Stanowisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku dot. rezol... » W związku z pojawiającymi się rezolucjami dotyczącymi ochrony lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazow... Wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w MIIW... » Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańs... Marek Markiewicz: Misją sędziego nie jest polityka » Z mec. Markiem Markiewiczem, delegatem na I Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, za... Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem » Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie przez kolejne 3 lata, choć kontrakt... Od piątku wzrost opłat za wodę i ścieki » Od piątku, 26 lutego, wzrośnie opłata za metr sześcienny wody i ścieków w Gdańsku. To pierwsza z pod... Europosłanka i wdowa po prezydencie Gdańska przed sądem » W poniedziałek 22 lutego przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się proces Magdaleny Adamowicz (z... Akcja „Wieniec” - stop nieetycznym zbieraczom poroża! » Poszukiwanie zrzutów staje się coraz bardziej popularne. Nie ma w tym nic nagannego, o ile zbieracze... Kontrahenci gminy klientami Adamowiczów » W poniedziałek, 22 lutego, przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe powinien rozpocząć się proces euro... Dodatkowe wyjazdowe punkty szczepień zorganizowane przez NFZ » Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą ... Daniel Obajtek - Człowiek Wolności tygodnika Sieci » Uroczysta gala – finał plebiscytu Człowiek Wolności tygodnika Sieci odbyła się 16 lutego i jak co ro...
Reklama
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
czwartek, 25 lutego 2021 06:37
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
sobota, 27 lutego 2021 08:53
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
Po intensywnym okresie przygotowawczym odbytym na przełomie roku,
Lechia podtrzymała zwycięską passę
sobota, 27 lutego 2021 18:12
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Lechia wygrała trzeci mecz ligowy z rzędu. Podopieczni Piotra

Galeria Sztuki Gdańskiej

Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
poniedziałek, 15 lutego 2021 10:32
Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
Nazwisko malarza realistycznych widoków Gdańska Alfreda

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Musical, który porwie Polskę

altNajważniejsze utwory w historii muzyki rozrywkowej, zapierająca dech w piersiach kreacja sceniczna, wielkie widowisko ku czci legendy popu - wiosną w Polsce zawita najlepszy spektakl o Michaelu Jacksonie „Forever King of Pop”.Po Hiszpanii i Francji, to właśnie nad Wisłą, będziemy mogli się cieszyć ze znakomitego widowiska pokazującego karierę Michaela Jacksona od samych jej początków w zespole Jackson 5.  Forever King of Pop jest pełną wrażeń podróżą muzyczną, której towarzyszą przeboje samego Michaela oraz te stworzone razem z Jackson 5: Billie Jean, Beat It, Bad, ABC, I Want You Back, Smooth Criminal, Human Nature i wiele innych, jak również najbardziej znaczące w jego karierze musicale, w których wystąpił po raz pierwszy jako główna postać sceniczna: Thriller i Smooth Criminal. Forever King of Pop to spektakl ze znakomitymi efektami specjalnymi, chórem gospel, międzynarodową obsadą, wyjątkowymi muzykami, wokalistami i tancerzami dającymi z siebie mnóstwo wysiłku i przekazujący swój osobisty podziw i szacunek dla artystycznego dzieła ikony światowej muzyki.- 40 młodych, wyjątkowych artystów, którzy występują na żywo przed publicznością, świetna choreografia, fantastyczne efekty specjalne  oraz jakość, na której straży stoi Fundacja Jacksonów, to wszystko gwarantuje, że spektakl Forever King of Pop zapadnie polskiej publiczności w pamięci na długie lata – przekonuje Grzegorz Furgo, właściciel Agencji Kontakt, zajmującej się organizacją trasy musicalu w Polsce.Po śmierci Michaela Jacksona pojawiło się wiele projektów próbujących pokazać jego niesamowitą karierę. Żaden nie zdobył jednak tak wielkiego uznania krytyków na całym świecie i aprobaty całej jego rodziny, jak Forever King of Pop.- Widowisko jest najlepszym spektaklem, jaki kiedykolwiek oglądaliśmy. Udało się w nim uchwycić wszystkie różnorodne koncepcje i artystyczne poglądy Michaela Jacksona. Jesteśmy dumni, że Forever King of Pop jest wspierany przez fundację Rodziny Jacksonów jako nasze oficjalne przedstawienie, które będzie przez lata objeżdżało świat – podkreśla Simon Sahouri, Prezes Fundacji Rodziny Jacksonów.Forever King of Pop to widowisko niezwykłe, adresowane do osób w każdym wieku. Jedną z jego wyjątkowych cech jest stworzenie atmosfery, jaką się odczuwa na koncercie specyficznego typu, o bardzo pieczołowicie opracowanej realizacji, z muzyką i śpiewem na żywo, doskonale skoordynowaną grupą taneczną, wszystko to wiodące widza zgodnie z subtelną linią narracji najbardziej rozpoznawalnych przebojów Michaela Jacksona. Jakość wykonań wokalistów, magia różnorodnych efektów specjalnych, świetna choreografia – zarówno głównych aktorów, jak i tancerzy – a także kunszt muzyków są elementami konstrukcyjnymi doskonale zaprojektowanego przedstawienia budzącego niewyobrażalne wrażenia.
Światowa premiera musicalu Forever King of Pop miała miejsce w marcu 2010 r. na prestiżowej scenie teatru Lope de Vega w Madrycie. Spektakl Forever King of Pop opuścił Madryt 23 maja 2010 aby odwiedzić największe sceny Hiszpanii, skąd wyruszy na podbój Europy, zaczynając swoją podróż od Paryża a potem, już w marcu 2012, docierając do Polski.


- W planach jest 8 pokazów zorganizowanych w 6 najważniejszych salach w kraju. Już dzisiaj widać wielkie zainteresowanie naszym spektaklem. Doceniają go fani talentu scenicznego króla popu, krytycy, zwykli odbiorcy. Wiosną Polskę odwiedzi przedstawienie na światowym poziomie. Wszystkim, którzy nie chcą go przegapić zalecam pośpiech, bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie – tłumaczy Grzegorz Furgo.


W Polsce spektakl zaprezentowany zostanie w najbardziej prestiżowych salach:

Warszawa, Sala Kongresowa PKiN 13.03.2012
Warszawa, Sala Kongresowa PKiN 14.03.2012
Gdańsk/Sopot, Ergo Arena 16.03.2012
Bydgoszcz, Hala Łuczniczka 18.03.2012
Zielona Góra, Centrum Rekreacyjno-Sportowe 20.03.2012
Wrocław, Hala Stulecia 22.03.2012
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 24.03.2012
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 25.03.2012

Więcej informacji o przedstawieniu i sprzedaży biletów znajdziemy na stronie internetowej:
http://www.kontakt.gda.pl/index.php/pl/aktualne-imprezy/201-forever-king-of-pop.html


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież