Barwy kampanii A. Dudy » Kampania prezydencka przed II turą wyborów zbliża się do końca. W Gdańsku akcję wywieszania banerów ... Pellowski - piekarz niepokorny » Przed I turą wyborów prezydenckich gdański piekarz Grzegorz Pellowski przyjął w siedzibie swojej fir... Idee Olechnowicza misją PKN Orlen - prezes Lotosu wieszczył fuzję... » "Gazeta Wyborcza" wieszczy dziś na podstawie źródeł nieznanych, że pomysł połączenia Orlenu z Lotose... Daniel Obajtek: Nasz kraj, nasz rynek, nasz kapitał » Rozmowa z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen- Komisja Europejska zgadza się na przejęcie Grupy L... Pół roku elektronicznej recepty w Polsce » 8 stycznia wszedł w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. Do dziś w Polsce wy... Igor Strzok: Miasto bez wizji? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku- W Gdańsku jest wiele probl... Energa stawia na potencjał zielonej energii » Spółka Energa wchodząca w skład Grupy ORLEN uruchomiła jedną z największych farm wiatrowych w Polsce... Gdańsk szczodrością leży... Parkingi "800+" dla radnych - ciastko za 8... » W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrektywę administracji A. Dulkiewicz, ... Nitras i Karnowski - twarze Trzaskowskiego » Zanim obywatel Trzaskowski udoskonali demokrację eliminując zbędne pytania, towarzysz jego kampanii,... Zarząd Razem za... 0,8 mln zł » Liderzy socjalistycznej partii Razem zarobili... w zarządzie partii Razem w 2019 roku po 200 tys. zł...
Reklama
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
wtorek, 07 lipca 2020 17:49
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrekt ...
Zdunek Wybrzeże - Unia LIVE: 44:46
sobota, 11 lipca 2020 09:52
Zdunek Wybrzeże - Unia LIVE: 44:46
O godz. 16.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się m ...
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
środa, 08 lipca 2020 21:08
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
Lechia stanie przed szansą obrony Pucharu Polski. Podopieczni Piotra ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Eksperyment sopockiego Karaima
niedziela, 28 czerwca 2020 12:47
Eksperyment sopockiego Karaima
Jarek Nowicki należy do niewielkiej polskiej społeczności Karaimów ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Na PGE Arenę tylko z Kartą Kibica

altFani gdańskiej Lechii od rundy wiosennej mogą posiadać Klubową Kartę Kibica, która spełnia zarówno funkcję płatniczą jak i identyfikacyjną. Już za kilka miesięcy, na nowym stadionie PGE Arena będzie ona bezwzględnie wymagana, zarówno przy wejściu na stadion, jak i przy wykonywaniu czynności płatniczych na jego terenie.

Dzięki posiadanym środkom na Karcie Kibica jej właściciel będzie mógł zakupić karnet lub pojedynczy bilet na mecz, a także regulować należności w punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie obiektów sportowych i poza nimi, w miejscach oznaczonych logiem MasterCard.

Wyrobienie karty to jednorazowy koszt 25 zł, które kibic Lechii musi uiścić podczas składania wniosku. Są one przyjmowane na Wyspie Klubowej w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i w Salonie Red Box przy ul. Traugutta 29. Formalności trwają krótko. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości, osoby nieletnie mogą okazać legitymację szkolną. Wymagane jest podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu i e-maila. Zdjęcie do karty jest wykonywane na miejscu. Czas oczekiwania wynosi około 3-4 tygodni, odbiór jest w punkcie składania wniosku. Ważność karty to dwa lata.


Aby aktywować funkcję płatniczą karty trzeba ją zasilić kwotą 30 zł. Nie ma obowiązku dalszego i stałego wpłacania na nią gotówki, a także nie są przewidziane dodatkowe opłaty za jej utrzymanie. Kartę będzie można zasilać w formie gotówkowej - przekaz pocztowy, bezpośrednie przelanie środków w placówce banku i bezgotówkowej. W niedługim czasie powinna pojawić się również możliwość zasilania jej w punktach klubowych i poprzez stronę extrakarta.pl. Zniżki dla osób posiadających karnety z ubiegłych sezonów zostaną utrzymane. Ich zakup, lub też pojedynczego biletu,  będzie przebiegał podobnie jak teraz, z tą różnicą, że kibic nie dostanie osobnego „papierka”, a wszystko będzie zapisane na karcie. W zamian za to będzie musiał pamiętać o zabraniu ze sobą na mecz wydrukowanego potwierdzenia zakupu z numerem miejsca.

Karta Kibica za kilka miesięcy będzie jedyną przepustką na stadion PGE Arena, a z racji odbywających się tam meczów Lechii również i na nie. Warto więc nie zwlekać z jej wyrobieniem i już teraz się z nią oswoić.
Filip Albertowicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież