W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka w gdańskiej IKEA

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 26 maja 2017 18:12

Podłoga interaktywna Magiczny Dywan, zabawy z animatorami i gra terenowa – to rozrywki przygotowane specjalnie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się 27 maja (sobota) w sklepie przy ul. Złotej Karczmy 26.


Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. O święcie najmłodszych nie zapomniała również gdańska IKEA, która na ten dzień zaplanowała szereg atrakcji dla dzieci i ich rodziców. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce spędzić ten dzień aktywnie i zafundować sobie niezapomniane przeżycia. Atrakcje będą dostępne na terenie sklepu przez 6 godzin – od 10 do 16. W tym czasie IKEA zamieni się w prawdziwe centrum niezwykłej zabawy.


Jakie dokładnie atrakcje czekają na uczestników?
Magiczny Dywan, czyli interaktywna podłoga do zabawy i nauki. Urządzenie zawiera gry, które inspirują i skłaniają do ruchu. Dzieci, które zechcą pobawić się na Magicznym Dywanie, aby pograć w grę czy rozwiązać quiz, będą musiały skakać, machać czy biegać. „Podłoga interaktywna jest świetnym pretekstem do wspólnych zabaw. Poprzez ruch i grupową zabawę, dzieci uczą się kształtować relacje społeczne, świetnie się bawią, a w przypadku quizów – utrwalają zdobytą w szkole wiedzę” – mówi Piotr Treszczotko, wiceprezes firmy Funtronic – producenta Magicznego Dywanu.
Specjalnie przygotowana strefa gier i animacji to gwarantowany uśmiech maluchów. Animatorzy zadbają o kreatywną rozrywkę – malowanie buziek, zabawy plastyczne i gry drużynowe.


Gra terenowa to możliwość sprawdzenia, jak dobrze dogaduje się rodzina. Na zespoły, które zdecydują się wziąć udział w rozgrywce, czeka szereg wyzwań, m.in. zagadki i zadania kreatywne na czas. Każdy zespół, który ukończy trasę, otrzyma upominek od IKEA.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież