W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Drużyna na pół godziny - oceny lechistów po meczu w Szczecinie

Po stracie pierwszej bramki Lechia zaczęła grać jak z nut. Brakowało tylko bramek, ale wydawały się one kwestią czasu. Niestety, nastąpiła przerwa, a po niej druga połowa. I zobaczyliśmy drugą twarz gdańszczan - tragiczną. Czyli klasyczną wyjazdową. Do tego doszły kolosalne błędy i porażka gotowa. Eh, słabo widzimy ten tytuł... Oceny w skali 0-5.


Dusan Kuciak (3) - Wpuścił trzy bramki. Przy każdej bez szans. Poza tym miał kilka niezłych interwencji, ale i - po raz pierwszy - kilka niepewnych zagrań.


Paweł Stolarski (2) - Dwie bramki wędrują na jego konto. Dał się ograć jak dziecko. Ocenę podwyższają na pewno niezłe akcje w ofensywie.


Mario Maloca (3) - Nieźle, ale też nie ustrzegł się błędów. Niemniej jednak popełnił ich najmniej i często asekurował kolegów.


Rafał Janicki (2) - Niepewny, często przysypiał. No i dał strzelić bramkę głową chłopcu, który może mu biegać pod nogami.


Jakub Wawrzyniak (3,5) - Miał kilka niepewnych momentów w obronie, ale nie skutkowały one niczym niebezpiecznym. Bardzo mógł się za to podobać w ofensywie, gdzie bardzo dobrze współpracował chociażby z Wolskim.


Ariel Borysiuk (3,5) - W swoim stylu. Łatał dziury, zbierał piłki i rozpoczynał akcje. Dobry mecz.


Milos Krasić (3,5) - Takiego Krasicia, jak z pierwszej połowy chcemy oglądać zawsze. Widział wszystko, świetnie wymieniał się z Wolskim, mądrze rozgrywał. No i strzelił fantastyczną bramkę. Niestety, po przerwie mocno siadł przez co odpuścił Korta, który wbiegł w pole karne i dał prowadzenie Pogoni. Stąd i ocena niższa.


Rafał Wolski (4,5) - Najlepszy na boisku. Najlepszy w Lechii. Po prostu rewelacyjny zawodnik. Nic więcej mówić nie trzeba. Szkoda tylko, że Marco odebrał mu asystę.


Sławomir Peszko (2,5) - Świetna pierwsza połowa. Druga bardzo zła. Dlatego też i ocena średnia.


Flavio Paixao (2,5) - Podobnie jak Peszko. Bardzo ładnie i kreatywnie, a potem jak dziecko we mgle.


Marco Paixao (2) - Jak większość. Mógł się z początku podobać, bo nawet sam (!) kreował sobie sytuacje. W drugiej połowie miał chyba piłkę meczową, która mogła uskrzydlić zespół. Niestety, z trzech metrów huknął panu Bogu w okno.


Rezerwowi:

Simeon Sławczew, Lukas Haraslin, Grzegorz Kuświk - Najlepiej wyglądał Bułgar. Słowak nie miał łatwego życia na skrzydłach, a Kuświkowi nie miał już kto podawać, bo w końcówce mocno obijano Wolskiego.


goch


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież