Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

IMME w Gdańsku, zaległy mecz z Wandą 3 lipca

altPGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2016 odbędą się w Gdańsku. Zawody zaplanowano na 14 sierpnia (początek o godz. 19:00). Zaległa kolejka NICE PLŻ, w tym mecz Renault Zdunek Wybrzeże ze Speedway Instal Wandą, zostanie rozegrana 3 lipca.


PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się po raz trzeci. To turniej, który gromadzi na stracie najlepszych zawodników PGE Ekstraligi – Najlepszej Żużlowej Ligi Świata. Najtańsze bilety na zawody będzie można kupić w przedsprzedaży już za 25 zł. Sprzedaż rozpocznie się 22 czerwca m.in. na www.kupbilet.pl.


10 czerwca doszło do zawarcia umowy pomiędzy Ekstraligą Żużlową sp. z o.o. i Urzędem Miejskim w Gdańsku. Na jej mocy PGE IMME 2016 rozegrane zostaną na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż PGE IMME odbędą się już po raz trzeci z rzędu, bo impreza na stałe wpisała się do żużlowego międzynarodowego kalendarza, a jej poziom sportowy i organizacyjny gwarantuje wielkie emocje – powiedział Wojciech Stępniewski, Prezes Zarządu Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. – Dlaczego Gdańsk? Uważamy, że Trójmiasto jest doskonałym miejscem do rozegrania takich zawodów, a okres wakacyjny będzie sprzyjał promocji żużla nad Bałtykiem i to w najlepszym możliwym wydaniu. PGE IMME w Gdańsku to świetna okazja dla kibiców, aby połączyć swój wakacyjny wypoczynek z kibicowaniem najlepszym żużlowcom na świecie. Stawka zawodnicza biorąca udział w PGE IMME jest przecież przez wielu ekspertów porównywana do obsady turniejów FIM Speedway Grand Prix.  

Zasady turnieju są proste. W PGE IMME - zgodnie z regulaminem zawodów, który nie uległ modyfikacji w porównaniu do poprzedniej edycji turnieju, wystartuje piętnastu zawodników w kolejności klasyfikacji według średnich biegopunktowych po dziesiątej rundzie rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Polski, a także jeden zawodnik z tzw. dziką kartą.

Dwie poprzednie edycje turnieju odbyły się na stadionach w Tarnowie i Lesznie. Wygrywali je Rosjanie: Emil Sajfutdinow (2014) oraz Grigorij Laguta (2015).

Tegoroczne zawody będą miały szeroką promocję zarówno w Trójmieście, jak i w Skandynawii – przy udziale klubów z ligi szwedzkiej i duńskiej oraz tamtejszych portali internetowych.

CENY BILETÓW NA PGE IMME 2016:

TRYBUNA HONOROWA: 50 zł w przedsprzedaży od 22 czerwca do 7 sierpnia, 60 zł po 7 sierpnia
NORMALNY: 25 zł w przedsprzedaży od 22 czerwca do 7 sierpnia, 35 zł po 7 sierpnia
PROGRAM: 15 zł (będzie można zakupić w Internecie)
DZIECI DO 12 ROKU ŻYCIA: wejście na program zawodów
DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA: wejście za darmo

SPRZEDAŻ BILETÓW NA PGE IMME 2016:

W INTERNECIE: od 22 czerwca na stronach internetowych www.kupbilet.pl, www.kibicfanshop.pl i www.speedway-shop.pl.
BEZPOŚREDNIO: od 22 czerwca w salonach Empik i STS w całej Polsce, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (w punkcie kibicfanshop.pl), Centrum Riviera w Gdyni (w punkcie kibicfanshop.pl), sklepie firmowym Kibic Fan Shop - ul. Marynarki Polskiej 98 w Gdańsku, na stadionie żużlowym w Gdańsku w specjalnym punkcie przy bramie głównej przed meczami Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

****

GKSŻ poinformowała, że zaległe mecz IX kolejki NICE PLŻ odwołane po śmierci Krystiana Rempały zostaną rozegrane 3 lipca. Renault Zdunek Wybrzeże zmierzy się ze Speedway Instal Wandą Kraków.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież