Portfele gdańskich prezesów » Od 13 do 22 tysięcy złotych miesięcznie zarabiają prezesi gdańskich spółek komunalnych - najmniej w ... Hiszpanie potrafią w Gdańsku zarabiać na parkingach i dojeździe do nic... » Jak się w Gdańsku robi interesy z potentatem europejskim w dziedzinie parkingów? Przyjmuje się go d... „Zaciemnienie” zgłoszone przez PiS do prokuratury » Zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezyde... Karol Rabenda: Samorządy terytorialne są częścią Rzeczpospolitej - nie... » Z Karolem Rabendą, wiceprezesem partii Porozumienie, radnym Gdańska (klub PiS) rozmawia Artur S. Gór... Zmiana trasy linii 210 bez konsultacji z mieszkańcami. Dulkiewicz milc... » 19 października ZTM Gdańsk skrócił trasę autobus linii 210 wycofując go z Traktu Św. Wojciecha/Oruni... Poseł Płażyński wspiera gdańszczanina w walce o odzyskanie mieszkania » Poseł Kacper Płażyński złożył skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich na działania Prezydent Miasta G... Program Domowej Opieki Medycznej » W związku z rosnąca liczbą zakażeń koronawirusem Ministerstwo Zdrowia uruchomiło program Domowej Opi... Andrzej Grubba patronem gdańskiego tramwaju » Andrzej Grubba został patronem jednego z jeżdżących po Gdańsku tramwajów. Uroczystość nadania imieni... Zmarł Jan Kilian » W sobotę, w wieku 66 lat zmarł Jan Kilian, poseł na Sejm VIII kadencji i wieloletni szef PiS w Staro... Apel działaczy „Solidarności” w obronie pamięci o Janie Pawle II » My weterani opozycji antykomunistycznej i „Solidarności” piszemy ten list z sercem pękającym z żalu ...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Podhale rozgromiło Stoczniowca
piątek, 04 grudnia 2020 21:33
Podhale rozgromiło Stoczniowca
Bardzo jednostronne było spotkanie Stoczniowca z Tauron KH Podhalem
Lechia znów bez bramki i punktu
poniedziałek, 30 listopada 2020 20:26
Lechia znów bez bramki i punktu
Po raz trzeci w tym sezonie Lechia przegrała na swoim stadionie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
sobota, 21 listopada 2020 14:56
Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
Na plakacie wystawy „Bliscy Nieznajomi – Sopot 70” wybrzeżowy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Targi pracy nie tylko dla bezrobotnych

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 04 maja 2012 10:44

altRozpoczęło się odliczanie do pierwszych w Polsce Metropolitalnych Międzynarodowych Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Do rozpoczęcia imprezy, która 9 maja odbędzie się w gdańskim AmberExpo, pozostało już tylko kilka dni. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczne targi zachwycą nie tylko bezrobotnych.
Motywem przewodnim majowych targów będzie praca, edukacja oraz przedsiębiorczość. Nic więc dziwnego, że do udziału w tym przedsięwzięciu zaproszeni zostali zarówno pracodawcy, instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości, jak i przedstawiciele szkół i uczelni wyższych.

Osoby bezrobotne zatrudnienia będą mogły poszukać na blisko 200 stoiskach. W przestrzennych boksach zasiądą przedstawiciele firm znanych zarówno z lokalnego rynku pracy, jak i z całego Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego. Jak co roku targi odwiedzą także pracodawcy rekrutujący do pracy poza granicami naszego kraju. Będą firmy m.in. z Niemiec, Francji oraz Szwecji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na zwiedzających czekać będzie łącznie ok. 3 tys. ofert!

Udział w targach to także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zacząć pracować na własny rachunek. W AmberExpo na przyszłych biznesmanów czekać będą 32 organizacje wspierające rozwój przedsiębiorczości. O różnych sposobach finansowania działalności gospodarczej porad będą udzielać m.in. eksperci Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości.


alt


Targowe boksy zapełnią również przedstawiciele szkół i uczelni wyższych. Przedstawią oni dostępne możliwości kształcenia oraz doskonalenia zawodowego.

- O tym, że nie samą pracą człowiek żyje wiadomo już od dawna. Właśnie dlatego zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Będą m.in. konkursy z nagrodami, efektowne pokazy, a także wizyta na pobliskiej PGE Arenie. Atrakcji będzie oczywiście więcej, na pewno wszystkich pozytywnie zaskoczymy - zapewnia Roland Budnik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Wybrani wystawcy:
IKEA, Stocznia Gdańsk, Zepter International Polska, Leroy Merlin, Meritum Bank, Poczta Polska, Hotel Rezydent S.A., Lotos, Solid Security, Invest Bank, Unilever Polska

Wybrane zawody, które będą poszukiwane na targach:
analityk finansowy, automatyk, murarz, cieśla, dyrektor handlowy, sales manager, kucharz, kelner, spawacz, personel biurowy, monter, spawacz, webmaster, instruktor fitness, radiolog, programista, recepcjoniści, architekt krajobrazu, doradca klienta, masażysta, logistyk, lekarz.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież