Tomasz Jakubiak w Radiu Gdańsk » Podróże kulinarne z osobowością. Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popula... Większe pieniądze dla placówek medycznych za wystawianie skierowań ele... » Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki podstawowej opieki zdrowotnej oraz a... Kaszubi murem za Dudą » 30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów prezydenckich. Także na Pomorzu. Pł... Nie żyje Stanisław Michel » 1 lipca w wieku 93 lat zmarł Stanisław Michel, zasłużony architekt, budowniczy Gdańska. O jego śmier... MIIWŚ przygotowuje ekspozycję stałą Muzeum Mostów Tczewskich » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku od kliku miesięcy przygotowuje się do utworzenia ekspozycji stał... Prezydent Sopotu atakuje dziennikarza TVP Info: "Mało Adamowicza panu ... » Politykom z otoczenia Rafała Trzaskowskiego zaczynają puszczać nerwy. Po wiecu wyborczym kandydata K... Andrzej Duda w Kwidzynie i Starogardzie Gdańskim » Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek odwiedził Pomorze. Najpierw pojawił się w Kwidzynie, a później... PKW podała wyniki z prawie wszystkich obwodów głosowania: Duda powięks... » W poniedziałek 29 czerwca po godz. 10.00 Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z blisko 100 proc. o... W tygodniku „Sieci”: Kto naprawdę stoi za Trzaskowskim » W najnowszym numerze „Sieci” wszystko o Rafale Trzaskowskim, który przez lata był wiernym żołnierzem... Sztuka Solidarności » Solidarność ma kilka pomników, legendarnych postaci, a w 40 rocznicę Sierpnia '80 będzie miała swoje...
Kaszubi murem za Dudą
środa, 01 lipca 2020 16:54
30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów pre ...
Arka nie pomogła sobie w walce o utrzymanie
piątek, 26 czerwca 2020 18:16
Raków Częstochowa zdominował Arkę Gdynia w pierwszej połowie. W d ...
Cracovia wypunktowała bezbarwną Lechię
sobota, 04 lipca 2020 20:44
Po słabej grze Lechia przegrała na Stadionie Energa z Cracovią 0:3 ...

Antoni Kierpal – malarz polskiego Wybrzeża
poniedziałek, 22 czerwca 2020 09:34
Na malowane przez siebie płótna przenosił przede wszystkim trudną ...

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lechia lepsza w sparingu od Beroe Stara Zagora

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
piątek, 24 stycznia 2020 21:50

altDrugie zwycięstwo w sparingu podczas zgrupowania w Turcji odnieśli piłkarze Lechii. Podopieczni Piotra Stokowca pokonali 1:0 (1:0) Beroe Stara Zagora.

Beroe Stara Zagora - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1).

Bramka: Flavio (32)
Lechia: Alomerović - Fila (60 Żuk), Maloca (60 Dymerski), Nalepa (60 Tobers), Mladenović (60 Conrado) - Łukasik (60 Kobryń), Makowski (60 Kałuziński), Lipski (60 Gajos) - Haraslin (60 Egy), Flavio Paixao (60 Rugowski), Udovicić (60 Mihalik).

Pierwsze minuty należały do drużyny bułgarskiej, która stworzyła sobie dwie dobre sytuacje. W odpowiedzi piłkę siatce rywali umieścił Lukas Haraslin, ale gol nie został uznany, bo arbiter odgwizdał pozycję spaloną gdańszczanina. W 32 minucie wynik spotkania otworzył Flavio Paixao. W odróżnieniu od poprzednich sparingów trener Stokowiec dopiero w 60 minucie zmienił wszystkich zawodników z pola. Bułgarzy przeważali, ale dobrze spisywała się gdańska defensywa. Piłka jeszcze dwa razy lądowała w bułgarskiej bramce, ale w obu przypadkach sędzia gola nie uznawał odgwizdując pozycję spaloną biało-zielonych.