Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska » Piotr Borawski to jedyny nowy zastępca Pawła Adamowicza. Na stanowiskach wiceprezydentów pozostali A... Wielki finał Pomorskiej Akademii Kompetencji Obywatelskich » 14 grudnia na Uniwersytecie Gdańskim odbyła się uroczysta gala finałowa projektu „Pomorska Akademia ... Stowarzyszenie „Godność” trwa 25 lat w służbie pamięci » Upominali się o bohaterów z drugiego szeregu, którzy nie załapali się na splendory, a tracąc zdrowie... Czesław Nowak: Godność i sprawiedliwość » Z Czesławem Nowakiem, gdańskim portowcem, prezesem Stowarzyszenia Godność, byłym posłem w latach 198... Daniel Obajtek: Gdańsk skorzysta na fuzji » Z Danielem Obajtkiem, prezesem Zarządu PKN Orlen rozmawia Marek Formela- Kilka tygodni temu Orlen zł... „Kiszczak Papers” » W Hoover Institution Library & Archives (założonym przez prezydenta USA Herberta C. Hoovera) na uniw... Grudniowe memento – 1970 r. i 1981 r. » Rocznice polskich tragicznych Grudniów tradycyjnie obchodzone będą w Gdańsku i Gdyni oraz w Szczecin... Minister Zalewska musi odejść dla dobra edukacji » Minister edukacji ma kolejnego przeciwnika. Po rodzicach i części nauczycieli praktyków oraz ZNP ter... Sesja z emocjami: budżet przyjęty, sprawa prałata Jankowskiego przełoż... » Głosowanie nad budżetem i sprawa honorowego obywatelstwa Gdańska ks. prałata Henryka Jankowskiego wz... Znamy laureata III edycji konkursu EKO HESTIA SPA » W III edycji konkursu, zdaniem kapituły konkursu, najlepszy projekt zgłosiło miasto Inowrocław. Zwyc...
Reklama
Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska
poniedziałek, 17 grudnia 2018 16:49
Piotr Borawski nowym wiceprezydentem Gdańska
Piotr Borawski to jedyny nowy zastępca Pawła Adamowicza. Na stanowis ...
Arka Gdynia: Lepsza ósemka ligi się oddala
sobota, 15 grudnia 2018 19:10
Arka Gdynia: Lepsza ósemka ligi się oddala
Tylko jeden punkt przywieźli piłkarze Arki Gdynia nad morze po wyjaz ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Andrzej Piwarski - malarz stanu wojennego
środa, 12 grudnia 2018 14:27
Andrzej Piwarski - malarz stanu wojennego
Z Andrzejem Piwarskim znam się od lat, wiele czasu poświęciliśmy r ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Betlejem w Polsce 2019
niedziela, 16 grudnia 2018 21:21
Betlejem w Polsce 2019
„W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przepro ...
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
poniedziałek, 29 października 2018 14:16
XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej w Rumi
W sobotę 26 października br. zakończył się w Rumi jubileuszowy XX ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Komisje Sejmiku Województwa Pomorskiego

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 29 listopada 2018 19:52

Na 2. posiedzeniu Sejmiku Województwa Pomorskiego powołano komisje. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji: Cymańska Marta, Kaczyńska Mirosława, Kapała–Sokalska Agnieszka, Kozdroń Jerzy, Rek Danuta; Komisja Samorządu Terytorialnego i Bezpieczeństwa Publicznego: Barzowski Jerzy, Karczewski Piotr, Kleinszmidt Jan, Sarnowski Józef, Sroka Magdalena, Świlski Ryszard; Komisja Rewizyjna: Bartnicki Andrzej, Bonna Leszek, Klawiter Kazimierz, Kozdroń Jerzy, Mielewczyk Iwona, Sroka Magdalena, Zwara Piotr; Komisja Zdrowia, Polityki Społecznej i Rodziny: Bartnicki Andrzej, Barzowski Jerzy, Bonna Leszek, Byczkowski Wiesław, Dambek Roman, Irzykowski Sebastian, Wittbrodt Piotr, Żebrowski Arwid, Komisja Nauki, Edukacji, Kultury i Sportu: Dambek Roman, Gwiazda Anna, Karczewski Piotr, Klawiter Kazimierz, Mielewczyk Iwona, Rek Danuta, Wittbrodt Piotr, Wawrowska Danuta, Zych-Cisoń Hanna; Komisja Ochrony Środowiska: Byczkowski Wiesław, Dambek Roman, Karczewski Piotr, Odya Zenon, Struk Andrzej, Zych-Cisoń Hanna, Żebrowski Arwid; Komisja Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Rozwoju Obszarów Wiejskich: Kaczyńska Mirosława, Klawiter Kazimierz, Męczykowski Dariusz, Odya Zenon, Sarnowski Józef, Struk Andrzej, Szczygieł Karolina, Świlski Ryszard; Komisja Współpracy Międzyregionalnej i Zagranicznej: Barzowski Jerzy, Cymańska Marta, Grzelak Grzegorz, Jankowska Aleksandra, Struk Mieczysław, Szczygieł Karolina, Wawrowska Danuta; Komisja Strategii Rozwoju i Polityki Przestrzennej: Grzelak Grzegorz, Guzikiewicz Karol, Gwiazda Anna, Irzykowski Sebastian, Kapała–Sokalska Agnieszka, Laskowska-Bobula Sylwia, Mielewczyk Iwona, Rek Danuta; Komisja Budżetu i Finansów: Bartnicki Andrzej, Bonna Leszek, Guzikiewicz Karol, Jankowska Aleksandra, Kleinszmidt Jan, Laskowska-Bobula Sylwia, Męczykowski Dariusz, Struk Mieczysław, Zwara Piotr.


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież