Nie "Wszystko dla Gdańska" - grosik dla fundacji radnego » Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja Stelmasiewicza, fundacja "Wspólnota Gdańska... Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt...
Reklama
Nie
czwartek, 22 kwietnia 2021 18:07
Nie
Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Kibice Asseco Prokomu Gdynia: Obawiamy się, że zostaniemy bez ukochanej drużyny

Kibice Asseco Prokomu Gdynia wystosowali list otwarty do władz klubu i miasta. proszą w nim o jasne deklaracje związane z dalszym istnieniem klubu i o pomoc miasta w ratowaniu wielokrotnego mistrza Polski. Oto jego treść:Szanowni Panowie!
Szanowny Panie Prezesie!
Wbrew oświadczeniu zamieszczonemu na oficjalnej stronie klubu w dniu 14 lutego 2013 roku o stabilności funkcjonowania drużyny, docierają do nas informacje o poczynaniach władz klubu zmierzających do tzw. "cięć finansowych" wobec zawodników, na tyle drastycznych, że mogą one doprowadzić do braku porozumienia i rozwiązania kontraktów z częścią z nich.

Jak wiadomo klub dysponuje minimalnym składem koniecznym do prowadzenia rozgrywek, więc utrata choćby jednego zawodnika może skutkować brakiem spełnienia warunków do dalszego uczestnictwa w rozgrywkach TBL, a co za tym idzie wycofania drużyny.

Od jakiegoś czasu docierają do nas również wypowiedzi typu: "POSTARAMY się dograć w obecnym składzie do końca sezonu", a my chcielibyśmy usłyszeć ZAPEWNIENIE o UTRZYMANIU obecnego składu przynajmniej do końca sezonu!

Asseco Prokom Gdynia to nie tylko klub (władze oraz zawodnicy), to także rzesza kibiców i miłośników koszykówki wspierających dopingiem ten zespół.

Niestety w obecnej sytuacji kibice obawiają się, że za chwilę pozostaną bez ukochanej drużyny...
Oczekujemy od Pana Prezesa wszelkich starań w pomyślnym dla wszystkich stron, rozwiązaniu tej trudnej sytuacji i spełnienia obietnicy o utrzymaniu drużyny do końca sezonu.


Szanowny Panie Prezydencie !
Zawsze na sercu leżało Panu dobro naszego miasta i jego mieszkańców. Dlatego też przez lata wspierał Pan drużynę Asseco Prokom Gdynia, która od chwili kiedy pojawiła się w Gdyni stała się jej dumą i wspaniałą wizytówką.

Klub ten rozsławił miasto nie tylko w naszym kraju, ale także z racji uczestnictwa w rozgrywkach europejskich na terenie całego kontynentu.
W nawiązaniu do powyższego prosimy Pana, jako przedstawiciela Gdynian, o zainteresowanie się tą sprawą i o wsparcie działań zaniepokojonych kibiców, którzy obawiają się utraty drużyny i to w trakcie trwania sezonu.

Jednocześnie prosimy Pana Prezydenta o spotkanie z delegacją kibiców w możliwie jak najszybszym czasie.

Z wyrazami szacunku kibice.
FA


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież