Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Stoczniowiec rozgromiony przez Zagłębie

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 05 lutego 2021 22:24

altO tym meczu hokeiści Stoczniowca będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Gdańszczanie w hali Olivia przegrali 0:11 (0:3, 0:6, 0:2) z Zagłębiem Sosnowiec.GKH Stoczniowiec Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec 0:11 (0:3, 0:6, 0:2)
Bramki: 0:1 Jewgienij Nikiforow (4), 0:2 Łukasz Rutkowski (14), 0:3 Igor Smal (20), 0:4 Tomasz Kozłowski (21), 0:5 Jakub Blanik (31), 0:6 Imants Ļeščovs (39, 5 na 3), 0:7 Andriej Dubinin (40, 4 na 4), 0:8 Imants Ļeščovs (40, 5 na 4), 0:9 Rusłan Baszyrow (40, 4 na 4), 0:10 Michał Domogała (47), 0:11 Jewgienij Nikiforow (48)

GKH Stoczniowiec: Soliński (od 40.01 Szczepkowski) – Żurauski, Wala, Vítek, Mocarski, Zając – Lehmann, Leśniak, Strużyk, Pesta, Stasiewicz – Liśkiewicz, Niedźwiedzki, Maciej Rybak, Sadowski, Wołoszyk – Łabinowicz, Bandarenka, Drąg, Drozd-Niekurzak.

Zagłębie: Czernik (od 33 min. Kotuła) – Khoperia, Rodionow, Nikiforow, Wasiljew, Baszyrow – Syrojeżkin, Ļeščovs, Smal, Dubinin, Rybczik – Naróg, Luszniak, Sikora, Kozłowski, Blanik – Domogała, Gniewek, Piotrowski, Rutkowski, Kulas

Ten meczu mógł się potoczyć zupełnie inaczej. W 3. min gdańszczanie grając w przewadze umieścili krążek w bramce gości. Arbiter odgwizdał jednak grę wysoko uniesionym kijem i gola nie uznał. Minutę później Stoczniowiec tak fatalnie rozegrał akcję w tercji gości, że Jewgienij Nikiforow przechwycił krążek i w sytuacji sam na sam pokonał Solińskiego. Gdańszczanie stwarzali sobie sytuacje, ale byli nieskuteczni. Takich problemów nie mieli przyjezdni. W 14 minucie podwyższyli wynik na 2:0, a w 20. minucie na 3:0. W drugiej tercji obraz gry nie uległ zmianie. Goście najpierw zdobyli bramkę na 4:0 (22. minuta), a potem na 5:0 (31. minuta). Fatalne w wykonaniu Stoczniowca było ostatnie 90 sekund drugiej tercji. Gdańszczanie ostatnie 5,5 minuty tej tercji grali mając przynajmniej jednego gracza na ławce kar, a był nawet moment, że karę odsiadywało trzech graczy. Ostatnie 90 sekund to defensywna katastrofa Stoczniowca. Przyjezdni w 1,5 minuty zdobyli 4 bramki! Od początku trzeciej tercji w gdańskiej bramce stanął 17-letni Mikołaj Szczepkowski, dla którego był to debiut ligowy. Gdański debiutant spisywał się nieźle. Udało mu się utrzymać czyste konto przez ponad 6 minut. Ostatecznie skapitulował dwa razy, a Zagłębie rozbiło Stoczniowca 11:0.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież