Nie żyje Piotr Świąc » Nie żyje Piotr Świąc, wieloletni dziennikarz gdańskiego ośrodka Telewizji Polskiej. Zmarł tragicznie... Elżbieta Rafalska: Nie trzeba pisać nam scenariuszy drogi życia i kari... » Z Elżbietą Rafalską, posłem do Parlamentu Europejskiego (Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy), o... Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Sol... » Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Solidarnością.Mija dwulecie rządó... Przyznanie Medali Stulecia Odzyskanej Niepodległości » Z inicjatywy dr. Karola Nawrockiego, dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Andrzej Papierz ... Dorwać wójta » Historia Daniela Obajtka przypomina fabułę filmu „Układ zamknięty”. Próbuje się zniszczyć człowieka,... Był sobie Tusk... - polityka i biznes » Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald Tusk wiedział, że powołana przez ... Nie żyje prof. Jerzy Limon » W wieku 70 lat zmarł prof. Jerzy Limon - anglista, literaturoznawca, pisarz, tłumacz i teatrolog, dy... Uzdrowiska wznawiają działalność » Od 11 marca uzdrowiska wznawiają działalność. Pacjenci, którzy czekają na leczenie uzdrowiskowe, będ... Powołanie nowego arcybiskupa: z Białegostoku do Gdańska » Arcybiskup białostocki Tadeusz Wojda będzie nowym metropolitą gdańskim. Decyzję papieża Franciszka o... Grzelak akceptuje - Gdańsk karze "S" za... » Urzędnik Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w imieniu władz miasta Gdańska nałożył na “Solidarność” k...
Reklama
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
czwartek, 04 marca 2021 19:18
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
niedziela, 07 marca 2021 22:10
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
Siatkarze Trefla w ostatnim meczu rundy zasadniczej PlusLigi pokonali
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
sobota, 06 marca 2021 17:05
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
Lechia nie zdołała odnieść czwartego z rzędu zwycięstwa.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
wtorek, 23 lutego 2021 10:36
Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
Anna Bilińska, Sara Lipska, Zofia Stankiewicz, Pia Górska, Zofia

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Narciarsko - snowboardowe zjazdy w Przywidzu - GALERIA

W niedzielę na stoku narciarskim w Przywidzu odbył się „Zjazd na Krechę”, w którym uczestnicy zjeżdżali w dwóch przejazdach indywidualnych z pomiarem czasu. Były to pierwsza taka  impreza na Pomorzu.


GALERIAW zawodach wzięło udział 30 zawodników zarówno mężczyzn, kobiet jak i dzieci. Rywalizacja składają się z pierwszego przejazdu eliminacyjnego dla wszystkich uczestników w poszczególnych kategoriach oraz finałowego, do którego awansowało pięciu z dwóch kategorii: narty – open (K, M) oraz snowboard – open (K, M). Po zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepszą trójkę.


altNarty
1. Ryszard Wiśniewski
2. Marek Majchrzak
3. Janusz Krupa

Snowboard
1. Paweł Gruszecki
2. Wojciech Bonecki
3. Mariusz Szczesniak


alt


Nagrody dla miejsc 1-3 w snowboardzie i nartach
1. miejsce: puchar, 30 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 50% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki oraz 10 tygodniowych voucherów i 20 jednodniowych wejść dla 2 osób z możliwością skorzystania z siłowni, studia cardio, zajęć grupowych fitness systemu wellness, strefy relaksu i świata saun ufundowane przez Good Luck Club fitness wellness & squash w Gdańsku.
2. miejsce: puchar, 20 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 30% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki oraz 10 tygodniowych voucherów i 20 jednodniowych wejść dla 2 osób z możliwością skorzystania z siłowni, studia cardio, zajęć grupowych fitness systemu wellness, strefy relaksu i świata saun ufundowane przez Good Luck Club fitness wellness & squash w Gdańsku.
3.  miejsce: puchar, 10 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki oraz 10 tygodniowych voucherów i 20 jednodniowych wejść dla 2 osób z możliwością skorzystania z siłowni, studia cardio, zajęć grupowych fitness systemu wellness, strefy relaksu i świata saun ufundowane przez Good Luck Club fitness wellness & squash w Gdańsku.


alt


Oprócz tego osoby, które przeszły do finału otrzymały medale oraz niespodzianki od Snow Party Camp oraz PaulSki. Dodatkowo dzieci startujące w zawodach otrzymały słodkie upominki przygotowane przez organizatorów. Wszystkim czas umilała muzyka puszczana przez osoby ze Snow Party Campu.

 - Cieszę się z wygranej tym bardziej, że się jej nie spodziewałem, gdyż zjazd w eliminacjach miałem troszeczkę słabszy, ale w rundzie finałowej udało mi się poprawić wynik o cztery sekundy , co pozwoliło mi odnieść zwycięstwo – nie ukrywał Ryszard Wiśniewski, zwycięzca w rywalizacji narciarskiej. - Na nartach jeżdżę od dziecka, a do Przywidza przyjeżdżam wraz z rodziną już od kilku lat aktywnie spędzając wolny czas i bardzo nam się tu podoba.


alt


Po zawodach rozmawialiśmy z Mariuszem Szcześniakiem, który zdobył brązowy medal w rywalizacji snowboardzistów. – Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne, impreza była dobrze zorganizowana. Ze swojej jazdy jestem zadowolony, choć wynik w przejeździe eliminacyjnym miałem troszeczkę lepszy niż w finale. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w Zjeździe na Krechę za rok, bo jest to naprawdę przednia zabawa – dodał na koniec pan Mariusz, który spróbował również zjazdu na specjalnych gumowych „oponach”.


alt


- Jak na pierwszy raz impreza wypadła całkiem dobrze i jesteśmy z tego powodu zadowoleni -  stwierdził w rozmowie z nami Paweł Jodczyk, założyciel szkoły Paul Ski. - Na pomysł realizacji tego typu zawodów wpadł jeden z naszych instruktorów, a tereny na przywidzkim stoku są idealne do tego, aby przebiegały one bezpiecznie, a to jest najważniejsze. Cieszymy się, że brali w nich udział nie tylko dorośli, ale również dzieci i mamy nadzieję na większą liczbę uczestników w przyszłym roku.
Paweł Doczyk
Fot Paweł Doczyk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież