Groźna niefrasobliwość marszałka Struka » Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Nie poddał się kwara... Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Komunikat Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej » Komunikat dr Karola Nawrockiego Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, dotyczący sprawy sądo... 4 kwietnia wyjątkowy koncert i premiera płyty w Radiu Gdańsk. Pamiętam... » Koncert fortepianowy polskiego wirtuoza młodego pokolenia Szymona Nehringa oraz promocja płyty #Pami... PKN ORLEN bliżej przejęcia Grupy ENERGA » PKN ORLEN otrzymał bezwarunkową zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie Grupy ENERGA.To kolejny krok... PKN Orlen wstrzymał dostawy odkażacza nieuczciwym supermarketom » PKN Orlen zdecydował o wstrzymaniu dostaw płynu do dezynfekcji rąk do supermarketów, które łamią zap... Upadek Festung Danzig » Kiedy 19 września 1939 roku już w parę dni po zdobyciu Westerplatte kawalkada samochodów świty Adolf... Konkursy online Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej » Wielkim wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zamknięcie szkół i przedszkoli na czas zagrożenia epid... Sport na antenie TVP Gdańsk » TVP Gdańsk zaprasza do oglądania programów sportowych. „Cały ten Sport” – program z udziałem najwięk... ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na najważnie... » Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie...
Reklama
Groźna niefrasobliwość marszałka Struka
środa, 01 kwietnia 2020 18:43
Groźna niefrasobliwość marszałka Struka
Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony k ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
poniedziałek, 30 marca 2020 09:27
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
Zarząd Lechii Gdańsk obniżył swoje wynagrodzenie o połowę. To pi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
poniedziałek, 16 marca 2020 14:45
Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
Wystawa malarska w Dworku Sierakowskich sopockiej artystki i architekt ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lechia mobilizuje kibiców na mecz z Ruchem

Przed piłkarzami Lechii najważniejszy mecz rundzie zasadniczej sezonu 2015/2016. W sobotę na Stadionie Energa podejmować będą Ruch Chorzów zwycięstwo do im awans do pierwszej ósemki ligi. Biało-zieloni proszą swoich kibiców o wsparcie. 

 


- Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych fanów na to spotkanie. Wiemy jaka będzie stawka sobotniego meczu i z pewnością głośny doping bardzo się nam przyda. Nasze nastawienie przed grą z Ruchem będzie takie same jak zawsze. Bo Lechia zawsze walczy o zwycięstwo - zapowiedział Piotr Nowak.
Początek sobotniego spotkania wyznaczono na 18.00, jak zresztą i innych spotkań w ostatniej kolejce ligowej. Wejściówki na to spotkanie dostępne są w Internecie i w stacjonarnych punktach sprzedaży. Bilety na mecze Lechii kupicie również dzięki specjalnej mobilnej aplikacji. Adresy punktów stacjonarnych i zasady sprzedaży biletów w sieci znaleźć można na stronie gdańskiego klubu. Jak poinformował gdański klub na mecz Lechii z Ruchem będzie można dojechać, korzystając z aplikacji Uber.


Lechia przygotowała również dla swoich kibiców specjalne pakiety biletowe. Pakiet Lechisty – jak je nazwano - można nabyć w cenie od 141 zł do 144 zł. Składa się on z biletu na mecz Ruchem, koszulki meczowej oraz T-shirta (koszulki będzie można odebrać w sobotę przed spotkaniem Lechia – Ruch). Dodatkowo na muralu i na autokarze Lechii Gdańsk znajdzie się imię i nazwisko kupującego. Można również nabyć Pakiet Lechisty, w którym znajdzie się bilet na dowolny mecz rundy finałowej, koszulka meczowa z autografami całej drużyny i wybrany t-shirt. Także w tym pakiecie imię i nazwisko kibica pojawią się na muralu oraz klubowym autokarze. Koszt takiego pakietu to 169 zł. Ze względu na konieczność podpisania koszulek będą one wysłane do końca lipca. Środki ze sprzedaży Pakietów Lechisty przeznaczone zostaną na akcję crowdfundingową, której celem jest stworzenie murali przedstawiających największe legendy klubu: Zdzisława Puszkarza oraz Romana Korynta.

kli/


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież