nie robi
sobota, 25 stycznia 2020 15:48
Arka tonie a Samorządność nic nie robi
Sytuacja Arki Gdynia, klubu wspieranego m.in. środkami z budżetu mia ...
Przemeblowanie w Lechii
czwartek, 23 stycznia 2020 19:29
Przemeblowanie w Lechii
Dobry rok 2019 Lechia zakończyła niespodziewanie źle. Bilans dwóch ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Jastrzębski wykorzystał słabość przyjęcia Trefla

W meczu, w którym obie drużyny miały wzloty i upadki Trefl przegrał w ERGO Arena z Jastrzębskim Węglem 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:28).Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:28)

Trefl: Janusz 2, Schott 6, Nowakowski 8, Muzaj 22, Hebda 10, Niemiec 9, Olenderek (libero) oraz Jakubiszak 15, Kozłowski 1
Jastrzębski: Kampa 5, Lyneel 13, Kosok 11, Konarski 26, Fromm 17, Hain 6, Popiwczak (libero) oraz Rusek, Ferens

MVP: Dawid Konarski (Jastrzębski)

Losy pierwszego seta rozstrzygnęły się w zasadzie po kilku pierwszych akcjach, a tak naprawdę serwisach Grzegorza Kosoka. Środkowy gości wszedł na pole zagrywki przy stanie 1:0 dla Jastrzębskiego i trzykrotnie "upolował" Rubena Schotta. Niemiecki zawodnik miał olbrzymie problemy w przyjęciu i po trzeciej pomyłce usiadł na ławce rezerwowych, a na plac gry wszedł Szymon Jakubiszak. Goście zaczęli mecz od prowadzenia 5:0 i to ustawiło przebieg pierwszej partii. Przyjezdni powiększyli przewagę do 8 punktów (14:6). Gdańszczanie próbowali walczyć, ale zdołali dojść rywali na trzy punkty (15:18, 16:19, 18:21, 19:22), ale Jastrzębski nie dał sobie wydrzeć wygranej.


W drugim secie wyrównane było kilka pierwszych piłek. Od stanu 4:4 podopieczni trenera Andrei Anastasiego wypracowali sobie 3 punkty przewagi (7:4). Goście kilka razy zmniejszali straty do jednego punktu (6:7, 9:10, 10:11), ale gdańszczanie powoli zaczęli budować swoją przewagę. Jastrzębski, który w pierwszym secie pokonał gdańszczan zagrywkom w drugim secie nie był tak mocny w tym elemencie. Dobrze w tym fragmencie gry spisywał się Jakubiszak i gdańszczanie pewnie wygrali do 19.


Trzeci set tak jak pierwszy ustawił jego początek. Podopieczni trenera Anastasiego ponownie mieli problemy z przyjęciem i goście uciekli z wynikiem na 9:2. Gdańszczanie mozolnie odrabiali straty i udało im się doprowadzić do remisu (20:20). Żółto-czarni mieli szansę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nie wykorzystali swoich szans i końcówka seta należała do Jastrzębskiego.


Czwarta partia to jakby powtórka 1 i 3 seta. Goście na początku wypracowali sobie kilka punktów przewagi, a gdańszczanie gonili wynik. Ponownie udało się odrobić straty, ale ponownie zabrakło szczęścia. Decydujące piłki na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze Jastrzębskiego i po asie Lukasa Kampy mogli się cieszyć ze zdobycia 3 punktów.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież