Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż... Janusz Szewczak: Przed nami wielkie wyzwania gospodarcze » Z Januszem Szewczakiem, ekonomistą i byłym posłem, analitykiem gospodarczym specjalizującym się w fi...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
piątek, 17 stycznia 2020 21:21
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
Czwartą wygraną z rzędu zakończyli czwartą rundę zmagań w PHL h ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

"Grajmy w zielone" – obecność obowiązkowa

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 13 maja 2011 17:55

altSzybkimi krokami zbliża się dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „GRAJMY W ZIELONE”.  Impreza organizowana przez Pomorskie Centrum Hurtowe RËNK odbędzie się w dniach 20-22 maja.


Pierwsza edycja "Grajmy z zielone" na terenie  Pomorskiego Centrum Hurtowego RËNK zorganizowano w 2003 roku. Wcześniej  RËNK organizował kiermasze kwiatów rabatowych, w których brało udział kilkanaście firm. W tym samym czasie na terenie hotelu Posejdon Pomorskie Stowarzyszenie Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni organizowało Wystawę "Grajmy w Zielone". Organizatorzy obu imprez nie czuli się jednak spełnieni i w 2002 roku obie strony zawarły porozumienie i zdecydowały się połączyć siły. Tak zapoczątkowano organizację Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „GRAJMY W ZIELONE”, której kolejna edycja już w przyszłym tygodniu. Niektórzy z wystawców, którzy biorą udział w Wystawie biorą w niej udział od pierwszej edycji. - Brałam udział jeszcze w kiermaszach, w których brali udział tylko wystawcy RËNK – wyznała Marlena Zabłocka ze Szkółki Drzew i Krzewów. - Dla mnie udział w Wystawie to obowiązek. To znakomita okazja do reklamy. Osobiście najbardziej cenię sobie możliwość kontaktu z klientami. W swoim gronie, producentów, spotykamy się często. Z klientami rzadziej jest okazja porozmawiać. To bardzo cenne. Dzięki rozmowom jest okazja poznać jakie są gustu i oczekiwania klientów. Można zorientować się jaki towar będzie cieszył się zainteresowaniem. Jestem stałym bywalcem Wystawy i mam stałych klientów.


Z roku na rok Wystawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak wystawców, jak i odwiedzających. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 250 wystawców. 
- Wystawa to znakomita okazja żeby pokazać swoje produkty – przyznał Jarosław Błędzki z Gospodarstwo Ogrodnicze B.J. Błędzcy. - To największa tego typu impreza w regionie. Można na niej zobaczyć co oferują wystawcy nie tylko z regionu, ale również z  Polski, a nawet zagranicy. Dla osób zajmujących się ogrodnictwem obecność na "Grajmy w zielone" jest obowiązkowa.


Podczas Wystawy odwiedzający mogą kupić ziemię, odżywki oraz donice, w których posadzą swoje rośliny, sprzęt do podcinania roślin, koszenia trawników, wysiewania nasion.


Wystawa to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość podpatrzenia, skonsultowania z zawodowymi ogrodnikami, firmami specjalizującymi się w zakładaniu ogrodów na co dzień, gdzie, jak posadzić rośliny, by w niepowtarzalny sposób zaspakajały nasze zmysły oka i nie tylko.


Partnerami imprezy są niektóre salony samochodowe, prezentujące ofertę samochodów zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firm prowadzących działalność gospodarczą.


Również najmłodsi klienci nie będą mieli szansy się nudzić, gdyż firmy specjalizujące się w placach zabaw przygotowują dla najmłodszych bardzo ciekawe atrakcje.
Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież