Pomorska lista PiS do Brukseli: Fotyga, Smoliński, Drelich, Rakowski..... » Portal wybrzeze24.pl dotarł do nieoficjalnej listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych... Kataklizm blisko - 19 zł za godzinę parkowania » Czy godzina parkowania będzie kosztowała 19 zł? Według przepisów przyjętych przez posłów Zjednoczone... Genowefa Grabowska: Jaka suwerenność? » Kto wygrał w samorządach, dlaczego relokacja migrantów niczego nie rozwiąże, jakie CV powinien mieć ... Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni...
Lechii w tym sezonie nie służą wyjazdy do Rzeszowa. Po jesiennej

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Pałac - PGE Atom Trefl LIVE: 0:3 - 18:25, 22:25, 21:25

altO godz. 16.00 w Bydgoszczy w hali Łuczniczka rozpocznie się mecz Pałacu Bydgoszcz z PGE Atom Trefl. Zapraszamy na relację LIVE z bydgoskiej hali.

W meczowej dwunastce PGE Atomu Trefl nie znalazły się Magdalena Damaske, Justyna Łukasik i Milena Rosner. Jak zdradził nam Lorenzo Micelli, trener sopocianek, Magdalena Damaske nie będzie grała w pierwszej drużynie. - Rozmawiałem z Magdą i uznaliśmy, że gra w pierwszej drużynie to byłoby zbyt duże obciążenie dla niej - wyznał szkoleniowiec PGE Atomu Trefl. - Magda będzie z nami trenowała, pracowała z lekarzem i terapeutą. W tym sezonie będzie grała w Młodej Lidze, rezerwach, do tego dochodzi szkoła. To byłoby zbyt dużo. Ten rok poświęcimy na jej przygotowanie do gry w przyszłym. To bardzo utalentowana zawodniczka. Jej poziom po miesiącu treningów poszedł mocno w górę.

40 minut przed meczem w hali pojawili się kibice sopockiej drużyny. Fanów PGE Atom Trefl jest około 30. Kibiców bydgoskich w tej chwili prawie tyle samo.

Jak się dowiedzieliśmy do Bydgoszczy przyjechało dokładnie 36 kibiców sopockiej drużyny.

KS Pałac Bydgoszcz: Polak (2), Biedziak (2), Misiuna (6), Twardowska (1), Skorupa (1), Czyżnielewska (10), Korabiec (L) oraz Dybek (6), Fojucik, Nowakowska (2), Śmieszek (2)
PGE Atom Trefl Sopot: McClendon (7), Bełcik (2), Miros (15), Efimienko (9), Cooper (13), Kaczorowska (5), Durajczyk (L) oraz Kaczmar (1), Zaroślińska (1), Matiasovska (1), Tokarska (3), Leys

III set

0:1 atak Miros, 0:2 blok sopocianek, 0:3 atak McClendon,

Dobry początek trzeciego seta. Czas dla Pałacu

0:4 atak Cooper, 0:5 Cooper czujnie na siatce 0:6 kiwka Miros

Bydgoszczanki nie mogą się przebić przez sopocki blok. Czas dla Pałacu

1:6, 1:7, 1:8 blok Miros

Trzeci set od początku pod kontrolą sopocianek. Podopieczne trenera Micellego "rządzą" na siatce

2:8 blok na McClendon, 3:8 ponownie blok na Deji, 4:8

Kolejny w meczu przestój sopocianek. Bydgoszczanki skutecznie powstrzymały McClendon

4:9 atak McClendon, 5:9, 6:9, 6:10 atak Efimienko, 6:11, 7:11, 8:11, 8:12 kiwka Efimienko, Tokarska wchodzi za Cooper, 11:13 Tokarska atak, 8:14, 9:14, 10:14, 10:15, 10:16, 11:16, 11:17, 12:17, 13:17 po raz kolejny chwila przestoju sopocianek, 14:17, 14:18, 14:19, 14:20 atak Miros, 15:20, 15:21, Kaczmar za Miros, Zaroślińska za Bełcik, 16:21, 17:21, 18:21 kolejny przestój sopocianek i Pałac odrobił 3 punkty z 6 straty, 18:22 McClendon o blok, 19:22 Leys za McClendon, 19:23 atak Zaroślińska, 19:24 atak Kaczorowskiej, 20:24, 21:24, 21:25 skuteczny atak Tokarskiej kończy mecz

MVP Miros

II set

1:0 McClendon atak aut, 1:1, 1:2 Efimienko czujnie na siatce, 2:2 Miros siatka, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, seria błędów i niedokładności w grze sopocianek, 6:3, Miros atak, 6:4, 6:% Miros as

Sopocianki zaczęły drugiego seta od serii błędów i niedokładności dzięki czemu gospodynie uzyskały cztery punkty przewagi.

6:6, 6:7 blok sopocianek, 7:7, 8:7

"Atomówki" doszły rywalki dzięki dobrej grze na siatce Matiaskowskiej i trudnej zagrywce Miros i objęły prowadzenie, ale na przerwie technicznej prowadzi jednak Pałac

9:7

Zmiany w Atomie: Zaroślińska za Bełcik, Kaczmar za Miros

9:8, 10:8, 10:9 siatka bydgoszczanki, 10:10, 10:11, 10:12, 11:12, 12:12, 13:12 kolejna seria błędów sopocianek, 13:13, zmiany powrotne w Atomie, 13:14, 13:15, 14:15, 15:15, 15:16 atak Cooper

Bardzo nierówna gra sopocianek. Po seriach punktów serie błędów.  Najlepiej funkcjonuje blok. Problemy są w ataku.

15:17, 15:18 Kaczorowska as

Z trudem, ale sopocianki zdobywają przewagę. Drugi czas dla Pałacu

15:19 kolejny as Kaczorowskiej, 16:19, 16:20 atak Cooper, 16:21, 17:21, 18:21, 18:22 kiwka Miros, 19:22 Miros serw w taśmę, 19:23, 19:24 Efimienko obija blok, 20:24, 21:24

Lepsza końcówka sopocianek, ale bydgoszczanki obroniły dwa setbole. Czas dla PGE Atomu Trefl

22:24, 22:25 atak Miros

Sopocianki wygrały drugiego seta, ale ich gra była bardzo rwana. Podopieczne trenera Micellego popełniły sporo błędów, a w ich grze było dużo niedokładności. Zastrzeżeń nie można mieć w zasadzie tylko do gry blokiem.

I set

1:0 McClendon atak aut, 1:1 Cooper atak, 2:1, 2:2 blok sopocianek, 2:3 Efimienko o blok, 3:3, 3:4, 4:4 McClendon serw w taśmę, 4:5, 4:6 Cooper czujnie na siatce, 5:6, 5:7, 5:8

Początek meczu wyrównany. Sopocianki zepsuły dwie zagrywki i miały problemy w ataku, ale na przerwie technicznej są lepsze o trzy punkty

5:9 blok sopocianek, 7:9, 7:10 Miros plas, 7:11

Sopocianki powoli budują przewagę. Czas dla gospodyń

8:11, 8:12, 9:12, 10:12, 10:13, 10:14, 10:15, 11:15 blok na McClendon, 11:16 McClendon po bloku

Sopocianki mozolnie budują przewagę, ale popełniają błędy i bydgoszczanki nieco zmniejszają straty

12:16, 13:16, 13:17 blok Efimienko, 13:18 blok Cooper

Ssopocka  drużyna dobrze gra blokiem dzięki czemu powiększa przewagę. Czas dla Pałacu

14:18, 15:18, 15:19, 15:20, 16:20, 16:21, 17:21, 17:22, 18:22, 18:23 atak McClendon, 18:24 blok McClendon, 18:25 blok Efimienko

Sopocianki grały nierówno, ale pewnie wygrały pierwszego seta. Podopieczne trenera Micellego zepsuły kilka zagrywek, ale dobrze grały blokiem.