Radni PiS i poseł Płażyński chcą poszerzenia Parku im. Ronalda Reagana » Procedowany plan zagospodarowania terenów zielonych na wschód od mola w Brzeźnie zakłada budowę 19-,... W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:05
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
Pavels Steinbors i Michał Nalepa – jedni z najlepszych zawodników ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Terminarz NICE I ligi w sezonie 2020

alt

Rozgrywki NICE 1. Ligi Żużlowej w sezonie 2020 rozpoczną się w pierwszy weekend kwietnia. Zdunek Wybrzeże zainauguruje sezon na swoim torze podejmując Unię Tarnów.


Sezon NICE 1. Ligi Żużlowej rozpocznie się 4-5 kwietnia. Runda zasadnicza zakończy się 8-9 sierpnia. Drużynę, która awansuje do PGE Ekstraligi poznamy najwcześniej 20 września.

Zdunek Wybrzeże na inaugurację sezonu podejmie Unię Tarnów, a w drugiej kolejce wybierze się do Ostrowa.

1 runda: sobota, 4 kwiecień 2020 / niedziela, 5 kwiecień 2020
Gniezno - Toruń
Łódź - Daugavpils
Gdańsk - Tarnów
Bydgoszcz - Ostrów
sobota, 11 kwiecień 2020
data rezerwowa
niedziela, 12 kwiecień 2020
data rezerwowa

2 runda: sobota, 18 kwiecień 2020 / niedziela, 19 kwiecień 2020
Toruń - Łódź
Tarnów - Gniezno
Ostrów - Gdańsk
Daugavpils - Bydgoszcz
piątek, 24 kwiecień 2020
data rezerwowa
niedziela, 26 kwiecień 2020
data rezerwowa

3 runda: piątek, 1 maj 2020 / niedziela, 3 maj 2020
Toruń - Ostrów
Gniezno - Daugavpils
Łódź - Gdańsk
Bydgoszcz - Tarnów
niedziela, 10 maj 2020
data rezerwowa
niedziela, 17 maj 2020
data rezerwowa

4 runda: sobota, 23 maj 2020 / niedziela, 24 maj 2020
Ostrów - Gniezno
Gdańsk - Bydgoszcz
Tarnów - Łódź
Daugavpils - Toruń

5 runda: sobota, 30 maj 2020 / niedziela, 31 maj 2020
Łódź - Bydgoszcz
Toruń - Tarnów
Gniezno - Gdańsk
Ostrów - Daugavpils

6 runda: sobota, 6 czerwiec 2020 / niedziela, 7 czerwiec 2020
Bydgoszcz - Toruń
Tarnów - Ostrów
Gdańsk - Daugavpils
Łódź - Gniezno
czwartek, 11 czerwiec 2020
data rezerwowa

7 runda: sobota, 13 czerwiec 2020 / niedziela, 14 czerwiec 2020
Ostrów - Łódź
Daugavpils - Tarnów
Toruń - Gdańsk
Gniezno - Bydgoszcz

8 runda: sobota, 20 czerwiec 2020 niedziela, 21 czerwiec 2020
Bydgoszcz - Gniezno
Gdańsk - Toruń
Łódź - Ostrów
Tarnów - Daugavpils

9 runda: piątek, 26 czerwiec 2020 / sobota, 27 czerwiec 2020 / niedziela, 28 czerwiec 2020
Ostrów - Tarnów
Toruń - Bydgoszcz
Gniezno - Łódź
Daugavpils - Gdańsk

10 runda: sobota, 4 lipiec 2020 / niedziela, 5 lipiec 2020
Gdańsk - Gniezno
Daugavpils - Ostrów
Tarnów - Toruń
Bydgoszcz - Łódź

11 runda: sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020
Toruń - Daugavpils
Łódź - Tarnów
Bydgoszcz - Gdańsk
Gniezno - Ostrów

12 runda: sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020
Daugavpils - Gniezno
Tarnów - Bydgoszcz
Gdańsk - Łódź
Ostrów - Toruń
sobota, 25 lipiec 2020
data rezerwowa

13 runda: sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020
Gdańsk - Ostrów

Bydgoszcz - Daugavpils
Gniezno - Tarnów
Łódź - Toruń

14 runda: sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020
Ostrów - Bydgoszcz
Daugavpils - Łódź
Toruń - Gniezno
Tarnów - Gdańsk


niedziela, 16 sierpień 2020
data rezerwowa

1 runda finałowa: sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej
W przypadku awansu drużyny z Łodzi do rundy finałowej, pierwszy mecz półfinałowy drużyna rozegra w Łodzi.
W przypadku awansu drużyny z Torunia do rundy finałowej, klub z Torunia będzie gospodarzem meczu 2 rundy finałowej.
piątek, 28 sierpień 2020
data rezerwowa

2 runda finałowa: sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej (b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 4 wrzesień 2020
data rezerwowa
piątek, 11 wrzesień 2020
data rezerwowa

3 runda finałowa: niedziela, 13 wrzesień 2020

zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 18 wrzesień 2020
data rezerwowa

4 runda finałowa: niedziela, 20 wrzesień 2020
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
niedziela, 27 wrzesień 2020
data rezerwowa
niedziela, 4 październik 2020
data rezerwowa

Baraż: niedziela, 4 październik 2020 Baraż: niedziela, 11 październik 2020


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież