W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Atom Trefl bez prezesa

altW poniedziałek Tomasz Słodkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Atomu Trefla.


Były już prezes wydał specjalne oświadczenie, którego treść przytaczamy poniżej:


Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!
Mija ponad rok, od kiedy objąłem funkcję prezesa klubu ATOM Trefl Sopot. Sytuacja spółki w momencie rozpoczęcia mojego funkcjonowania w roli Prezesa Zarządu była niezwykle trudna.

Jednak pomimo tak trudnej sytuacji, zawodniczki i sztab szkoleniowy wykazali się ogromną determinacją, profesjonalizmem i sportowym charakterem, co zaowocowało zdobyciem pierwszego w historii klubu mistrzostwa Polski. Zespół osiągnął wszystkie sportowe cele, które zostały założone przez głównych sponsorów Klubu, a także zapewnił sobie miejsce w elicie klubów europejskich.

Moim kluczowym zadaniem było skupienie się na intensywnych działaniach mających na celu odbudowę zaufania wśród sponsorów i opinii publicznej oraz pozyskanie nowych partnerów Klubu. Te dwa strategiczne elementy funkcjonowania Klubu oraz racjonalizacja wydatków stanowią podstawę budowania projektu w długofalowej perspektywie.

Realizacja tych założeń była możliwa dzięki wielu ważnym dla funkcjonowania klubu osobom, ale wśród nich szczególnie trzech partnerów. Dlatego w tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować Prezydentowi Miasta Sopot – Panu Jackowi Karnowskiemu, który z wielką determinacją pomaga w budowie pozytywnego wizerunku klubu ATOM Trefl Sopot, a także Panu Kazimierzowi Wierzbickiemu – Przewodniczącemu Rady Nadzorczej oraz Prezesowi Zarządu PGE S.A. – Panu Krzysztofowi Kilianowi, który zdecydował się na wsparcie klubu przez okres 3 lat.

Słowa podziękowania kieruję także do pozostałych sponsorów i partnerów, którzy zarówno w tych dobrych, jak i złych momentach podali nam rękę.

Liczne nagrody i wyróżnienia, które w tym czasie przypadły klubowi ATOM Trefl Sopot to przede wszystkim zasługa całego zespołu – zawodniczek i sztabu trenerskiego. Chciałbym wszystkim tym osobom szczególnie podziękować za wyrozumiałość i determinację w zdobywaniu kolejnych sukcesów. Życzę, by tej sportowej determinacji nie zabrakło – tak jak w meczach z aktualnymi klubowymi mistrzyniami i wicemistrzyniami Europy, Vakifbankiem Stambuł i Rabitą Baku – i aby prowadziła ona do kolejnych sukcesów na arenach w Polsce oraz Europie. Jestem przekonany, że ATOM Trefl Sopot jeszcze nie raz stanie na najwyższym stopniu podium krajowych i europejskich rozgrywek.

Dziękuję również moim pracownikom, z którymi wspólnie budowaliśmy zaufanie i wiarygodność wśród kibiców, przedstawicieli mediów i partnerów.
Z wyrazami szacunku,
Tomasz Słodkowski


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież