W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Berlin ponownie zdobyty

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 05 lutego 2011 14:45

altBrowar Amber z sukcesem gościł na targach Grüne Woche w Berlinie.

Tegoroczne obchody targów Grüne Woche odbywających się w Berlinie, przypadły na 21-30 stycznia. To ogromne, bo mieszczące się na blisko 115.000 m2 widowisko, skupia wokół siebie oferty artykułów spożywczych praktycznie z całego świata.


alt


Projekt ma 85 lat. Pierwsze targi Grüne Woche odbyły się w 1926 roku i zostały stworzone z myślą o przemyśle rolniczym. Idea przetrwała do dziś, jednak z biegiem czasu uległa drobnej modernizacji.


alt


Na berlińskiej imprezie poszczególne państwa mają szansę zaprezentować specjały charakterystyczne dla ich regionu i kultury. Umożliwia to zapoznanie się nie tylko z kuchnią danego kraju, ale także wszelkiego rodzaju wyrobami tradycyjnymi, jak: ceramika, stroje czy rękodzieła. Podziwiać można także nowinki z segmentu/akcesoriów technicznych przeznaczonych do usprawnienia funkcjonowania gospodarstw domowych i rolniczych. Nie pominięto również hodowców zwierząt oraz pasjonatów ogrodnictwa i zieleni.


alt


Dla większości przedsiębiorców, udział w Międzynarodowym Zielonym Tygodniu, jest doskonałą okazją do sprawdzenia reakcji konsumenta na wprowadzenie nowych produktów.


alt


Co roku do organizowania targów Grüne Woche gospodarze zapraszają jednego współorganizatora. W roku 2011 krajem partnerskim została Polska. Nasz kraj z ramienia Ministerstwa Rolnictwa reprezentowała Restauracja Polska z Poznania, której atutem było piwo z naszego browaru. Mimo ogromnego wyboru napitków z całego świata, to właśnie przy polskim stoisku skupiało się najwięcej amatorów piwa. Gęsto pozajmowane stoliki restauracji przyciągały kolejnych chętnych. Browar Amber sprostał wymaganiom nie tylko europejskich, ale i światowych podniebień.
Kolejną szansą zaprezentowania oraz promocji naszych produktów/wyrobów za rok.
W 2012 wybór kraju partnerskiego padł na Rumunie.


alt


W Restauracji serwowane były:
- Piwo Żywe Niepasteryzowane
- Piwo Koźlak w wersji niepasteryzowanej
- Piwo Grand Imperial Porter
Podczas Imprezy swoją premierę miał odświeżony wizerunek Piwa Żywe z unikalnym tłoczonym kapslem.

Źródło: browar-amber.pl


Wyróżnienie i prestiż

Rozmowa z Markiem Skrętnym, Dyrektor ds. Marketingu Browaru Amber

- Jakie znaczenie dla Browaru Amber miała obecność na tegorocznych targach Grüne Woche w Berlinie?
Marek Skrętny: Na pewno duży prestiż. Byliśmy jedyną firmą z Pomorza, która była obecna na targach Grüne Woche. W Berlinie były również inne browary, które reprezentowały poszczególne województwa, ale to Browar Amber był obecny na stanowisku Restauracji Polskiej, reprezentującej oficjalnie Polskę, która była w tym roku krajem partnerskim targów. To dodatkowe wyróżnienie i duży prestiż dla naszej firmy, że to właśnie nas wybrano na oficjalne stanowisko. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym powodzeniem co daje nam powody do dużej satysfakcji. Grüne Woche to jedna z największych imprez konsumenckich w Europie.


- Grüne Woche to nie pierwsza impreza podczas której Browar Amber godnie reprezentuje Polskę.
Marek Skrętny: Zgadza się. Byliśmy również na targach w Szanghaju, jako jedyny polski browar. Prestiż tej imprezy i jakość naszych produktów spowodowały, że zostaliśmy zaproszeni na oficjalne polskie stanowisko podczas Grüne Woche.


- Na Grüne Woche Browar Amber gościł nie po raz pierwszy.
Marek Skrętny: Jesteśmy stałym gościem Grüne Woche. Od kilku lat mamy tam swoje samodzielne stoisko. W tym roku wyjątkowo byliśmy na oficjalnym stoisku Polski.


- Czego mogą się spodziewać miłośnicy piwa Browaru Amber w najbliższym czasie?
Marek Skrętny: Nadal będziemy pracowali nad utrzymaniem jakości i produkcją dobrze znanych marek. Nasi browarzy pracują cały czas nad nowymi smakami, ale na razie to tajemnica.
Rozmawiał Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież