Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zamojski: Zrobić to co musimy zrobić

Po czwartkowym meczu finału TBL rozmawialiśmy z zawodnikiem Asseco Prokomu Gdynia, Przemysławem Zamojskim- W czwartek zagraliście wreszcie dobre spotkanie z Treflem, bo musisz przyznać, że nawet te dwa wygrane w Gdyni nie były w waszym wykonaniu najlepsze.
Przemysław Zamojski: Dokładnie. Może nie były jakieś idealne w naszym wykonaniu, ale Trefl nie podniósł nam wysoko poprzeczki. Nie grali w swoim stylu, wychodzili na boisko jacyś spięci. Udało się to wykorzystać, odnieśliśmy u siebie dwa zwycięstwa. Ten mecz numer 3 zupełnie nam nie poszedł, ale może i potrzebowaliśmy takiej porażki, dotkliwej przegranej dużą różnicą punktów. W czwartym meczu wyciągnęliśmy wnioski i walczyliśmy od samego początku.

- Jak oceniasz swoją postawę po kontuzji? Na początku finału nie miałeś zbyt wielu minut, ale w Sopocie już było więcej czasu na parkiecie i szczególnie w czwartek grałeś na wysokim poziomie.
Przemysław Zamojski: Tutaj nie liczy się tak naprawdę ile grasz minut. To są finały, tu każda minuta spędzona na parkiecie procentuje. Trzeba wychodzić z maksymalnym zaangażowaniem i pomagać drużynie jak tylko się da.

- Od początku czwartkowego meczu kryłeś Łukasza Koszarka, ale w momencie, gdy wstrzelił się Adam Waczyński, to na nim skupiałeś się bardziej. Taki był zamysł i polecenie z ławki, czy po prostu tak się układał mecz?
Przemysław Zamojski: Razem z Michaelem Kueblerem zmienialiśmy się kryjąc Łukasza Koszarka, jednak wiedziałem, że Adam Waczyński będzie chciał oddawać te ostatnie rzuty i chciałem go przypilnować, żeby nie miał łatwych pozycji.

- Już w sobotę mecz numer 5. Prowadzicie 3:1 i to może być ten ostatni. Mrozicie już szampana?
Przemysław Zamojski: Jeszcze daleko do szampana. Teraz skupiamy się na meczu. Trzeba przeprowadzić treningi, wyciągnąć wnioski przed kolejnym spotkaniem i po prostu dokończyć to, co musimy zrobić, czyli i kolejny raz obronić mistrzostwo Polski.

Rozmawiał Filip Albertowicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież