Milionerzy z pomorskiego SLD » Co prawda SLD na Pomorzu pod przywództwem Jerzego Śniega, b. I sekretarza PZPR w gminie Kwidzyn, to ... Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy » Czy kryzys wywołany pandemią koronawirusa to dobry moment na połączenia spółek? Co dla Pomorza oznac... Groźna niefrasobliwość marszałka Struka » Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Nie poddał się kwara... Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Komunikat Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej » Komunikat dr Karola Nawrockiego Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, dotyczący sprawy sądo... 4 kwietnia wyjątkowy koncert i premiera płyty w Radiu Gdańsk. Pamiętam... » Koncert fortepianowy polskiego wirtuoza młodego pokolenia Szymona Nehringa oraz promocja płyty #Pami... PKN ORLEN bliżej przejęcia Grupy ENERGA » PKN ORLEN otrzymał bezwarunkową zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie Grupy ENERGA.To kolejny krok... PKN Orlen wstrzymał dostawy odkażacza nieuczciwym supermarketom » PKN Orlen zdecydował o wstrzymaniu dostaw płynu do dezynfekcji rąk do supermarketów, które łamią zap... Upadek Festung Danzig » Kiedy 19 września 1939 roku już w parę dni po zdobyciu Westerplatte kawalkada samochodów świty Adolf... Konkursy online Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej » Wielkim wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zamknięcie szkół i przedszkoli na czas zagrożenia epid...
Reklama
Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy
czwartek, 02 kwietnia 2020 15:27
Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy
Czy kryzys wywołany pandemią koronawirusa to dobry moment na połąc ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
poniedziałek, 30 marca 2020 09:27
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
Zarząd Lechii Gdańsk obniżył swoje wynagrodzenie o połowę. To pi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
poniedziałek, 16 marca 2020 14:45
Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
Wystawa malarska w Dworku Sierakowskich sopockiej artystki i architekt ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Musical, który porwie Polskę

altNajważniejsze utwory w historii muzyki rozrywkowej, zapierająca dech w piersiach kreacja sceniczna, wielkie widowisko ku czci legendy popu - wiosną w Polsce zawita najlepszy spektakl o Michaelu Jacksonie „Forever King of Pop”.Po Hiszpanii i Francji, to właśnie nad Wisłą, będziemy mogli się cieszyć ze znakomitego widowiska pokazującego karierę Michaela Jacksona od samych jej początków w zespole Jackson 5.  Forever King of Pop jest pełną wrażeń podróżą muzyczną, której towarzyszą przeboje samego Michaela oraz te stworzone razem z Jackson 5: Billie Jean, Beat It, Bad, ABC, I Want You Back, Smooth Criminal, Human Nature i wiele innych, jak również najbardziej znaczące w jego karierze musicale, w których wystąpił po raz pierwszy jako główna postać sceniczna: Thriller i Smooth Criminal. Forever King of Pop to spektakl ze znakomitymi efektami specjalnymi, chórem gospel, międzynarodową obsadą, wyjątkowymi muzykami, wokalistami i tancerzami dającymi z siebie mnóstwo wysiłku i przekazujący swój osobisty podziw i szacunek dla artystycznego dzieła ikony światowej muzyki.- 40 młodych, wyjątkowych artystów, którzy występują na żywo przed publicznością, świetna choreografia, fantastyczne efekty specjalne  oraz jakość, na której straży stoi Fundacja Jacksonów, to wszystko gwarantuje, że spektakl Forever King of Pop zapadnie polskiej publiczności w pamięci na długie lata – przekonuje Grzegorz Furgo, właściciel Agencji Kontakt, zajmującej się organizacją trasy musicalu w Polsce.Po śmierci Michaela Jacksona pojawiło się wiele projektów próbujących pokazać jego niesamowitą karierę. Żaden nie zdobył jednak tak wielkiego uznania krytyków na całym świecie i aprobaty całej jego rodziny, jak Forever King of Pop.- Widowisko jest najlepszym spektaklem, jaki kiedykolwiek oglądaliśmy. Udało się w nim uchwycić wszystkie różnorodne koncepcje i artystyczne poglądy Michaela Jacksona. Jesteśmy dumni, że Forever King of Pop jest wspierany przez fundację Rodziny Jacksonów jako nasze oficjalne przedstawienie, które będzie przez lata objeżdżało świat – podkreśla Simon Sahouri, Prezes Fundacji Rodziny Jacksonów.Forever King of Pop to widowisko niezwykłe, adresowane do osób w każdym wieku. Jedną z jego wyjątkowych cech jest stworzenie atmosfery, jaką się odczuwa na koncercie specyficznego typu, o bardzo pieczołowicie opracowanej realizacji, z muzyką i śpiewem na żywo, doskonale skoordynowaną grupą taneczną, wszystko to wiodące widza zgodnie z subtelną linią narracji najbardziej rozpoznawalnych przebojów Michaela Jacksona. Jakość wykonań wokalistów, magia różnorodnych efektów specjalnych, świetna choreografia – zarówno głównych aktorów, jak i tancerzy – a także kunszt muzyków są elementami konstrukcyjnymi doskonale zaprojektowanego przedstawienia budzącego niewyobrażalne wrażenia.
Światowa premiera musicalu Forever King of Pop miała miejsce w marcu 2010 r. na prestiżowej scenie teatru Lope de Vega w Madrycie. Spektakl Forever King of Pop opuścił Madryt 23 maja 2010 aby odwiedzić największe sceny Hiszpanii, skąd wyruszy na podbój Europy, zaczynając swoją podróż od Paryża a potem, już w marcu 2012, docierając do Polski.


- W planach jest 8 pokazów zorganizowanych w 6 najważniejszych salach w kraju. Już dzisiaj widać wielkie zainteresowanie naszym spektaklem. Doceniają go fani talentu scenicznego króla popu, krytycy, zwykli odbiorcy. Wiosną Polskę odwiedzi przedstawienie na światowym poziomie. Wszystkim, którzy nie chcą go przegapić zalecam pośpiech, bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie – tłumaczy Grzegorz Furgo.


W Polsce spektakl zaprezentowany zostanie w najbardziej prestiżowych salach:

Warszawa, Sala Kongresowa PKiN 13.03.2012
Warszawa, Sala Kongresowa PKiN 14.03.2012
Gdańsk/Sopot, Ergo Arena 16.03.2012
Bydgoszcz, Hala Łuczniczka 18.03.2012
Zielona Góra, Centrum Rekreacyjno-Sportowe 20.03.2012
Wrocław, Hala Stulecia 22.03.2012
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 24.03.2012
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca 25.03.2012

Więcej informacji o przedstawieniu i sprzedaży biletów znajdziemy na stronie internetowej:
http://www.kontakt.gda.pl/index.php/pl/aktualne-imprezy/201-forever-king-of-pop.html


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież