Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska » Piotr Borawski to jedyny nowy zastępca Pawła Adamowicza. Na stanowiskach wiceprezydentów pozostali A... Wielki finał Pomorskiej Akademii Kompetencji Obywatelskich » 14 grudnia na Uniwersytecie Gdańskim odbyła się uroczysta gala finałowa projektu „Pomorska Akademia ... Stowarzyszenie „Godność” trwa 25 lat w służbie pamięci » Upominali się o bohaterów z drugiego szeregu, którzy nie załapali się na splendory, a tracąc zdrowie... Czesław Nowak: Godność i sprawiedliwość » Z Czesławem Nowakiem, gdańskim portowcem, prezesem Stowarzyszenia Godność, byłym posłem w latach 198... Daniel Obajtek: Gdańsk skorzysta na fuzji » Z Danielem Obajtkiem, prezesem Zarządu PKN Orlen rozmawia Marek Formela- Kilka tygodni temu Orlen zł... „Kiszczak Papers” » W Hoover Institution Library & Archives (założonym przez prezydenta USA Herberta C. Hoovera) na uniw... Grudniowe memento – 1970 r. i 1981 r. » Rocznice polskich tragicznych Grudniów tradycyjnie obchodzone będą w Gdańsku i Gdyni oraz w Szczecin... Minister Zalewska musi odejść dla dobra edukacji » Minister edukacji ma kolejnego przeciwnika. Po rodzicach i części nauczycieli praktyków oraz ZNP ter... Sesja z emocjami: budżet przyjęty, sprawa prałata Jankowskiego przełoż... » Głosowanie nad budżetem i sprawa honorowego obywatelstwa Gdańska ks. prałata Henryka Jankowskiego wz... Znamy laureata III edycji konkursu EKO HESTIA SPA » W III edycji konkursu, zdaniem kapituły konkursu, najlepszy projekt zgłosiło miasto Inowrocław. Zwyc...
Reklama
Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska
poniedziałek, 17 grudnia 2018 16:49
Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska
Piotr Borawski to jedyny nowy zastępca Pawła Adamowicza. Na stanowis ...
Arka Gdynia: Lepsza ósemka ligi się oddala
sobota, 15 grudnia 2018 19:10
Arka Gdynia: Lepsza ósemka ligi się oddala
Tylko jeden punkt przywieźli piłkarze Arki Gdynia nad morze po wyjaz ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Andrzej Piwarski - malarz stanu wojennego
środa, 12 grudnia 2018 14:27
Andrzej Piwarski - malarz stanu wojennego
Z Andrzejem Piwarskim znam się od lat, wiele czasu poświęciliśmy r ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Betlejem w Polsce 2019
niedziela, 16 grudnia 2018 21:21
Betlejem w Polsce 2019
„W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przepro ...
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
poniedziałek, 29 października 2018 14:16
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
W sobotę 26 października br. zakończył się w Rumi jubileuszowy XX ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Powołano komisje Rady Miasta Gdańska kadencji 2018-2023

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 25 listopada 2018 16:48

Składy komisji Rady Miasta kadencji 2018-2023: Komisja Rewizyjna - Kazimierz Koralewski (PiS), Andrzej Skiba (PiS), Krystian Kłos (KO), Piotr Borawski (KO), Bogdan Oleszek (KO), Beata Dunajewska (WdG); Komisja ds. Skarg, Wniosków i Petycji - Andrzej Skiba (PiS), Dawid Krupej (PiS), Kamila Błaszczyk (KO), Łukasz Bejm (KO), Jan Perucki (KO); Komisja Strategii i Budżetu - Piotr Borawski (KO), Jan Perucki (KO), Krystian Kłos (KO), Kacper Płażyński (PiS), Elżbieta Strzelczyk (PiS); Komisja Polityki Gospodarczej i Morskiej - Piotr Dzik (WdG), Piotr Borawski (KO), Agnieszka Owczarczak (KO), Cezary Śpiewak-Dowbor (KO), Elżbieta Strzelczyk (PiS), Kazimierz Koralewski (PiS), Karol Rabenda (PiS); Komisja Zagospodarowania Przestrzennego - Emilia Lodzińska (KO), Anna Golędzinowska (KO), Karol Ważny (KO), Mateusz Skarbek (KO), Romuald Plewa (PiS), Kacper Płażyński (PiS); Komisja Samorządu i Ładu Publicznego - Bogdan Oleszek (KO), Karol Ważny (KO), Przemysław Ryś (KO), Romuald Plewa (PiS), Waldemar Jaroszewicz (PiS), Andrzej Stelmasiewicz (WdG); Komisja Edukacji - Andrzej Kowalczys (KO), Krystian Kłos (KO), Beata Jankowiak (KO), Piotr Gierszewski (PiS), Przemysław Malak (PiS), Joanna Cabaj (PiS); Komisja Rodziny i Polityki Społecznej - Beata Dunajewska (WdG), Przemysław Ryś (KO), Andrzej Kowalczys (KO), Emilia Lodzińska (KO), Joanna Cabaj (PiS), Piotr Gierszewski (PiS); Komisja Kultury i Promocji - Andrzej Stelmasiewicz (WdG), Łukasz Bejm (KO), Jan Perucki (KO), Lech Kaźmierczyk (KO), Dawid Krupej (PiS), Karol Rabenda (PiS); Komisja Sportu i Turystyki - Beata Jankowiak (KO), Lech Kaźmierczyk (KO), Kamila Błaszczyk (KO), Piotr Dzik (WdG), Przemysław Malak (PiS), Jan Kanthak (PiS); Komisja Zrównoważonego Rozwoju- Anna Golędzinowska (KO), Cezary Śpiewak-Dowbór (KO), Kamila Błaszczyk (KO), Mateusz Skarbek (KO), Jan Kanthak (PiS), Waldemar Jaroszewicz (PiS).

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież