W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Hokeistki Stoczniowca efektownie rozpoczęły rok 2021

altW pierwszym meczu w 2021 roku hokeistki Stoczniowca odniosły efektowne zwycięstwo. Podopieczne Henryka Zabrockiego wygrały w Tychach z SKKH Atomówkami 11:0 (4:0, 5:0, 2:0).


SKKH Atomówki GKS Tychy - GKS Stoczniowiec 0:11 (0:4, 0:5, 0:2)
Bramki: 0:1 Maja Brzezińska (6), 0:2 Maja Brzezińska (14, 5 na 4), 0:3 Julia Łapińska (15), 0:4 Maja Banaś (18, 5 na 4), 0:5 Tetiana Onyshchenko (23), 0:6 Tetiana Onyshchenko (24), 0:7 Natalia Kamińska (31), 0:8 Julia Łapińska (33, 4 na 3), 0:9 Dominika Korkuz (34, 5 na 4), 0:10 Alicja Siejka (45), 0:11 Tetiana Onyshchenko (60, 4 na 5)

Stoczniowiec: Agata Kosińska (od 20.01 Natalia Kwiatkowska) - Dominika Korkuz, Natalia Kamińska, Maja Brzezińska, Katarzyna Kasprzycka, Alicja Siejka - Renata Tokarska, Maja Banaś, Julia Łapińska, Tetiana Onyshchenko, Magdalena Łąpieś - Magdalena Jagnicka, Olga Jaskulska, Anna Sencerz


Hokeistki Stoczniowca rok 2021 rozpoczynają od wyjazdowego dwumeczu w Tychach. Sobotnie spotkanie podopieczne trenera Henryka Zabrockiego wygrały efektownie. Worek z bramkami otworzył się w 6 minucie, a pierwszą bramkę dla gdańskiego drużyny w tym roku zdobyła Maja Brzezińska. Ta sama zawodniczka podwyższyła na 2:0 w 14 minucie, gdy Stoczniowiec grał w przewadze. W pierwszej tercji bramkowy dorobek gdańszczanek powiększyły jeszcze Julia Łapińska i Maja Banaś (w przewadze). Podopieczne trenera Zabrockiego nie zwolniły tempa i dominowały w dwóch kolejnych tercjach. W drugiej na listę strzelczyń wpisały się Tetiana Onyshchenko (dwa razy), Natalia Kamińska, Julia Łapińska (w przewadze), Dominika Korkuz (w przewadze). W ostatniej tercji gdańszczanki nie były już tak skuteczne i krążek lądował w tyskiej bramce "tylko" dwa razy po trafieniach Alicji Siejki i Tetiana Onyshchenko (w osłabieniu).
Drugi mecz w niedzielę.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież