Stanowisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku dot. rezol... » W związku z pojawiającymi się rezolucjami dotyczącymi ochrony lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazow... Wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w MIIW... » Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańs... Marek Markiewicz: Misją sędziego nie jest polityka » Z mec. Markiem Markiewiczem, delegatem na I Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, za... Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem » Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie przez kolejne 3 lata, choć kontrakt... Od piątku wzrost opłat za wodę i ścieki » Od piątku, 26 lutego, wzrośnie opłata za metr sześcienny wody i ścieków w Gdańsku. To pierwsza z pod... Europosłanka i wdowa po prezydencie Gdańska przed sądem » W poniedziałek 22 lutego przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się proces Magdaleny Adamowicz (z... Akcja „Wieniec” - stop nieetycznym zbieraczom poroża! » Poszukiwanie zrzutów staje się coraz bardziej popularne. Nie ma w tym nic nagannego, o ile zbieracze... Kontrahenci gminy klientami Adamowiczów » W poniedziałek, 22 lutego, przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe powinien rozpocząć się proces euro... Dodatkowe wyjazdowe punkty szczepień zorganizowane przez NFZ » Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą ... Daniel Obajtek - Człowiek Wolności tygodnika Sieci » Uroczysta gala – finał plebiscytu Człowiek Wolności tygodnika Sieci odbyła się 16 lutego i jak co ro...
Reklama
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
czwartek, 25 lutego 2021 06:37
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie
Arka po sparingach “na plusie” wraca na ligowe boiska
piątek, 26 lutego 2021 15:00
Arka po sparingach “na plusie” wraca na ligowe boiska
Z dodatnim bilansem spotkań sparingowych piłkarze Arki Gdynia
Lechia ograła Górnika i zbliżyła się do czołówki
sobota, 20 lutego 2021 21:59
Lechia ograła Górnika i zbliżyła się do czołówki
Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Lechii. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
poniedziałek, 15 lutego 2021 10:32
Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
Nazwisko malarza realistycznych widoków Gdańska Alfreda

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Kombinezony Zdunek Wybrzeże na sezon 2021

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 06 lutego 2021 17:02

Klubowe barwy z dużą dominacją niebieskiego, tak w skrócie można podsumować wzór kombinezonów drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Po latach z przewagą białego i czarnego koloru, wracamy do mocnego akcentowania barw klubowych. Nowością jest wykorzystanie logotypów sponsorów w wersji monochromatycznej, co jest zabiegiem zarówno estetycznym, jak i symbolicznym.


Zmiana wzoru kombinezonu po zakończeniu sezonu, to w sporcie żużlowym norma. Czasem modyfikacji ulegają drobne elementy, czasem design poddany zostaje całkowitemu odświeżeniu. O tym drugim możemy mówić w przypadku kevlarów Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2021. Dominujące w ubiegłym roku biel i czerwień zostały odsunięte w cień, a na pierwszy plan wysunął się kolor niebieski. Tak dużej dominacji niebieskiego w kolorystyce kombinezonów nie było jeszcze nigdy. W ostatnich latach wiodącymi kolorami były biel (lata 2013-2015, 2020) i czerń (2018-2019).


Zmiana kolorystyki to nie koniec nowości. Do dużej modyfikacji doszło na frontowej części kombinezonów. W ubiegłym roku po sześciu latach z przodu kombinezonów zniknęły gdańskie krzyże, które zastąpił historyczny herb klubu. Modyfikacja związana była z jubileuszem 75-lecia powstania GKS Wybrzeże. Mimo zakończenia jubileuszowego roku krzyże nie wróciły na kombinezon. Zastąpił je umieszczony w centralnej części herb Gdańska.

alt


Nowością jest też wykorzystanie monochromatycznych logotypów sponsorów klubu. Ma ono na celu ujednolicenie kevlaru, a także symbolizowanie integracji pomiędzy GKŻ Wybrzeże, a sponsorami, która z każdym sezonem zachodzi w coraz większym stopniu. Tego typu rozwiązanie zapewnia również większą estetyczność kombinezonu, który nie przypomina swoistej "choinki naszpikowanej reklamami", a w sposób elegancki eksponuje sponsorów klubu.


Pierwszy kombinezon na sezon 2021 trafi na licytację, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Niny Słupskiej, bratanicy sędziego żużlowego Pawła Słupskiego. Dziewczynka choruje na SMA, a jej rodzina walczy o uzbieranie 9 milionów złotych na specjalistyczną terapię. Na jej koncie znajduje się już 1,8 miliona złotych, to jednak zaledwie niespełna 20 procent potrzebnej kwoty. O szczegółach dotyczących licytacji będziemy informowali już niebawem.

źródło wybrzezegdansk.pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież