Sprzątanie grobu Erwiny Barzychowskiej w ramach akcji „Daj misiaka dla... » Erwina Barzychowska to pierwsza dziecięca ofiara II wojny światowej w Gdańsku. Postać dziewczynki st... Gdański panel obywatelski – nowa forma partycypacji mieszkańców » W Gdańsku pojawia się nowa forma partycypacji obywatelskiej – tzw. panel obywatelski. Reprezentatywn... Prezydent zaprasza - Adenauer płaci » Na zaproszenie prezydenta Adamowicza jubileusz 30-lecia funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego odb... Kazimierz Koralewski: Adamowicz uwikłał cały wymiar sprawiedliwości we... » Z Kazimierzem Koralewskim, przewodniczącym Klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska rozmawia Artur S. Górsk... Gdańscy prokuratorzy wezwani przed oblicze komisji śledczej » Sejmowa specjalna komisja śledcza do zbadania afery Amber Gold i wyjątkowej niefrasobliwości i opies... Przekazanie maskotek strażakom w ramach akcji „Daj misiaka dla dziecia... » W rocznicę śmierci Erwiny Barzychowskiej, 10-letniej ofiary II wojny światowej, przedstawiciele Foru... Akademickie Targi Pracy na Uniwersytecie Gdańskim » Trzecia edycja Akademickich Targów Pracy to wydarzenie zorganizowane przez Biura Karier największych... Mediacja - warto poznać i skorzystać » W dniach 17-22 października w Sądzie Okręgowym w Gdańsku oraz Sądach Rejonowych okręgu gdańskiego tr... Panel dyskusyjny w ramach obchodów jubileuszu Trybunału Konstytucyjneg... » W ramach obchodów jubileuszu Trybunału Konstytucyjnego, które miały miejsce w Dworze Artusa w Gdańsk... Jubileusz Trybunału Konstytucyjnego w Gdańsku » – Bardzo się cieszę, że ci, którzy nie byli szczęśliwi, że Trybunał śmie świętować swoje 30-lecie, n...
Reklama
4 tysiące odwiedzających Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni

Około 4 tysiące odwiedzających wzięło udział w gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.Targ...

więcej

Tu znajdziesz swoje „M”!

Po znakomitym pod względem poziomu sprzedaży roku 2015, pierwsze dwa kwartały tego roku przyniosły k...

więcej

Targi Mieszkań i Domów kusiły atrakcjami dla rodzin

W Amber Expo przez dwa dni odbywały się Targi Mieszkań i Domów. 50 trójmiejskich deweloperów prezent...

więcej

Znajdź mieszkaniowe inspiracje na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Szukasz mieszkania, domu, działki poza miastem? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci ...

więcej

 • 4 tysiące odwiedzających Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni

  wtorek, 06 września 2016 18:12
 • Tu znajdziesz swoje „M”!

  piątek, 09 września 2016 14:05
 • Targi Mieszkań i Domów kusiły atrakcjami dla rodzin

  niedziela, 11 września 2016 20:56
 • Znajdź mieszkaniowe inspiracje na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

  środa, 19 października 2016 17:22

Ocena użytkowników: / 23
SłabyŚwietny 
niedziela, 20 października 2013 12:55

Problemy z wykończeniem mieszkania? Już dziś na rynku nowe rozwiązania! Każdy, kto kupuje mieszkanie po fazie euforii zdaje sobie sprawę że przed nim nowe nie znane zadanie – wykończenie mieszkania.


Zadanie nie jest łatwe, bo większość z nas w natłoku codziennych spraw, pracy nie ma czasu na poszukiwanie materiałów, ekipy wykonawczej oraz na organizację transportu materiałów, których dostawa niejednokrotnie przeciąga się w czasie. Efekt – wykończenie wymarzonego mieszkania zamienia się w koszmar ciągnący się miesiącami. Kolejnym problemem są fachowcy, których na rynku jest bardzo dużo, a trudno o sprawdzenie ich jakości – często odbywa się to na „ żywym organizmie“ w postaci własnego mieszkania. Na szczęście na rynku pojawiła się usługa rozwiązująca powyższe problemy. To wykończenie po klucz.


alt

Przykładowa aranżacja w pakiecie Gold


Usługi takie świadczy np. Firma Perfect Construction z Gdańska. - Nasza usługa to kompleksowe wykończenie nowego wnętrza. W jednej cenie klient otrzymuje poradę architekta wnętrz, projekt wykonawczy, koszt całości materiałów, koszt chemii budowlanej, sprawdzoną ekipę wykonawczą i sprzątanie po remoncie. Mieszkanie oddajemy gotowe do zamieszkania, jednocześnie gwarantując konkretny dzień zakończenia prac. Nasz termin wykonania to nawet 30 dni! – wskazuje Katarzyna Kazojć manager sprzedaży w firmie Perfect Construction.


alt

Siedziba Perfect Construction – miejsce wyboru produktów w CH Oliwa ul.Grunwaldzka


Koszty także łatwo policzyć ponieważ są one stałe i żadne dodatkowe wydatki nas nie zaskoczą. Ceny kompleksowej usługi wąchają się od 590 zł brutto za m2 do 790 zł za pakiety podstawowe. Dla wymagających klientów mamy także pakiety w cenach 990 zł i 1090 zł gdzie w ofercie są już podłogi drewniane, deszczownice i prysznice z odpływami liniowymi. Czyżby rewolucja na rynku? Zdecydowanie tak. 


 Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


p1250337.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam