W tygodniku „Sieci”: Kpina z Odszkodowań » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” wraca temat odszkodowań, który wywołał szef MSZ Niemiec oficj... Stanowisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku dot. rezol... » W związku z pojawiającymi się rezolucjami dotyczącymi ochrony lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazow... Wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w MIIW... » Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańs... Marek Markiewicz: Misją sędziego nie jest polityka » Z mec. Markiem Markiewiczem, delegatem na I Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, za... Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem » Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie przez kolejne 3 lata, choć kontrakt... Od piątku wzrost opłat za wodę i ścieki » Od piątku, 26 lutego, wzrośnie opłata za metr sześcienny wody i ścieków w Gdańsku. To pierwsza z pod... Europosłanka i wdowa po prezydencie Gdańska przed sądem » W poniedziałek 22 lutego przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się proces Magdaleny Adamowicz (z... Akcja „Wieniec” - stop nieetycznym zbieraczom poroża! » Poszukiwanie zrzutów staje się coraz bardziej popularne. Nie ma w tym nic nagannego, o ile zbieracze... Kontrahenci gminy klientami Adamowiczów » W poniedziałek, 22 lutego, przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe powinien rozpocząć się proces euro... Dodatkowe wyjazdowe punkty szczepień zorganizowane przez NFZ » Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą ...
Reklama
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
czwartek, 25 lutego 2021 06:37
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
sobota, 27 lutego 2021 08:53
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
Po intensywnym okresie przygotowawczym odbytym na przełomie roku,
Lechia podtrzymała zwycięską passę
sobota, 27 lutego 2021 18:12
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Lechia wygrała trzeci mecz ligowy z rzędu. Podopieczni Piotra

Galeria Sztuki Gdańskiej

Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
poniedziałek, 15 lutego 2021 10:32
Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
Nazwisko malarza realistycznych widoków Gdańska Alfreda

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Przeżyjmy to jeszcze raz - Sylwester w Muzycznym

altW murarskiej scenerii placu budowy, z uśmiechem i musicalowo spędzą raz jeszcze sylwestrową noc ci, którzy wybiorą się na „Koncert Sylwestrowy na Bis” do gdyńskiego Teatru Muzycznego.


Zespół teatru zaprasza na muzyczną podróż z przebojami polskiego rocka lat 80. i 90, piosenki z teatralnego repertuaru i największe musicalowe hity ze "Shreka" i „Grease". Na scenie pojawiają się też harnaś Janosik i chłopi – bohaterowie premiery spektaklu Wojciecha Kościelniaka na motywach "Chłopów" Reymonta. Tegoroczny spektakl w reżyserii Bernarda Szyca ma za scenerię… plac budowy. Nie bez powodu. Teatr jest w przebudowie. Za kilka miesięcy scena muzyczna zapadnie w trwający rok sen. Po nim otworzą się podwoje nowego Teatru Muzycznego. 


alt


Podczas koncertu na bis można rozczulić się słuchając nieśmiertelnej rzewnej ballady  „Biały miś” , przenieść się na Broadway, posłuchać zachęty „Chodź, pomaluj mój świat” czy „Cała sala śpiewa z nami”. Mottem szalonego wieczoru niech będzie „Crazy is my life” braci Golec, a w dotkniętą kryzysem Grecję zawiedzie „Grek Zorba” Mikisa Theodorakisa, tańczony przez Stavrosa Pittasa i zespół Teatru Muzycznego. I nie będzie to piękna katastrofa. Z placem budowy świetnie skomponuje się „Kombinat” Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. 


alt


Wśród artystów nie zabraknie gościa z Norwegii urokliwej Vilde Valldal Johannessen z ról w „Shreku”, „My Fair Lady”, „Grease” i „Footloose” i    Białorusin Sasza Reznikow, emigrant, relegowany z mińskiej uczelni za opozycyjność. 


Widzowie niech się przygotują na niespodziankę w przerwie koncertu. Warto wyjść z widowni i spotkać się we foyer.


alt


Druga część to zmiana scenerii. Pojawienie się Macieja Korwina, dyrektora teatru powoduje, że budowlany „chaos” zostaje opanowany. Dyrektor – konferansjer zaprasza na koncert kolęd i musicalowych przebojów z palety repertuarowej Teatru Muzycznego.  


alt


"Koncert Sylwestrowy na Bis" grany jest na deskach gdyńskiego od czwartku do soboty o godz. 19, a w niedzielę 8 stycznia o godz. 17. Bilety w cenie 46 zł - 95 zł.
ASG
Foto: materiały promocyjne Teatru Muzycznego w Gdyni


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież