Gdańska pikieta przeciwko faszyzmowi » „Nacjonalizm zabija”, „Stop rasizmowi” – z takimi hasłami pikietowali uczestnicy happeningu, który o... Ostrzał Muzeum II Wojny Światowej » Delegatura CBA w Gdańsku prowadzi, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, śledztwo dotyczące ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o sztucznej inteligencji » Około 300 uczniów z Pomorza wzięło udział w I Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej "Sztuczna... Oświadczenie Wojewody Pomorskiego » Oświadczenie Wojewody Pomorskiego odnoszące się do przegłosowania w Parlamencie Europejskim rezolucj... Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn...
Reklama

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
czwartek, 17 listopada 2016 20:35

Grzegorz Schetyna, lider PO, ogłosił gabinet cieni partii opozycyjnej. W jego składzie znalazło się czterech pomorskich polityków Platformy.Lider pomorskiej PO, Sławomir Neumann, otrzymał symboliczną tekę ministra rozwoju i infrastruktury, a Tadeusz Aziewicz, poseł z Gdyni - ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Natomiast były konstytucyjny minister turystyki i sportu, Adam Korol, będzie zastępcą Ireneusza Rasia, a Kazimierz Plocke, zszarzała eminencja PO, podobnie jak w realnym rządzie, zastępcą minister rolnictwa, Doroty Niedzieli.


Pomorski skład rządowych cieni drugiej po Nowoczesnej partii opozycyjnej uzupełnia b. premier Ewa Kopacz, która razem z Tomaszem Siemoniakiem, pełni funkcje wiceSchetyny. E. Kopacz, która nad morzem, oprócz córki, ma mieszkanie, można w weekendy spotkać w domach towarowych i porozmawiać o jej sztandarowym projekcie komercjalizacji służby zdrowia i zamiany pacjentów w jednostki towarowe.

(gg)

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam