Nie "Wszystko dla Gdańska" - grosik dla fundacji radnego » Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja Stelmasiewicza, fundacja "Wspólnota Gdańska... Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt...
Reklama
Nie
czwartek, 22 kwietnia 2021 18:07
Nie
Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Mocny start nowej Sceny Kameralnej

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 17 września 2010 21:48

altPremiera spektaklu „Charlie bokserem” Piotra Cieplaka otworzy w niedzielę nową siedzibę Sceny Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie, będzie to zarazem otwarcie nowego sezonu teatralnego w Teatrze Wybrzeże.

Opartą w dużej mierze na improwizacji historię, w której boksujący Charlie Chaplin, wędrując przez świat malarstwa, staje ostatecznie do „Wielkiego Rewanżu” – walki z Rzeźnikiem z Bostonu, zobaczyć będzie można po raz pierwszy 19 września o 19.00 na deskach nowej Sceny Kameralnej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 30. Nowa siedziba będzie mogła pomieścić na widowni aż 250 osób. Pomyślano także o komforcie twórców oferując im dużą przestrzeń na zapleczu sceny i wiele różnego rodzaju urządzeń scenicznych. 


alt


alt


alt


Spektakl „Charlie bokserem” będzie zarazem inauguracją nowego sezonu Teatru Wybrzeże 2010/2011, który śmiało możemy chyba nazwać „sopockim”, bo to właśnie do kurortu przeniesiono niedawno spektakle „G®upa Laokoona” i „Słodki Ptak Młodości” (grane tam przy pełnej widowni). Do Sopotu trafiły także „Intymne Lęki” i „Tajemnicza Irma Vep”, a jak zapowiadają twórcy z Teatru Wybrzeże: „już we wrześniu i październiku widzowie w Sopocie obejrzą dwa następne, oklaskiwane wcześniej w Gdańsku spektakle: „Naszych Najdroższych” i „Poskromienie Złośnicy”.


Wciąż niestety nie wiemy, jakie premiery czekają nas w tym roku.
(wie)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież