W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

IV edycja Gdańsk Biega 2012

W niedzielę 4 listopada, w samo południe, wystartuje IV edycja plenerowej imprezy „Gdańsk Biega 2012”. Można wybrać do przebiegnięcia jeden z dwóch dystansów – 3 lub 6 km. Trwa już poprzez Internet rejestracja uczestników, dla których też po zakończeniu biegu czekają atrakcyjne nagrody!Miasto Gdańsk zaprasza chętnych do udziału w niezwykłym biegu na gdańskiej plaży. Gdańsk Biega 2012 to impreza cykliczna, organizowana w formule „run for fun” (biegaj dla zabawy). Oznacza to, że może w niej wziąć udział każdy. Nie ma tu numerów startowych, nie ma pomiaru czasu ani klasyfikacji. Trasa biegu przebiegać będzie plażą oraz alejkami nadmorskimi przy molo w Brzeźnie. 3 km to jedna pętla, 6 km – to dwa okrążenia. Przed biegiem organizator MOSiR Gdańsk zapewnia profesjonalną rozgrzewkę z instruktorem oraz kilka dobrych rad od zawodowych biegaczy.


altJak wziąć udział w biegu? Należy zarejestrować się na stronie gdanskbiega.com, odebrać pakiet startowy (koszulka i hologram) i przyjść 4 listopada przed południem na bieg. Ci, którzy nie zgłoszą swego udziału drogą elektroniczną, mogą to zrobić na miejscu w dniu biegu. Przygotowano 2400 pakietów startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w biegu jest bezpłatny!
Pakiety można odbierać w dniach:
• 27.10.2012 – sobota w godz. 10.00-18.00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
• 28.10.2012 – niedziela w godz. 10.00-18.00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
• 03.11.2012 – sobota w godz. 10.00-18.00 w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie
• w dniu imprezy, 04.11.2012 – niedziela w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie w godzinach 9:00 – 11:00.


altJakie czekają nagrody dla uczestników? Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy po zakończonym biegu wrzucić do specjalnie oznakowanej urny kupon wraz z przyklejonym hologramem. Każdy uczestnik po zakończeniu biegu może wrzucić do oznakowanej urny jeden kupon. Pula nagród to 20 tys. zł. Do wygrania m.in. bony zakupowe, rejsy do Szwecji, karnety do klubu fitness, tablety oraz nawigacje. Warunkiem odbioru wygranej jest obecność szczęśliwca podczas losowania.

Jakie dodatkowe atrakcje? Jak zawsze w okolicach mola przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje dla uczestników biegu. Będzie można napić się kawy, kupić specjalistyczną odzież sportową, a nawet wykonać testy stopy na specjalnej bieżni.

Kto poprowadzi imprezę? Podobnie jak w latach ubiegłych imprezę poprowadzą Krzysztof Łoniewski, dziennikarz oraz Paweł Januszewski, lekkoatleta, mistrz Europy w biegu na 400 m przez płotki. Towarzyszyć im będzie ambasador akcji Tomasz Czubak, medalista mistrzostw świata i Europy w sztafecie 4x100 m.


Dodatkowe informacje udziela Izabela Heidrich, Biuro Prezydenta ds. Promocji Miasta UM w Gdańsku - 693 813 075 oraz Grzegorz Pawelec, MOSiR Gdańsk - 517 806 641.

Wła-49
Fot. MOSiR Gdańsk

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież