Imprezy Mikołajkowe

Drukuj

Kluby osiedlowe z Zaspy, Przymorza i Oliwy przygotowały wiele imprez dla najmłodszych z okazji Mikołajek.


Kluby Osiedlowe Szafir i Rozstaje zapraszają dzieci na spotkanie z Mikołajem.
Jak co roku liczne atrakcje czekają na najmłodszych mieszkańców osiedla Rozstaje. W piątek 4 grudnia od godziny 16.30 W klubie Szafir będą bawić się dzieci z osiedla W ramach imprezy przewidziano gry, zabawy, konkursy. Nie zabraknie również poczęstunku i upominków.
Klub osiedlowy Maciuś I przy ul Opolskiej zaprasza dzieci na imprezę Mikołajkową w poniedziałek 7 grudnia od godziny 16 w krainie „ Królowej śniegu” w programie: występy, gry, konkursy, zabawy, Mikołaj z prezentami.


Mikołajkowe Kucie
Kuźnia Wodna w Oliwie w dniach 4 i 7grudnia zaprasza młodzież szkolną na pokazy kucia pt. Mikołajowe kucie- czas spotkania z prezentacją pracy urządzeń wodnych jak i techniką to 45 min (możliwość pieczenia dodatkowo kiełbasek w piecach kowalskich) pobytu w muzeum Kuźni Wodnej w Oliwie.


Terminy pokazów:
4 grudnia godz. 9:00 - 15 :007
7 grudnia godz. 9:00- 13:00
Terminy jak i ceny ustalane są indywidualnie -zwiedzanie z pokazami czas trwania: od 20 minut do 45 minut. Rezerwacje dla grup szkolnych od 10-60osób Informacje jak i rezerwacja pod nr. 601 842292


Mikołaj z Mikołajem
Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 7 ul. Cieszyńskiego 22 w Sopocie
Zaprasza 8 grudnia o godz. 16 najmłodsze dzieci na "Mikołajki z Mikołajem". W programie: - czytanie bajek o Mikołaju - "{pisanie" listów rysunków do św. Mikołaja - robienie portretów Mikołaja techniką kolażu przy użyciu kredek, waty, kolorowej bibuły i papieru - przygotowanie wystawy świątecznych kartek - czekoladowy mikołajek (poczęstunek)
Anna Czajkowska

Related news items:
Newer news items:
Older news items: