Gdańska demografia 2004-2020 » 31 grudnia 2020 roku Gdańsk liczył 470 907 mieszkańców. Z 35 gdańskich dzielnic najwięcej mieszkańcó... Lista punktów szczepień w Trójmieście » Przedstawiamy listę punktów, które szczepić będą zarejestrowane osoby od 25 stycznia w ramach Narodo... „Dobra energia zawsze powraca. Stań się jedną rodziną. Przekaż 1% poda... » Fundacja Energa rozpoczyna kampanię informacyjną w 2021 roku. Celem kampanii jest pomoc pracownikom,... Odyseja 2001. 20 lat temu powstała Platforma Obywatelska » Mija dwadzieścia lat od dnia, w którym Maciej Płażyński, wówczas z AWS, Andrzej Olechowski i Donald ... Czy w Gdańsku można obalić dowolny pomnik? Zwrot w sprawie dewastacji ... » Wraca sprawa przeciwko osobom, które obaliły pomnik ks. Henryka Jankowskiego. Zbierający i wykładają... Matka Stefana W. apeluje do Piotra Adamowicza » Od redakcji Gdańsk Strefa Prestiżu: W nawiązaniu do wypowiedzi Piotra Adamowicza na łamach Dziennika... Umowa o współpracy MIIWŚ i GKS Gedania 1922 » 15 stycznia 2021 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku została podpisana umowa o współpracy pomię... Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który st... » Z nadkom. Magdaleną Sroką, rzeczniczką prasową Porozumienia Jarosława Gowina, posłanką Klubu parlame... Rafał Chwedoruk: Rośnie nam odpowiednik José Luisa Zapatero i Savonaro... » Szymon Hołownia, kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 2020 r., prezes stowarzyszenia Polska ... Gdańskie rekordy narodzin i... » W 2020 roku w Gdańsku urodziło się 9153 dzieci i zarejestrowano 6740 zgonów. Według danych z Urzędu ...
Reklama
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
piątek, 15 stycznia 2021 13:26
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
Z nadkom. Magdaleną Sroką, rzeczniczką prasową Porozumienia
Trefl przegrał siatkarski maraton w Rzeszowie
niedziela, 17 stycznia 2021 18:49
Trefl przegrał siatkarski maraton w Rzeszowie
Po prawie pięciogodzinnej walce Trefl uległ w Rzeszowie Asseco
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
piątek, 15 stycznia 2021 20:50
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
Lechia rozegrała pierwszy sparing przed wiosenną rundą spotkań.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
poniedziałek, 11 stycznia 2021 19:00
Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
Urodził się w Koronowie niedaleko Bydgoszczy w 1897 roku. Ilekroć

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

IMME w Gdańsku, zaległy mecz z Wandą 3 lipca

altPGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2016 odbędą się w Gdańsku. Zawody zaplanowano na 14 sierpnia (początek o godz. 19:00). Zaległa kolejka NICE PLŻ, w tym mecz Renault Zdunek Wybrzeże ze Speedway Instal Wandą, zostanie rozegrana 3 lipca.


PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się po raz trzeci. To turniej, który gromadzi na stracie najlepszych zawodników PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata. Najtańsze bilety na zawody będzie można kupić w przedsprzedaży już za 25 zł. Sprzedaż rozpocznie się 22 czerwca m.in. na www.kupbilet.pl.


10 czerwca doszło do zawarcia umowy pomiędzy Ekstraligą Żużlową sp. z o.o. i Urzędem Miejskim w Gdańsku. Na jej mocy PGE IMME 2016 rozegrane zostaną na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż PGE IMME odbędą się już po raz trzeci z rzędu, bo impreza na stałe wpisała się do żużlowego międzynarodowego kalendarza, a jej poziom sportowy i organizacyjny gwarantuje wielkie emocje – powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes Zarządu Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. – Dlaczego Gdańsk? Uważamy, że Trójmiasto jest doskonałym miejscem do rozegrania takich zawodów, a okres wakacyjny będzie sprzyjał promocji żużla nad Bałtykiem i to w najlepszym możliwym wydaniu. PGE IMME w Gdańsku to świetna okazja dla kibiców, aby połączyć swój wakacyjny wypoczynek z kibicowaniem najlepszym żużlowcom na świecie. Stawka zawodnicza biorąca udział w PGE IMME jest przecież przez wielu ekspertów porównywana do obsady turniejów FIM Speedway Grand Prix.  

Zasady turnieju są proste. W PGE IMME - zgodnie z regulaminem zawodów, który nie uległ modyfikacji w porównaniu do poprzedniej edycji turnieju, wystartuje piętnastu zawodników w kolejności klasyfikacji według średnich biegopunktowych po dziesiątej rundzie rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski, a także jeden zawodnik z tzw. dziką kartą.

Dwie poprzednie edycje turnieju odbyły się na stadionach w Tarnowie i Lesznie. Wygrywali je Rosjanie: Emil Sajfutdinow (2014) oraz Grigorij Laguta (2015).

Tegoroczne zawody będą miały szeroką promocję zarówno w Trójmieście, jak i w Skandynawii – przy udziale klubów z ligi szwedzkiej i duńskiej oraz tamtejszych portali internetowych.

CENY BILETÓW NA PGE IMME 2016:

TRYBUNA HONOROWA: 50 zł w przedsprzedaży od 22 czerwca do 7 sierpnia, 60 zł po 7 sierpnia
NORMALNY: 25 zł w przedsprzedaży od 22 czerwca do 7 sierpnia, 35 zł po 7 sierpnia
PROGRAM: 15 zł (będzie można zakupić w Internecie)
DZIECI DO 12 ROKU ŻYCIA: wejście na program zawodów
DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA: wejście za darmo

SPRZEDAŻ BILETÓW NA PGE IMME 2016:

W INTERNECIE: od 22 czerwca na stronach internetowych www.kupbilet.pl, www.kibicfanshop.pl i www.speedway-shop.pl.
BEZPOŚREDNIO: od 22 czerwca w salonach Empik i STS w całej Polsce, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (w punkcie kibicfanshop.pl), Centrum Riviera w Gdyni (w punkcie kibicfanshop.pl), sklepie firmowym Kibic Fan Shop - ul. Marynarki Polskiej 98 w Gdańsku, na stadionie żużlowym w Gdańsku w specjalnym punkcie przy bramie głównej przed meczami Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

****

GKSŻ poinformowała, że zaległe mecz IX kolejki NICE PLŻ odwołane po śmierci Krystiana Rempały zostaną rozegrane 3 lipca. Renault Zdunek Wybrzeże zmierzy się ze Speedway Instal Wandą Kraków.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież