Zapłacą 240 tys. zł podatku? Co opowiadała żona prezydenta? » Trzecia rozprawa w procesie Pawła Adamowicza oskarżanego o podawanie nieprawdy w oświadczeniach mają... Piotr Czauderna alarmuje. Chronić przestrzeń Gdańska - koszty budżetu,... » Spór o podział 12 milionów złotych budżetu obywatelskiego - gdzie piaskownica, a gdzie ławki? - odwr... Znikają Dąbrowszczacy. Na Przymorzu będzie ulica Lecha Kaczyńskiego » Z mapy Gdańska znika siedem ulic. Oczywiście nie dosłownie. Wojewoda pomorski Dariusz Drelich rozpor... Kiermasz Świąteczny w Oliwskim Ratuszu Kultury » W dniach 15-20 grudnia w Oliwskim Ratuszu Kultury odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Dokonując zakupó... Dzień dla gdańskich hospicjów w Muzeum II Wojny Światowej » 16 grudnia dochód z biletów wstępu zakupionych przez zwiedzających Muzeum II Wojny Światowej zostani... Baśniowy świat zapałek Witolda Orzecha » Rozmowa z Witoldem Orzechem, podopiecznym Pomorskiej Jednostki Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, ... Sukces „Seniorów z energią”. Wiosną kolejna edycja programu Grupy Ener... » Uśmiechnięci, pełni życia, gotowi do działania i wdzięczni - tacy okazali się być uczestnicy pilotaż... 12. Doroczne Spotkanie Obywatelskie Gdańszczan » Po raz dwunasty w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej prezydent Paweł Adamowicz spotkał się z mieszkańca... Grudzień 1970 w filmie i w piosence » Dramat, który rozegrał się na ulicach Gdyni, Gdańska, Szczecina i Elbląga stał się niemal natychmias... Przystanków przybywa, pociągów ciągle mało » Uroczyście otwarto nowe przystanki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdynia Stadion i Gdynia Karwiny....
Reklama

W środowy wieczór Lechia Gdańska wraz z Multikinem przygotowała niecodzienne wydarzenie, które przyciągnęło zarówno koneserów kina, jak i miłośników sportu. Piłkarze gdańskiej drużyny wybrali się bowiem wraz z kibicami na pokaz filmu Łukasza Palkowskiego „Najlepszy”.Zanim jednak piłkarze zasiedli w fotelach sali kinowej, zaplanowano niespełna godzinną akcję promocyjną. Gdańscy zawodnicy pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Była to nie lada gratka zwłaszcza dla młodzieży, która miała okazję z bliska obserwować swoich, piłkarskich idoli. W holu głównym kina można było spotkać Grzegorza Kuświka, Błażeja Augustyna, Daniela Łukasika i Floriana Schikowskiego.


altaltWybór filmu z pewnością nie był przypadkowy. Reżyser przedstawił opartą na faktach historię Jerzego Górskiego, który wygrał z nałogiem i zwyciężył w jednym z najtrudniejszych wyścigów triathlonowych na świecie – przebiegł podwójnego Ironmana. Film w niezwykle realistyczny sposób ukazuje walkę człowieka z własnymi słabościami i uzależnieniem, a także rolę sportu w kształtowaniu charakteru. Produkcja odniosła wielki sukces na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni.


Piotr Kallalas

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam