Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Jarmark Gwiazdkowy 2009

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 04 grudnia 2009 05:15

Od 4 do 22 grudnia na Targu Węglowym w Gdańsku trwać będzie Jarmark Gwiazdkowy 2009. Czynnych będzie około 200 stoisk handlowych, w tym ponad 20 stylizowanych na gdańskie kamieniczki. Wszystko to w świątecznych światełkach, z dekoracjami świątecznymi.  
W centralnym miejscu Targu Węglowego ustawione zostaną figury aniołów – dwie trzymetrowe rzeźby świetlne wykonane w technologii światła ledowego. Zewnętrzne ściany dużego pawilonu otaczać będą świetliste węże i figury świetlne. Organizują imprezę – na podstawie umowy z Miastem Gdańsk Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.


Będzie wiele atrakcji dla każdego. Oto niektóre z nich:


* SPOTKANIA ze św. MIKOŁAJEM
św. Mikołaj codziennie rozdawać będzie słodycze, składać świąteczne życzenia, przyjmować napisane do niego listy i pozować do pamiątkowych fotografii. Na pamiątkę niezwykłego z nim spotkania obdarowywać będzie również najmłodszych własnoręcznie podpisanym listem o treści: „Niech nie traci we mnie wiary, ani duży, ani mały”.


* ROZJAŚNIJ HOSPICYJNE NIEBO
Akcja Charytatywna na rzecz Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku.
Od 2004 roku z inicjatywy Międzynarodowych Targów Gdańskich podczas Jarmarku Gwiazdkowego prowadzona jest akcja charytatywna „Gorące serca w środku zimy”. Zebrane fundusze przeznaczane są na potrzeby Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.


 PACZKA OD SERCA
Niezwykła kolekcja – wystawa paczek przeznaczonych na licytację, ofiarowanych przez znanych aktorów, sportowców, pisarzy i muzyków. Paczki zawierające przedmioty wiążące się z osobą ofiarodawcy, życzenia i autograf, eksponowane będą na wystawie w czasie Jarmarku Gwiazdkowego. „Paczki od serca” licytowane będą na antenie Radia Gdańsk w dniach 7-18 grudnia.


 GWIAZDY, GWIAZDKI I GWIAZDECZKI
Konkurs Plastyczny dla uczniów ze szkół województwa pomorskiego. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej w „Niebiańskiej Galerii” na terenie Jarmarku. W tym roku nadesłana została rekordowa liczba prac – ponad 2.000 z blisko 200 szkół!!! Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas Jarmarku Gwiazdkowego - w sobotę 12 grudnia


 NIEBIAŃSKA GALERIA
Stoisko Hospicjum – na którym wystawione zostaną wszystkie prace nadesłane na konkurs, otrzymane za nie datki wspomogą działalność Hospicjum.


* WIKLINIUSZ GDAŃSKI
Niezwykłych rozmiarów wiklinowy, rozświetlony dzwon.


* GWIAZDKOWE RADIO JARMARKOWE
Kolędy i świąteczne piosenki emitowane na terenie Jarmarku.
Katarzyna Korczak
Słowa kluczowe: Jarmark Gwiazdkowy 2009

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież