Amber Gold. Sąd ogłosił wymiar kar po 7 latach » Po pięciu miesiącach sędzia gdańskiego Sądu Okręgowego 16 października br. zakończyła odczytywanie w... Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili...
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
W niedzielę 43. derby Trójmiasta
środa, 16 października 2019 17:17
Drużyny PKO Ekstraklasy wracają do ligowej rywalizacji. W Trójmieś ...

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH zgodnie z planem pokonał Kadra PZHL

altZgodnie z przewidywaniami Lotos PKH pokonał Kadrę PZHL U23 6:1 (3:1, 1:0, 2:0).

Lotos PKH Gdańsk - Kadra PZHL U23 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
Bramki: 0:1 Kacper Gruźla (5), 1:1 Jakub Stasiewicz (6), 2:1 Szymon Marzec (9, 5 na 4), 3:1 Petr Polodna (12), 4:1 Jan Steber (34, 5 na 4), 5:1 Igor Smal (49), 6:1 Petr Polodna (57)

PKH Gdańsk: Fučík - Naróg, Havlík, Steber, Polodna, Vítek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Popow, Marzec - Bilčík, Szurowski, Stasiewicz, Mocarski, Smal

Kadra PZHL: Lipiński (57 Miarka) - Bizacki, Zieliński, Pelaczyk, Tyczyński, Maciej Rybak - Luszniak, Khoperia,; Olszewski, Blanik, P. Jarosz - Opiłka, Domogała, Gruźla, Ubowski, Chabior - Krzyżek, Zając

W środowym spotkaniu zdecydowanym faworytem byli gdańszczanie. Kadra PZHL U23 jest jednym z najsłbszych zespołów w lidze. Obie drużyny już w tym sezonie spotkały się w Gdańsku. W przełożonym na wrzesień spotkaniu Lotos PKH pokonał Kadrę 9:1. Po ostatnim popisie strzeleckim gdańszczan z Naprzodem kibice spodziewali się kolejnej kanonady. Tymczasem mecz zaczął się sensacyjnie, bo w 5 minucie goście przeprowadzili szybką kontrę i po trafieniu Kacpra Gruźli niespodziewanie objęli prowadzenie. To podziałało mobilizująco na biało-niebieskich. Nie minęła minuta a wyrównał Jakub Stasiewicz. W 12 minucie było już 3:1 dla podopiecznych Marka Ziętary, po bramkach Szymona Marca (w przewadze) i Petra Polodny. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, a od drugiej tercji emocji było jak na lekarstwo. W grze obu ekip dominowała niedokładność. Brakowało składnych akcji. Mimo dość przeciętnej gry gdańszczanie zdobyli jeszcze 3 bramki, których autorami byli: Jan Steber (w przewadze), Igor Smal i po raz drugi w meczu Petr Polodna. Skończyło się na 6:1, ale mecz na pewno nie był widowiskiem, które zapadłoby komuś w pamięć.