Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj... Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn...
Reklama

1 czerwca w hali MRKS Gdańsk przy ul. Meissnera odbędzie otwarty turniej tenisa stołowego "Dzień Dziecka z ENERGĄ - Sprawni i Niepełnosprawni Razem z ENERGĄ". Początek o godz. 16.00.Otwarty turniej tenisa stołowego przede wszystkim dla uczniów i uczennic – sprawnych i niepełnosprawnych - Szkół Podstawowych, Gimnazjów, Liceów Ogólnokształcących i Techników a także dla amatorów i weteranów, ma być wydarzeniem sportowym i społecznym, które przypominając przebieg kariery sportowej Natalii Partyki ma pokazać, że demokratyczny wymiar tenisa stołowego służy integracji sportowców, a publiczności zapewnia emocje i komfort etyczny.


altGdański MRKS, klub od dziesięcioleci prowadzący sekcje tenisa stołowego, organizuje od wielu lat, z okazji Dnia Dziecka, otwarty turniej dla młodzieży szkolnej, dla sportowców sprawnych i niepełnosprawnych w swojej hali na gdańskiej Zaspie przy ul. Meissnera 1.


Sponsor wydarzenia

GRUPA ENERGA

www.energa.pl

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam