Konkursy online Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej » Wielkim wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zamknięcie szkół i przedszkoli na czas zagrożenia epid... Sport na antenie TVP Gdańsk » TVP Gdańsk zaprasza do oglądania programów sportowych. „Cały ten Sport” – program z udziałem najwięk... ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na najważnie... » Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie... Kogo zaraził marszałek - dekontaminacja w urzędzie » Zarażony koronawirusem Marszałek Struk trafił na kwarantannę do Instytutu Medycyny Morskiej UCK w Gd... Nie żyje Krzysztof Penderecki » Jeden z najwybitniejszych polskich muzyków, światowy autorytet w dziedzinie muzyki klasycznej Krzysz... Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem » Ministerstwo Zdrowia w sobotę przedstawiło komunikat o osobach zarażonych koronawirusem. Wśród 36 os... 2 mln zł na paliwo dla szpitali zakaźnych w całej Polsce od LOTOSU » Koncern z Gdańska uruchamia kolejną akcję wsparcia instytucji zmagających się z pandemią koronawirus... Energa wspiera walkę z koronawirusem na Pomorzu » Fundacja Energa przeznaczyła blisko milion złotych na wsparcie szpitala specjalistycznego w Wejherow... myGdansk.pl apeluje do Dulkiewicz: uwolnić parkingi, obniżyć opłaty » Stowarzyszenie myGdańsk.pl wystosowało do władz Miasta Gdańska apel, w którym wzywa gdański samorząd... Zmarł Maciej Kosycarz » Nie żyje Maciej Kosycarz, miłośnik Gdańska, świetny fotoreporter. Chorował na raka. Wyszedł z chorob...
Reklama
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
sobota, 28 marca 2020 21:43
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
Ministerstwo Zdrowia w sobotę przedstawiło komunikat o osobach zara ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
poniedziałek, 30 marca 2020 09:27
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
Zarząd Lechii Gdańsk obniżył swoje wynagrodzenie o połowę. To pi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
poniedziałek, 16 marca 2020 14:45
Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
Wystawa malarska w Dworku Sierakowskich sopockiej artystki i architekt ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Wobec problemów rywali mogliśmy poćwiczyć - po meczu Zdunek Wybrzeże - Stal Rzeszów

altZdunek Wybrzeże rozgromił Stal Rzeszów 63:27. Jak spotkanie ocenili przedstawiciele obu drużyn?Janusz Stachyra (trener Stali Rzeszów): Nasze problemy rozpoczęły się we wtorek. W Szwecji porozbijał się Nicklas Porsing. W piątek to samo przytrafiło się w Anglii Jake'owi Allenowi. Dodatkowo Dimitri Berge pomylił loty, a Josh Grajczonek miał mecz w Anglii. Ciężko jeździ się w pięciu. Gospodarze nie mieli rywala, by sprawdzić się przed kolejnymi meczami. Nie było nas stać na więcej. Nie chciałem niektórym dawać po siedem biegów, bo było to bez sensu.Marcel Szymko (Stal Rzeszów): Jestem pierwszym wychowankiem Wybrzeża od czasów Jarka Olszewskiego, który pojechał przeciwko gdańskiej drużynie. Wydawało mi się, że nie zrobi to na mnie dużego wrażenia. Po ostatnim wyścigu zobaczyłem cały stadion przychylnych mi osób i było to bardzo miłe. Wiedziałem, że świata nie zwojuję. Dałem od siebie dużo serca. Ciężko jest jechać na stadionie najlepszej drużyny w lidze, która prawdopodobnie awansuje. Mimo wszystko walczyłem.

Mirosław Kowalik (trener Zdunek Wybrzeża Gdańsk): Bardzo dziękuję przeciwnikom za jazdę fair. Nie było upadków i przykrych niespodzianek, co było najważniejsze. Stal przyjechała w bardzo osłabionym składzie i liczyliśmy na wygraną, choć wynik był wyższy, niż myślałem. Pomimo tego wyniku, kilka wyścigów było bardzo fajnych. Mamy fajny kolektyw i nie było problemów z oddaniem startów w biegach nominowanych.

Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Dziękuję drużynie z Rzeszowa, że mogliśmy odjechać mecz w sportowej atmosferze. Każdy szanował swoje kości i jak ktoś był szybszy, nie było blokowania na siłę. Mogliśmy to spotkanie potraktować jak sparing, bo pech Stali wyautował kilku zawodników. Mogliśmy poćwiczyć jazdę parą i ustawienia. Niektóre biegi mogły podobać się kibicom.


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież