"Fot. Kosycarz" pozostanie z Gdańskiem... » Na cmentarzu w Oliwie w gronie najbliższej rodziny pożegnano w miniony wtorek Macieja Kosycarza, fo... Koronawirus na Pomorzu: 153 chorych, 1 osoba zmarła » Liczba zarażonych Covid-19 w województwie pomorskim wciąż rośnie. Według danych na 9 kwietnia na Pom... Piotr Czauderna: Pandemia uczy pokory i leczy z grzechu pychy » Z prof. nauk med. Piotrem Czauderną, chirurgiem dziecięcym, b. prezesem Agencji Badań Medycznych, cz... Donald Tusk: "Autonomia dla Pomorza" » "Autonomia dla Pomorza" to tekst własny - i zgrabnie napisany - który wiosną 1990 roku, przed wybora... Tajemnica podróży marszałka Struka » Wyzdrowiał zakażony koronawirusem marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk. Wrócił w środę... Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej, będące odpowiedzią na informacje zawarte w tekście Estery Fl... Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?! » Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu European Jamboree, które się... nie odb... 3. urodziny Muzeum II Wojny Światowej » 6 kwietnia 2020 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku świętuje swoje 3. Urodziny.Z tej okazji Muzeu... W tygodniku „Sieci”: Zwycięzca śmierci, piekła i szatana » W najnowszym świątecznym wydaniu „Sieci”: Jeżeli Pan Bóg przemawia przez wydarzenia, to trudno o bar... Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szp... » Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecn...
Reklama
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:12
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu Eur ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:20
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Me ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
niedziela, 29 marca 2020 13:52
XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
Malarska sztuka XIX wieku wstrząsnęła posadami Europy. Stare poglą ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

LOTOS PKH rok 2020 zaczął od wygranej

altW pierwszym meczu ligowym w 2020 roku LOTOS PKH bez problemów pokonał Naprzód Janów. Podopieczni trenera Marka Ziętary w hali Olivia pokonali najsłabszy zespół w lidze 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).Lotos PKH Gdańsk - Naprzód Janów 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Bramki: 1:0 Konstantin Tesliukiewicz (5), 2:0 Josef Vitek (6), 3:0 Szymon Marzec (29), 4:0 Aleksandr Gołowin (30), 5:0 Jegor Rożkow (41, 5 na 4), 6:0 Władisław Jełakow (57, 5 na 4)

Lotos: Fučík - Bilčík, Szurowski, Smal, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec - Naróg, Havlík, Stasiewicz, Mocarski, Popow.

Naprzód: Kraus - Wąsiński, Kosakowski, Citok, Kondraszow, Ksiondz - Bodora, Stępień, Piper, Pohl, Wróbel - Kapłon, Krokosz, Mi. Rybak, Skrodziuk, Mac. Rybak - Niedźwiedź

W tym meczu faworyt był tylko jeden. Janowianie w dotychczasowych meczach nie zdobyli jeszcze punktu i przed spotkaniem kibice nie zastanawiali się kto wygra, ale ile bramek zdobędą gdańszczanie. Biało-niebiescy przeważali od pierwszej minuty, ale nie było strzeleckich popisów. W pierwszej tercji gdańszczanie zadali dwa ciosy w odstępie 15 sekund. Najpierw wynik otworzył Konstantin Tesliukiewicz, a 15 sekund później, za nim spiker zdążył podać strzelca bramki, na 2:0 podwyższył Josef Vitek. Podopieczni trenera Ziętary mieli inicjatywę, ale brakowało im skuteczności. Zdarzały się również momenty dekoncentracji, ale na szczęście mimo niezłych okazji goście nie zdołali pokonać Tomasa Fucika. W drugiej tercji ponownie w krótkim odstępie czasu gdańszczanie zadali dwa ciosy. Na 3:0 trafił Szymon Marzec, a półtorej minuty później bramkę zdobył Aleksandr Gołowin. W trzeciej tercji biało-niebiescy zdobyli dwie bramki grając w przewadze. W 41 minucie na listę strzelców wpisał się Jegor Rożkow, a w 57 minucie wynik spotkania ustalił Władisław Jełakow.

Pod koniec meczu doszło do krótkiej walki na pięści - Vlastimil Bilčík rzucił się na Szymona Skrodziuka. Gdańszczanin otrzymał karę 10 minut za niesportowe zachowanie.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież