Kacper Płażyński: Władze Gdańska nie zdały egzaminu z wrażliwości hist... » Z mec. Kacprem Płażyńskim, posłem PiS, rozmawia Artur S. Górski– Tunel pod Martwą Wisłą został oddan... Maseczka choć mała, może uratować Twoje życie » Eksperci nie mają wątpliwości. Zakrywanie ust i nosa, zachowywanie dystansu fizycznego oraz częsta d... "Ziarna i plewy" demokracji - PO i PZPR bliżej siebie? » Przed Dworem Artusa odbył się "Wiec Demokracji", kolejna impreza liturgii politycznej uwielbianej pr... „Sieci”: Tak brał Sławomir Nowak » W tygodniku „Sieci” Wojciech Biedroń ujawnia nowe fakty na temat działań pupila Donalda Tuska na Ukr... Poseł Płażyński chce wyjaśnień w sprawie budowy Tunelu pod Martwą Wisł... » - Chcę wyjaśnień władz Gdańska w sprawie budowy Tunelu pod Martwą Wisłą - mówi Kacper Płażyński. Pos... Pierwsza myjnia tunelowa Grupy LOTOS » Przy ul. Kołobrzeskiej na Przymorzu Grupa LOTOS otworzyła pierwszą w swojej sieci i jedną z nieliczn... Energa wspiera walkę z koronawirusem na Pomorzu » System TETRA, który sprawdził się w różnych sytuacjach kryzysowych, jest przydatny także do działań ... Krzysztof Piekarski: Niemrawa lewica liże rany » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, komentatorem, wykładowcą Zakładu Teorii Polityki Instytut... Ludzie prezydent Gdańska zarabiają lepiej niż... prezydent RP » Praca na rzecz gdańskiego Urzędu Miejskiego, czyli jego jednostek organizacyjnych i spółek z udziałe... 98 rocznica powstania Gedanii » Bodaj po raz pierwszy od wielu lat tak liczna ilość delegacji złożyła kwiaty i wieńce pod pomnikiem ...
Reklama
98 rocznica powstania Gedanii
wtorek, 15 września 2020 13:30
98 rocznica powstania Gedanii
Bodaj po raz pierwszy od wielu lat tak liczna ilość delegacji
Trefl wypunktował Cuprum
piątek, 25 września 2020 22:23
Trefl wypunktował Cuprum
Siatkarze Trefl źle zaczęli mecz z Cuprum, ale po porażce w
Ofensywna Lechia pokonała beniaminka z Mielca
sobota, 19 września 2020 16:24
Ofensywna Lechia pokonała beniaminka z Mielca
Taką Lechię kibice chcieliby oglądać częściej. Po dwóch

Galeria Sztuki Gdańskiej

Gdańska Teka Autolitografii Antoniego Suchanka
poniedziałek, 14 września 2020 11:23
Gdańska Teka Autolitografii Antoniego Suchanka
Pisząc o graficznych tekach poświęconych Gdańskowi nie sposób

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Powołano komisje Rady Miasta Gdańska kadencji 2018-2023

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 25 listopada 2018 16:48

Składy komisji Rady Miasta kadencji 2018-2023: Komisja Rewizyjna - Kazimierz Koralewski (PiS), Andrzej Skiba (PiS), Krystian Kłos (KO), Piotr Borawski (KO), Bogdan Oleszek (KO), Beata Dunajewska (WdG); Komisja ds. Skarg, Wniosków i Petycji - Andrzej Skiba (PiS), Dawid Krupej (PiS), Kamila Błaszczyk (KO), Łukasz Bejm (KO), Jan Perucki (KO); Komisja Strategii i Budżetu - Piotr Borawski (KO), Jan Perucki (KO), Krystian Kłos (KO), Kacper Płażyński (PiS), Elżbieta Strzelczyk (PiS); Komisja Polityki Gospodarczej i Morskiej - Piotr Dzik (WdG), Piotr Borawski (KO), Agnieszka Owczarczak (KO), Cezary Śpiewak-Dowbor (KO), Elżbieta Strzelczyk (PiS), Kazimierz Koralewski (PiS), Karol Rabenda (PiS); Komisja Zagospodarowania Przestrzennego - Emilia Lodzińska (KO), Anna Golędzinowska (KO), Karol Ważny (KO), Mateusz Skarbek (KO), Romuald Plewa (PiS), Kacper Płażyński (PiS); Komisja Samorządu i Ładu Publicznego - Bogdan Oleszek (KO), Karol Ważny (KO), Przemysław Ryś (KO), Romuald Plewa (PiS), Waldemar Jaroszewicz (PiS), Andrzej Stelmasiewicz (WdG); Komisja Edukacji - Andrzej Kowalczys (KO), Krystian Kłos (KO), Beata Jankowiak (KO), Piotr Gierszewski (PiS), Przemysław Malak (PiS), Joanna Cabaj (PiS); Komisja Rodziny i Polityki Społecznej - Beata Dunajewska (WdG), Przemysław Ryś (KO), Andrzej Kowalczys (KO), Emilia Lodzińska (KO), Joanna Cabaj (PiS), Piotr Gierszewski (PiS); Komisja Kultury i Promocji - Andrzej Stelmasiewicz (WdG), Łukasz Bejm (KO), Jan Perucki (KO), Lech Kaźmierczyk (KO), Dawid Krupej (PiS), Karol Rabenda (PiS); Komisja Sportu i Turystyki - Beata Jankowiak (KO), Lech Kaźmierczyk (KO), Kamila Błaszczyk (KO), Piotr Dzik (WdG), Przemysław Malak (PiS), Jan Kanthak (PiS); Komisja Zrównoważonego Rozwoju- Anna Golędzinowska (KO), Cezary Śpiewak-Dowbór (KO), Kamila Błaszczyk (KO), Mateusz Skarbek (KO), Jan Kanthak (PiS), Waldemar Jaroszewicz (PiS).

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież