Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Zmarł Adam Gotner, symbol tragedii Grudnia '70 » Adam Gotner, człowiek-symbol Grudnia '70 zmarł w piątek 16 października 2020 r. nad ranem po ciężkie... Obostrzenia i zmiany w Gdańsku w ramach czerwonej strefy » Gdańsk i całe Trójmiasto od soboty znajdują się w czerwonej. Na spotkaniu z mediami prezydent Aleksa... Zamknięcie sal obsługi w pomorskim NFZ » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną na terenie województw... Piotr Madej: Na całe szczęście nie zlikwidowano sanepidu » Z Piotrem Madejem, przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Wojewódzkiej Sta... Gdańsk w strefie czerwonej » Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z ep... Igor Strzok: Parkingi czy zabytki? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków o przyszłości gdańskich inwestycji w ... Stanowcze stanowisko Solidarności w sprawie szkoły w Kokoszkach » Stanowisko Prezydium Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” ws... Korzystny wyrok dla MIIWŚ w sprawie zmian na wystawie głównej » 15 października 2020 r. zapadł wyrok w sprawie wprowadzonych zmian i uzupełnień na wystawie głównej ... Zaktualizowana informacja o punktach poboru wymazów w województwie pom... » W związku z tym, że sytuacja jest dynamiczna, a liczba zakażeń w kraju i województwie pomorskim ciąg...
Reklama
Gdańsk w strefie czerwonej
piątek, 16 października 2020 15:17
Gdańsk w strefie czerwonej
Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe
Mistrzynie zrewanżowały się hokeistkom Stoczniowca - GALERIA
niedziela, 18 października 2020 17:49
Mistrzynie zrewanżowały się hokeistkom Stoczniowca - GALERIA
W drugim spotkaniu Stoczniowca z Polonią mistrzynie Polski
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
poniedziałek, 19 października 2020 21:23
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
Trzeciej porażki w sezonie 2020/2021 doznali piłkarze Lechii.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
środa, 14 października 2020 13:33
Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
Presja polityczna ze strony Niemiec w kształtowaniu gdańskiej

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże poza finałem Złotego Kasku

altKrystian Pieszczek (Ostrów), Kacper Gomólski, Adrian Cyfer i Karol Żupiński (wszyscy Piła) wystąpili w półfinałach Złotego Kasku. Niestety żadnemu z zawodników Zdunek Wybrzeże nie udało się awansować do finału.


Żaden z gdańszczan nie wywalczył awansu do finału Złotego Kasku, a tym samym szansy na występy w zawodach na arenie międzynarodowej, ale wszyscy seniorzy Zdunek Wybrzeże wypadli dobrze. Najbliżej awansu był Krystian Pieszczek, który w Ostrowie znalazł się poza premiowaną awansem piątką po przegranym biegu barażowym. Jeszcze trudniejsze zadanie mieli Kacper Gomólski i Adrian Cyfer w Pile, gdzie premiowane były tylko trzy pierwsze pozycje. Obaj gdańszczanie zdobyli po 9 punktów, zaliczając po jednym 0, co pozbawiło ich szans na awans. Rezerwowym był Karol Żupiński, który w trzech występach zdobył 2 punkty.

Ostrów
1. Szymon Woźniak (truly.work Stal Gorzów) 14 (3,3,3,2,3)
2. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra) 11 (1,3,1,3,3)
3. Adrian Miedziński (forBet Włókniarz Częstochowa) 11 (3,2,3,2,1)
4. Kacper Woryna (ROW Rybnik) 11 (2,2,2,3,2)
5. Tobiasz Musielak (Orzeł Łódź) 10+3 (1,1,3,3,2)
---
6. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 10+2 (2,1,3,3,1)
7. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) 10+1 (3,3,0,1,3)
8. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik) 8 (1,2,1,2,2)
9. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia) 7 (2,3,2,d,0)
10. Kamil Brzozowski (ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz) 6 (0,0,2,1,3)
11. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) 6 (0,2,2,d,2)
12. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia) 5 (3,1,d,1,d)
13. Marcel Kajzer (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) 4 (0,0,1,2,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) 3 (1,0,1,0,1)
15. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) 2 (2,u/-,-,-,-)
16. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia) 1 (0,1,w,0)
17. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 1 (0,1,d,d,-)

Biegi z udziałem Krystiana Pieszczka
4. (65,44) Miedziński, Pieszczek, Kopeć-Sobczyński, Kajzer
8. (66,19) Kaczmarek, Woryna, Pieszczek, Brzozowski
9. (66,66) Pieszczek, Gała, Niedźwiedź, Walasek (d4)
15. (67,74) Pieszczek, Szczepaniak, Kościelski, Gapiński (d1)
18. (67,34) Woźniak, Musielak, Pieszczek, Kościelski (w/2min)
21. (67,00) Musielak, Pieszczek, Kaczmarek

Piła
1. Paweł Przedpełski (forBET Włókniarz Częstochowa) 15 (3,3,3,3,3)
2. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz) 12 (3,3,1,3,2)
3. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) 12 (3,2,3,2,2)
-------------------------------------------------
4. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) 11 (2,2,2,2,3) - rezerwowy
-------------------------------------------------
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) 10 (1,3,2,1,3,3)
6. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) 10 (1,3,2,2,2,2)
7. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 9 (2,0,1,3,3)
8. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 9 (0,2,3,3,1)

9. Marcin Nowak (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) 8 (2,2,1,1,2)
10. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) 7 (3,1,2,d,1)
11. Oskar Bober (Euro Finannce Polonia Piła) 5 (2,1,0,2,0)
12. Zbigniew Suchecki (ROW Rybnik) 4 (w,1,3,0,0)
13. Marcin Jędrzejewski (Orzeł Łódź) 3 (0,0,1,1,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) 2 (1,1,0,0,0)
15. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 2 (0,1,1)
16. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów) 1 (1,0,0,-,-)
17. Mirosław Jabłoński (Car Gwarant Start Gniezno) 0 (w,d,-,-,-)
18. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 0 (0,0)

Biegi z udziałem gdańszczan
3. (65,03) Kubera, Gomólski, Smektała, Cyfer
6. (65,69) Pawlicki, Cyfer, Suchecki, Jabłoński (ds)
8. (65,78) Buczkowski, Nowak, Fajfer, Gomólski
10. (66,28) Przedpełski, Kościuch, Gomólski, Żupiński
12. (67,00) Cyfer, Fajfer, Jędrzejewski, Karczmarz
13. (67,00) Gomólski, Bober, Jędrzejewski, Suchecki
14. (66,41) Buczkowski, Kubera, Żupiński, Pawlak
15. (66,90) Cyfer, Kościuch, Nowak, Bogdanowicz
17. (66,66) Przedpełski, Buczkowski, Cyfer, Bober
19. (67,65) Gomólski, Pawlicki, Żupiński, Bogdanowicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież