72. rocznica śmierci rtm. Witolda Pileckiego » 72. rocznicę śmierci rtm. Witolda Pileckiego Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku uczciło akcją #Znic... W tygodniku „Sieci”: Kulisy afery w radiowej Trójce » W najnowszym numerze „Sieci”: co naprawdę się stało w Trójce i kto manipulował przy liście przebojów... "Lektury na ucho". Radio Gdańsk zaprasza na cykl "ściągawek" dla matur... » Radio Gdańsk zaprasza na cykl "ściągawek" dla maturzystów. "Lektury na ucho" to będzie lekcja inna n... Taneczne „Pompowanie Radości" » W ramach akcji studentów UG „Pompujemy Radość" w piątek, 22 maja, dla małych podopiecznych Kliniki P... Tomasz Posadzki: Gdańsk usług wspólnych - prestiż i bezład » Z mec. Tomaszem Posadzkim, w latach 1994–2002 radnym miasta Gdańska, od 1994 do 1998 prezydentem Gda... 75 lat "Dziennika Bałtyckiego" - "co do napisania?" » "Dziennik Bałtycki" świętował 75 urodziny. Po raz pierwszy ukazał się PT Czytelnikom - 4 strony, 3 t... Płażynski pisze do prezesa Goldmana Sachsa - sprawa Gedanii to... » Poseł na Sejm RP Kacper Płażyński podejmuje dalsze działania na rzecz ratowania zabytkowego terenu K... K. Płażyński: Robyg nie zmusi mnie do milczenia w sprawie Gedanii » Deweloper Robyg przesłał do posła Kacpra Płażyńskiego pismo, w którym domaga się przeprosin i zapłat... Radni PiS chcą oddać hołd Janowi Pawłowi II » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska przedstawili projekt stanowiska z okazji 100 rocznicy urodzi... 42 tys. zł dla Struka - za flirt z rządami PRL » Marszałek pomorski, wiceprzewodniczący PO na Pomorzu, Mieczysław Struk, od 1988 roku "towarzysz nacz...
Reklama
Tarcza na Pomorzu -
czwartek, 14 maja 2020 07:20
Tarcza na Pomorzu -
Gdański ZUS wypłacił już pomorskim przedsiębiorcom w ramach tarcz ...
Ruben Schott odchodzi z Trefla Gdańsk
poniedziałek, 25 maja 2020 17:14
Ruben Schott odchodzi z Trefla Gdańsk
Po dwóch sezonach w Treflu Gdańsk z klubem żegna się przyjmujący ...
Lechia szykuje się do wznowienia rozgrywek
poniedziałek, 25 maja 2020 19:28
Lechia szykuje się do wznowienia rozgrywek
W najbliższy weekend wznowione zostaną rozgrywki piłkarskiej ekstra ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Odszedł prof. Marek Model
piątek, 15 maja 2020 14:25
Odszedł prof. Marek Model
W wieku 61 lat, 15 maja 2020, po ciężkiej chorobie, którą znosił ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Atom Trefl - Pałac LIVE: 3:0 - 25:11, 25:17, 25:17

altNa godz. 18.00 zaplanowano początek meczu Atom Trefla Ssopot z Pałacem Bydgoszcz. Zapraszamy na relację LIVE z ERGO Arena. 

 

Atom Trefl: Leys, Bełcik, Pietersen, Szeluchina, Efimienko, Molnar, Zenik (libero) - Gajewska, Podolec, Hill, Kaczorowska, Łukasik
Pałac: Biedziak, Połeć, Głaz, Naczk, Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero) - Twardowska, Sawoczkina, Dybek

 

III set

Sopocianki zaczęły trzeciego seta z trzema zmianami w wyjściowej szóstce. Na plac gry wyszły: Hill, Podolec i Kaczorowska, które zastąpiły Leys, Pietersen, Molnar.

Bardzo dobry początek sopocianek, które zdobyły trzy pierwsze punkty i trener gości wziął pierwszy czas.

Po czasie dla Pałacu bydgoszczanki nieco podgoniły wynik, ale na pierwszej przerwie technicznej AtomTrefl ma 4 punkty przewagi.

Po pierwszej przerwie technicznej punktowały tylko sopocianki. Przy stanie 13:4 trener gości wziął drugi czas w trzeciej partii.

Czas wzięty przez Pałac poskutkował, bo przewaga Atomu Trefla nie wzrastała. Na drugiej przerwie technicznej sopocianki mają osiem punktów przewagi (16:8).

Sopocianki kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Bydgoszczanki obroniły trzy piłki meczowe, ale atak Podolec zakończył mecz.

MVP Molnar

 

II set

Drugi set zaczął się jak pierwszy, ale to bydgoszczanki minimalnie prowadziły, a sopocianki goniły wynik. Pałac miał nawet dwa punkty przewagi (5:3, 6:4). Na pierwszej przerwie technicznej dość 8:7 niespodziewanie prowadzą bydgoszczanki.

Po przerwie technicznej bydgoszczanki przez chwilę utrzymywały przewagę, ale sopocianki po skutecznych atakach Leys i Pietersen wyszedł na prowadzenie 11:9.

Sopocianki po objęciu prowadzenia powoli zaczęły powiększać przewagę. Na drugiej przerwie technicznej Atomu Trefl prowadzi 16:12.

Wynik drugiego seta może wskazywać, że sopocianki miały wyraźną przewagę. Tymczasem początek seta należał do bydgoszczanek. Atom Trefl po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie przy stanie 10:9. Zespół z Bydgoszczy trzymał się do drugiej przerwy technicznej. Ostatnai część seta to dominacja sopocianek, które od stanu 18L16 zdobyły 7 punktów oddając rywalkom tylko 1.

 

I set

Początek meczu bardoz wyrównany. Obie drużyny grały punkt za punkt. Od stanu 4:4 sopocianki zaczęły uzyskiwać przewagę. Przy stanie 7:4 dla Atomu trener gości wziął czas, ale po chwili sopocianki skutecznie zablokowały atak bydgosczanek i na pierwszej przerwie technicznej było 8:4.

 

Po przerwie technicznej Atom Trefl zaczął powiększać przewagę. Bydgoszczanki mają problemy z przyjęciem. Trener gości wziął drugi czas przy stanie 13:6.

 

Atom Trefl rozbił w pierwszym secie bydgoszczanki. Tylko przez kilka pierwszych piłek partia była wyrównana. Od stanu 4:4 na parkiecie dominowały sopocianki. Bydgoszczanki miały problemy z przyjęciem. Atom Trefl spokojnie punktował rywalki, które kilka punktował dostały w prezencie po błędach sopocianek.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież