W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:05
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
Pavels Steinbors i Michał Nalepa – jedni z najlepszych zawodników ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Pierwsza porażka Lotos PKH

altPo dwóch wygranych pierwszej porażki w sezonie 2019/2020 doznali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie przegrali w Sosnowcu z Zagłębiem (0:3, 2:0, 1:1).Zagłębie Sosnowiec – Lotos PKH Gdańsk 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Bramki: 1:0 Nikita Bucenko (8), 2:0 Daniił Oriechin (10), 3:0 Damian Słaboń (16, 5 na 4), 3:1 Aleksandr Gołowin (27, 5 na 4), 3:2 Petr Polodna (35, 5 na 4), 4:2 Filip Stoklasa (41), 4:3 Władisław Jełakow (42)

Zagłębie: Radziszewski – Charousek, Działo, Bernacki, Bucenko, Stoklasa – Cunik, Horzelski, T. Kozłowski, Słaboń, Salamon – Kaluža, Triasunow, Oriechin, Karczocha, Garszyn – Jaskólski, Podsiadło, Sikora, Stojek, Nahunko.

Lotos PKH: Fučík (od 15:59 Studziński) – Bilčík, Havlik, Steber, Polodna, Vítek – Tieslukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin – Pastryk, Lehman, Danieluk, Popow, Marzec – Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Pesta, Smal.

W dużej mierze wynik meczu został ustalony w pierwszej tercji. Skutecznością popisali się w niej gospodarze. Sosnowiczanie zdobyli bramki w 8, 10 i 16 minucie. Trzecią Zagłębie zdobyło grając w przewadze. Po starcie trzeciej bramki trener Marek Ziętara dokonał zmiany bramkarza i na lód zamiast Tomáša Fučíka wyjechał Mateusz Studziński. W drugiej tercji biało-niebiescy wykorzystali dwa okrey gry w przewadze i doszli rywali na 2:3. Na początku trzeciej tercji sosnowiczanie ponownie odskoczyli na dwie bramki, ale gdańszczanie szybko odpowiedzieli i po trafieniu Władisława Jełakowa ponownie tracili jedną bramkę. Do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie. Gdańszczanie w trakcie meczu oddali ponad 2 razy więcej strzałów - 66 przy 30 gospodarzy, ale to rywale byli skuteczniejsi.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież