Odszedł wizjoner biznesu. Piotr Soyka nie żyje » Piotr Soyka, twórca i wieloletni prezes grupy kapitałowej Remontowa Holding SA, autor globalnego suk... Feederowe Mistrzostwa Koła PZW Nr 4 Gdańsk-Portowa » 1 sierpnia na kanale Śledziowym w miejscowości Trzcinisko zostały rozegrane Feederowe Mistrzostwa Ko... Tomasz Olenderek: Gdański terminal Krajowej Spółki Cukrowej S.A. będzi... » Rozmowa z Tomaszem Olenderkiem, Członkiem Zarządu KSC- W październiku 2019 roku Krajowa Spółka Cukro... Rafał Chwedoruk: Czas tasowania kart » Z dr hab. Rafałem Chwedorukiem, profesorem UW, komentatorem politycznym, historykiem myśli polityczn... Akt oskarżenia po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza » Prokuratura Regionalna w Gdańsku skierowała do sądu akt oskarżenia wobec siedmiu osób w sprawie odpo... Zmarł Jurek Janczukowicz » Znaliśmy go jako doskonałego płetwonurka. Człowieka od „Rekina” i czołgu z ulicy Hołdu Pruskiego w O... Gdańsk dla Ukrainy » Pomysł padł podczas cotygodniowych posiedzeń sztabu antykryzysowego w gdańskiej Izbie Rzemieślniczej... Portfele pomorskich liderów - baron SLD krezusem » Jerzy Śnieg, b. sekretarz PZPR w gminie Kwidzyn, milczący lider SLD na Pomorzu to najzamożniejszy po... Gdańsk i okolice w malarstwie » Od 6 sierpnia 2020 roku przez najbliższy miesiąc w Kościele św. Jana prezentowana będzie wystawa zat... Dzieło "Solidarności" » Wiele wydarzeń historycznych na świecie "dorobiło się" prawdziwych dzieł sztuki. Rewolucję Francuską...
Reklama
Portfele pomorskich liderów - baron SLD krezusem
środa, 29 lipca 2020 16:09
Portfele pomorskich liderów - baron SLD krezusem
Jerzy Śnieg, b. sekretarz PZPR w gminie Kwidzyn, milczący lider SLD ...
Mecz Zdunek Wybrzeże - Orzeł przełożony na wtorek
niedziela, 02 sierpnia 2020 13:47
Mecz Zdunek Wybrzeże - Orzeł przełożony na wtorek
Zaplanowany na poniedziałek mecz 5. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowe ...
Terminarz jesiennej rundy PKO Ekstraklasy
poniedziałek, 27 lipca 2020 17:38
Terminarz jesiennej rundy PKO Ekstraklasy
22 sierpnia zainaugurowany zostanie sezon 2020/2021 PKO Ekstraklasy. T ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Malarz Tczewa i mostu
poniedziałek, 20 lipca 2020 12:45
Malarz Tczewa i mostu
Historia mostu w Tczewie, ciekawa i intrygująca za sprawą jego formy ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

"Grajmy w zielone" – obecność obowiązkowa

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 13 maja 2011 17:55

altSzybkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „GRAJMY W ZIELONE”.  Impreza organizowana przez Pomorskie Centrum Hurtowe RËNK odbędzie się w dniach 20-22 maja.


Pierwsza edycja "Grajmy z zielone" na terenie  Pomorskiego Centrum Hurtowego RËNK zorganizowano w 2003 roku. Wcześniej  RËNK organizował kiermasze kwiatów rabatowych, w których brało udział kilkanaście firm. W tym samym czasie na terenie hotelu Posejdon Pomorskie Stowarzyszenie Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni organizowało Wystawę "Grajmy w Zielone". Organizatorzy obu imprez nie czuli się jednak spełnieni i w 2002 roku obie strony zawarły porozumienie i zdecydowały się połączyć siły. Tak zapoczątkowano organizację Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „GRAJMY W ZIELONE”, której kolejna edycja już w przyszłym tygodniu. Niektórzy z wystawców, którzy biorą udział w Wystawie biorą w niej udział od pierwszej edycji. - Brałam udział jeszcze w kiermaszach, w których brali udział tylko wystawcy RËNK – wyznała Marlena Zabłocka ze Szkółki Drzew i Krzewów. - Dla mnie udział w Wystawie to obowiązek. To znakomita okazja do reklamy. Osobiście najbardziej cenię sobie możliwość kontaktu z klientami. W swoim gronie, producentów, spotykamy się często. Z klientami rzadziej jest okazja porozmawiać. To bardzo cenne. Dzięki rozmowom jest okazja poznać jakie są gustu i oczekiwania klientów. Można zorientować się jaki towar będzie cieszył się zainteresowaniem. Jestem stałym bywalcem Wystawy i mam stałych klientów.


Z roku na rok Wystawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak wystawców, jak i odwiedzających. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 250 wystawców. 
- Wystawa to znakomita okazja żeby pokazać swoje produkty – przyznał Jarosław Błędzki z Gospodarstwo Ogrodnicze B.J. Błędzcy. - To największa tego typu impreza w regionie. Można na niej zobaczyć co oferują wystawcy nie tylko z regionu, ale również z  Polski, a nawet zagranicy. Dla osób zajmujących się ogrodnictwem obecność na "Grajmy w zielone" jest obowiązkowa.


Podczas Wystawy odwiedzający mogą kupić ziemię, odżywki oraz donice, w których posadzą swoje rośliny, sprzęt do podcinania roślin, koszenia trawników, wysiewania nasion.


Wystawa to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość podpatrzenia, skonsultowania z zawodowymi ogrodnikami, firmami specjalizującymi się w zakładaniu ogrodów na co dzień, gdzie, jak posadzić rośliny, by w niepowtarzalny sposób zaspakajały nasze zmysły oka i nie tylko.


Partnerami imprezy są niektóre salony samochodowe, prezentujące ofertę samochodów zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm prowadzących działalność gospodarczą.


Również najmłodsi klienci nie będą mieli szansy się nudzić, gdyż firmy specjalizujące się w placach zabaw przygotowują dla najmłodszych bardzo ciekawe atrakcje.
Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież