Zmarł Jan Kilian » W sobotę, w wieku 66 lat zmarł Jan Kilian, poseł na Sejm VIII kadencji i wieloletni szef PiS w Staro... Apel działaczy „Solidarności” w obronie pamięci o Janie Pawle II » My weterani opozycji antykomunistycznej i „Solidarności” piszemy ten list z sercem pękającym z żalu ... Śledztwo w sprawie pożaru w chojnickim hospicjum do wiosny przyszłego ... » Niebawem minie rok od tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum. Śledztwo toczy się własnym rytmem i... Odszkodowanie za „Wilczy bilet” i pozbawienie pracy » Sąd Apelacyjny w Gdańsku orzeknie wkrótce w precedensowej sprawie odszkodowania za zakaz pracy w sta... Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli... LOTOS walczy z pandemią i zorganizuje szpital tymczasowy » Spółki Skarbu Państwa we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych aktywnie walczą ze skutkami ... Kazimierz Smoliński: Osiem gwiazdek to wątły projekt i żadna oferta » Z Kazimierzem Smolińskim (PiS), posłem w latach 2010–2011 i od 2014), wiceministrem infrastruktury (...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
niedziela, 29 listopada 2020 10:18
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
W sobotę, 28 listopada, na cmentarzu Srebrzysko odbył się pogrzeb
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ci którzy odeszli są wśród nas”
wtorek, 10 listopada 2020 16:34
„Ci którzy odeszli są wśród nas”
Nawrót epidemii koronawirusa pokrzyżował plany prezentacji wystawy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Ergo Hestia wspiera żeglarzy przed Olimpiadą

- Powodzenia na Olimpiadzie! – takimi życzeniami dla Przemka Miarczyńskiego zakończyło się spotkanie polskiego windsurfera, który ma szansę na olimpijski medal, z przedstawicielami Ergo Hestii, władzami Sopotu i władzami klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot.
Podczas spotkania w Sopocie, Ergo Hestia odnowiła we wtorek umowę o współpracy z Sopockim Klubem Żeglarskim Ergo Hestia Sopot. Pomorska grupa ubezpieczeniowa już od dwunastu lat wspiera klub ze światowej czołówki żeglarskiej. W tym roku objęła też opieką Przemysława Miarczyńskiego, Mistrza Europy, który ma szansę na medal na tegorocznej Olimpiadzie w windsurfingowej klasie RS:X.

Porozumienie o współpracy podpisali Grzegorza Szatkowski, Wiceprezes Zarządu Grupy Ergo Hestia oraz Komandor Klubu SKŻ Ergo Hestia Sopot, Piotr Hlavaty.

- Ergo Hestia zakładała 12 lat temu długofalowe zaangażowanie we wspieranie żeglarstwa i klubu SKŻ. Od tamtej pory klub wspaniale się rozwinął, a Ergo Hestia wspiera również indywidualnie poprzez stypendia konkretnych zawodników. To dobry kierunek, chcemy nadal wspierać klub w kształceniu przyszłych olimpijczyków i mistrzów Świata czy Europy. Zaangażowanie w ten sport jest jednocześnie jednym z filarów działań w zakresie odpowiedzialności społecznej Grupy Ergo Hestia – podkreślił Wiceprezes Grzegorz Szatkowski.


alt


Indywidualną umowę stypendialną z Przemysławem Miarczyńskim podpisał obecny na konferencji  Prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Ergo Hestia objęła Olimpijczyka taką umową już na początku roku.

Miarczyński jest jedną z nadziei medalowych Polski podczas nadchodzących Igrzysk. - Do Londynu jadę po medal - wyjaśniał Przemysław Miarczyński. - Przede mną jednak jeszcze ponad dwa miesiące wytężonej pracy. W tym czasie wezmę udział w wyścigu w Pucku oraz w międzynarodowych regatach w Weymouth, czyli w miejscu, w którym rozegrane zostaną wyścigi olimpijskie. Cieszę się, że z klubem współpracuje przez długie lata stabilna firma. Również dzięki temu mogłem trzy razy pojechać na Olimpiadę – mówił polski Olimpijczyk.

- Przemek jest w znakomitej formie, co potwierdził, zdobywając w marcu tytuł Mistrza Europy - mówił Piotr Hlavaty, komandor SKŻ Ergo Hestia Sopot. – Trzymamy za niego kciuki i wierzymy w jego sukces na Igrzyskach.

Miarczyńskiemu będą mogli kibicować wszyscy mieszkańcy Trójmiasta w specjalnie w tym celu przygotowanej strefie kibica. W dniach 27.07.-12.08. dzięki Ergo Hestii przy klubowej plaży stanie dedykowana żeglarzom strefa, gdzie na żywo będzie można śledzić poczynania polskich olimpijczyków.
źródło ergohestia.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież