Stutthof - wolność w III Rzeszy » 2 września 1939 roku pierwszym transportem przywieziono do obozu koncentracyjnego Stutthoff przedsta... Włodzimierz Gut: Wirus jest martwy - to my go roznosimy » Rozmowa z wirusologiem, profesorem Włodzimierzem Gutem- Przed chwilą powiedział Pan naszej realizato... MIIWŚ udostępniło parking podziemny na rzecz centrum testowego COVID-1... » Od środy 21 października na parkingu podziemnym (poziom G2) Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku funk... Jacek Zdrojewski: Uzurpatorzy na Lewicy » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Pożegnanie redaktora Włodzimierza Amerskiego » Na cmentarzu Srebrzysko we wtorek pochowano red. Włodzimierza Amerskiego, absolwenta AWF w Poznaniu... Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż... » Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim - wyłanianie 132 elektorów, którzy wskażą... Powołano Młodzieżową Radę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » 20 października 2020 r. została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.2... Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Zmarł Adam Gotner, symbol tragedii Grudnia '70 » Adam Gotner, człowiek-symbol Grudnia '70 zmarł w piątek 16 października 2020 r. nad ranem po ciężkie... Obostrzenia i zmiany w Gdańsku w ramach czerwonej strefy » Gdańsk i całe Trójmiasto od soboty znajdują się w czerwonej. Na spotkaniu z mediami prezydent Aleksa...
Reklama
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
środa, 21 października 2020 19:25
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim -
Stoczniowiec bez szans z Cracovią
niedziela, 25 października 2020 19:42
Stoczniowiec bez szans z Cracovią
Osłabieni hokeiści Stoczniowca nie mieli szans w spotkaniu z
Nieskuteczna Lechia tylko zremisowała w Lubinie
piątek, 23 października 2020 21:10
Nieskuteczna Lechia tylko zremisowała w Lubinie
Tylko swojej nieskuteczności piłkarze Lechii mogą zawdzięczać,

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
środa, 14 października 2020 13:33
Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
Presja polityczna ze strony Niemiec w kształtowaniu gdańskiej

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Konkurs plastyczny "Gdyńskie zwierzęta"

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 21 czerwca 2010 13:53

altRozstrzygnięto 5 edycję konkursu plastycznego pt. "Gdyńskie zwierzęta". Jury w skład którego weszli członkowie TOZ i TMG mieli sporo kłopotu aby wytypować zwycięzców.


Na konkurs nadesłano bardzo dużo prac, o wysokim poziomie. Prace zostaną nagrodzone podczas uroczystej gali w gmachu Muzeum Miasta Gdyni dziś, poniedziałek 21 czerwca, o godzinie 18. Całość uświetni koncert zespołu "Cztery kolory".


Laureatami zostali:
 
w kategorii przedszkola:
1.Kornelia Mendyka l.6
2. praca zbiorowa - grupa III - Muminki pod kierunkiem p. Zofii Jatin l.5
 
w kategorii szkoły podstawowe:
1. Andrzej Szponar l. 8, Jakub Bełdowski kl. III, Michał Prusinski kl.V
2. Wiktoria Pedryc l. 9, Angelika Grzegorczyk kl. III, Robert Supronowicz kl.I
3. Paulina Jeziorna, Bartek Różyk kl. I, Ewa Pałczyliska kl. I
 
wyróżnienia:
Julia Cypcan kl.II,
Olga Leśniewicz kl.II
Zosia Przybylska
Weronika Treppa l.7
Natalia Podbielska kl.I
Patrycja Niemtz
Krzysztof Klusek
Maksymilian Zywiecki
Renata Szumała kl. II
Patrycja Pardan
Karolina Guzińska
Cezary Chrapek
Helena Sekuła
Zofia Halasz l.7
Kinga Prus
Marta Niemczyk kl.I
Kornel Pietkiewicz
Magda Magrian
Aleksandra Tarkowska l.11
Kinga Kunowska
 
w kategorii ośrodków szkolno-wychowawczych:
1. Daniel Biskup
2. Natalia Ewald
3. Agnieszka Ciażyńska
4. Bartek Mackiewicz
5. Sebastian Rompczyk


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież