Radni PiS i poseł Płażyński chcą poszerzenia Parku im. Ronalda Reagana » Procedowany plan zagospodarowania terenów zielonych na wschód od mola w Brzeźnie zakłada budowę 19-,... W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:05
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
Pavels Steinbors i Michał Nalepa – jedni z najlepszych zawodników ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

LOTOS PKH rok 2020 zaczął od wygranej

altW pierwszym meczu ligowym w 2020 roku LOTOS PKH bez problemów pokonał Naprzód Janów. Podopieczni trenera Marka Ziętary w hali Olivia pokonali najsłabszy zespół w lidze 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).Lotos PKH Gdańsk - Naprzód Janów 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Bramki: 1:0 Konstantin Tesliukiewicz (5), 2:0 Josef Vitek (6), 3:0 Szymon Marzec (29), 4:0 Aleksandr Gołowin (30), 5:0 Jegor Rożkow (41, 5 na 4), 6:0 Władisław Jełakow (57, 5 na 4)

Lotos: Fučík - Bilčík, Szurowski, Smal, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec - Naróg, Havlík, Stasiewicz, Mocarski, Popow.

Naprzód: Kraus - Wąsiński, Kosakowski, Citok, Kondraszow, Ksiondz - Bodora, Stępień, Piper, Pohl, Wróbel - Kapłon, Krokosz, Mi. Rybak, Skrodziuk, Mac. Rybak - Niedźwiedź

W tym meczu faworyt był tylko jeden. Janowianie w dotychczasowych meczach nie zdobyli jeszcze punktu i przed spotkaniem kibice nie zastanawiali się kto wygra, ale ile bramek zdobędą gdańszczanie. Biało-niebiescy przeważali od pierwszej minuty, ale nie było strzeleckich popisów. W pierwszej tercji gdańszczanie zadali dwa ciosy w odstępie 15 sekund. Najpierw wynik otworzył Konstantin Tesliukiewicz, a 15 sekund później, za nim spiker zdążył podać strzelca bramki, na 2:0 podwyższył Josef Vitek. Podopieczni trenera Ziętary mieli inicjatywę, ale brakowało im skuteczności. Zdarzały się również momenty dekoncentracji, ale na szczęście mimo niezłych okazji goście nie zdołali pokonać Tomasa Fucika. W drugiej tercji ponownie w krótkim odstępie czasu gdańszczanie zadali dwa ciosy. Na 3:0 trafił Szymon Marzec, a półtorej minuty później bramkę zdobył Aleksandr Gołowin. W trzeciej tercji biało-niebiescy zdobyli dwie bramki grając w przewadze. W 41 minucie na listę strzelców wpisał się Jegor Rożkow, a w 57 minucie wynik spotkania ustalił Władisław Jełakow.

Pod koniec meczu doszło do krótkiej walki na pięści - Vlastimil Bilčík rzucił się na Szymona Skrodziuka. Gdańszczanin otrzymał karę 10 minut za niesportowe zachowanie.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież