Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Słonie szczęścia nie przynoszą - oceny lechistów po meczu w Niecieczy

Piotr Nowak z przymusu musiał ustawić zespół bardzo eksperymentalnie - taktycznie i osobowo. To przyniosło efekty w postaci złej gry, złych decyzji, stawianiu na indywidualność a nie zespołowość i utraty dwóch punktów na własne życzenie. Lechia nie umie grać z Niecieczą. A ich szczęśliwym atrybutem raczej są pszczoły niż słoniki. Oceny w skali 0-5.


Dusan Kuciak (4) - Pan bramkarz. Gdyby nie on, Lechia dostałaby tęgie lanie. Szkoda, że nie wyciągnął tego karnego, ale nie można mieć do niego najmniejszych pretensji. Zrobił i tak wszystko, co mógł.


Paweł Stolarski (2,5) - Nie było już tego błysku co tydzień temu. Szkoda. Młody, zdolny, ale ma zbyt duże wahania formy.


Grzegorz Wojtkowiak (3) - Z konieczności ustawiony jako stoper. I wywiązał się ze swojego zadania całkiem nieźle. Dodatkowo pomagał, chyba instynktownie, Stolarskiemu na skrzydle.


Mario Maloca (1) - Niestety, musi być tak nisko. Cały mecz bardzo dobry. Bezbłędny. Aż nagle w ostatniej akcji meczu źle obliczył lot piłki i sprokurował rzut karny.


Jakub Wawrzyniak (3) - Niezły mecz, ale widzieliśmy już lepsze w jego wykonaniu. Miał szczęście, że sędzia nie dopatrzył się jego faulu w polu karnym.


Joao Nunes (3,5) - Bardzo pozytywne zaskoczenie. Ustawiony jako defensywny pomocnik i w pełni się ze swojego zadania wywiązał. Przechwytywał piłki, dobrze podawał, był pod grą. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno warto stawiać go na tej pozycji.


Lukas Haraslin (2,5) - No nie. Cały czas utrzymujemy, że to jest klasyczny joker. Zawodnik, który robi różnicę, kiedy wchodzi z ławki.


Rafał Wolski (4) - No, no... W końcu odpalił. Naprawdę przyjemnie oglądało się jego grę. Widać, że kiedy jest jedynym rozgrywającym, czuje się dużo lepiej. Udowodnił to wielokrotnymi świetnymi podaniami, a asysta do Peszki była wisienką na torcie. Niestety, na jego nieszczęście zespół gra o wiele lepiej kiedy na boisku jest Krasić. A wtedy Wolski znika.


Sławomir Peszko (4) - Był wszędzie. W środku, na skrzydle, w obronie i w ataku. Naprawdę dobry mecz skrzydłowego Lechii. Brawa też za świetne wykończenie podania Wolskiego. Nie podpalił się w swoim stylu, co dało efekt w postaci bramki.


Flavio Paixao, Marco Paixao (2,5) - Wykonali więcej pracy w okolicach pola karnego niż w samej szesnastce. Mieli swoje szanse, ale nie wykorzystali. Gorszy mecz w ich wykonaniu, ale na pewno byli przydatni przy takim ustawieniu gospodarzy. Starali się wyciągać obrońców. Jednak trzeba im odjąć nieco punktów za to, że brakowało im charakterystycznej dla nich pazerności.


Rezerwowi:

Michał Mak, Steven Vitoria, Grzegorz Kuświk - Grali zbyt krótko, ale też nie było widać, żeby mieli diametralnie odmienić postawę zespołu.


goch


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież