„Środa z profilaktyką” w pomorskim NFZ » W środę, 23 października, w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką” w godzinach od 10 do 14 n... W tygodniku „Sieci”: Triumf i ostrzeżenie » W nowym numerze tygodnika „Sieci” dziennikarze i publicyści analizują wyniki wyborów parlamentarnych... Zmarł Waldemar Świerkowski » 16 października zmarł Waldemar Świerkowski, wieloletni dyrektor należącej do RSW Prasa Książka Ruch... Zmarł Tadeusz Jabłoński » W nocy z 15 na 16 października, tydzień przed swoimi 100. urodzinami zmarł Tadeusz Jabłoński, pisarz... Krzysztof Piekarski: Będzie to kadencja przełomowej kontynuacji » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Zakładu Teorii Polityki Instytutu Po... Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kilia... » Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery lata temu jako politycy Nowoczes... Złoto dla zuchwałych? Speckomisja: trzy lata pracy, wysłuchani świadko... » Speckomisja śledcza prezentowała w środę 16 października br., przy niemal pustych sejmowych łamach, ... Amber Gold. Sąd ogłosił wymiar kar po 7 latach » Po pięciu miesiącach sędzia gdańskiego Sądu Okręgowego 16 października br. zakończyła odczytywanie w... Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ...
Reklama
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
czwartek, 17 października 2019 19:03
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery l ...
Lotos PKH bez przełamania, w derbach lepszy KH Energa Toruń
piątek, 18 października 2019 19:44
Lotos PKH bez przełamania, w derbach lepszy KH Energa Toruń
Huśtawkę nastrojów przeżywali kibice w hali Olivia. Ostatecznie fa ...
Emocjonujące derby na remis
niedziela, 20 października 2019 15:57
Emocjonujące derby na remis
Ponad sto minut trwały niedzielne derby Trójmiasta – sytuacji bram ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Oskar Fajfer kapitanem Zdunek Wybrzeże

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk przebywający na zgrupowaniu w Szczyrku dokonali wyboru kapitana drużyny. Decyzją trenerów i kolegów z drużyny został nim Oskar Fajfer.Dla popularnego "Oskiego" nadchodzące rozgrywki będą trzecim rokiem jazdy w czerwono-biało-niebieskich barwach. Wychowanek Startu Gniezno trafił do Gdańska przed sezonem 2016 i od razu stał się krajowym liderem drużyny. Nieco gorzej poszło mu w sezonie 2017, kiedy dobre występy przeplatał ze słabszymi kończąc przedwcześnie sezon z kontuzją barku. Przed kolejnymi rozgrywkami Oskar jest jednak pełen optymizmu i wiary w swoje możliwości, a doskonały humor i kontakt z resztą zespołu było widać podczas piątkowej prezentacji.


altDobry wpływ zawodnika, z najdłuższym stażem w drużynie, na resztę zespołu szybko zauważył trener Lech Kędziora - Po rozmowach z zawodnikami wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszym wyborem jest Oskar. To będzie jego trzeci sezon w Gdańsku, doskonale zna to środowisko, świetnie się w nim czuje. Wierzymy, że poprowadzi nas do PGE Ekstraligi. Zastępcą Fajfera został Anders Thomsen, który podobnie jak nowo mianowany kapitan spędzi trzeci sezon w Wybrzeżu. Nominacja Oskara na stanowisko kapitana drużyny sprawiła, że po raz pierwszy od 2012 roku w tej roli znajdzie się polski zawodnik. We wspomnianym sezonie pełnomocnikiem trenera został Tomasz Chrzanowski. Po nim miano kapitana dzierżyli kolejno Tomas H. Jonasson (2013-2014), Magnus Zetterstroem (2015) oraz Renat Gafurov (2016, 2017).


Oskar wyróżnienie przyjął z dużą radością - Bardzo się cieszę z tego wyboru. Dla mnie to bardzo ważne wyróżnienie. Chcę być kapitanem "pełną gębą", a nie tylko na papierze. Dla mnie najważniejszy jest wynik drużyny, dlatego zawsze będę stawiał jej dobro ponad swoim. Czasem będzie musiał stracić kapitan, by mógł zyskać zespół - skomentował "na gorąco" nowo wybrany kapitan Zdunek Wybrzeże Gdańsk.
źródło wybrzezegdansk.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież