Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Komunikat Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej » Komunikat dr Karola Nawrockiego Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, dotyczący sprawy sądo... 4 kwietnia wyjątkowy koncert i premiera płyty w Radiu Gdańsk. Pamiętam... » Koncert fortepianowy polskiego wirtuoza młodego pokolenia Szymona Nehringa oraz promocja płyty #Pami... PKN ORLEN bliżej przejęcia Grupy ENERGA » PKN ORLEN otrzymał bezwarunkową zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie Grupy ENERGA.To kolejny krok... PKN Orlen wstrzymał dostawy odkażacza nieuczciwym supermarketom » PKN Orlen zdecydował o wstrzymaniu dostaw płynu do dezynfekcji rąk do supermarketów, które łamią zap... Upadek Festung Danzig » Kiedy 19 września 1939 roku już w parę dni po zdobyciu Westerplatte kawalkada samochodów świty Adolf... Gdański biznes bez zaufania do gdańskich władz » Od kilku dni Gdańska Izba Rzemieślnicza prowadzi zdalnie codzienne spotkania kryzysowe. W samo połud... Konkursy online Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej » Wielkim wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zamknięcie szkół i przedszkoli na czas zagrożenia epid... Sport na antenie TVP Gdańsk » TVP Gdańsk zaprasza do oglądania programów sportowych. „Cały ten Sport” – program z udziałem najwięk... ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na najważnie... » Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie...
Reklama
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
sobota, 28 marca 2020 21:43
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
Ministerstwo Zdrowia w sobotę przedstawiło komunikat o osobach zara ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
poniedziałek, 30 marca 2020 09:27
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
Zarząd Lechii Gdańsk obniżył swoje wynagrodzenie o połowę. To pi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
poniedziałek, 16 marca 2020 14:45
Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
Wystawa malarska w Dworku Sierakowskich sopockiej artystki i architekt ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Filary Arki Gdynia zostają nad morzem

altPavels Steinbors i Michał Nalepa – jedni z najlepszych zawodników Arki Gdynia – zostają w klubie z ulicy Olimpijskiej. Gdyńska drużyna podpisała tez kontrakt z serbskim skrzydłowym, a klubem pokieruje nowy prezes.


Doskonałe informacje dla kibiców żółto-niebieskich. Kontrakt z Arką Gdynia do 30 czerwca 2022 roku przedłużył Pavels Steinbors.
- Pavels to już legenda Arki wybrana przez kibiców do 11-stki 90-lecia. Jest aktualnym reprezentantem Łotwy. W Arce gra od jesieni 2016 roku. Debiutował w meczu pucharowym z Romintą Gołdap (Arka wygrała 4:1). Wielokrotnie był wybierany zawodnikiem rundy przez kibiców Arki oraz przez ekspertów zajmujących się Ekstraklasą. Z Arką zdobył Puchar Polski w 2017 roku oraz Superpuchar w 2017 i 2018. Jest finalistą Pucharu Polski w 2018 roku – opisują działacze Arki zawodnika, którego na stadionie przy Olimpijskiej nie trzeba nikomu przedstawiać.
Steinbors do tej pory zagrał w Arce w 116 meczach, z tego 101 z rzędu w lidze!


Przedstawienia nie potrzebuje też Michał Nalepa, którzy przedłużył kontrakt z Arką do 2022 roku.
- Wychowanek UKS 1 Reda w Arce Gdynia jest od 2008 roku. Był wicemistrzem Polski juniorów starszych w 2013 roku. W pierwszym zespole debiutował 3 sierpnia 2014 w meczu z Dolcanem w Ząbkach. W lutym 2016 na Gali 60-lecia Tygodnika „Piłka Nożna” otrzymał tytuł „Pierwszoligowca roku 2015”. Z Arką awansował do ekstraklasy, a w sezonie 2016/17 w niej zadebiutował. Zdobywca Pucharu Polski w 2017 roku oraz Superpucharu w 2017 i 2018 roku – opisują Arkowcy.
Nalepa do tej pory zagrał w 162 meczach w których strzelił 15 goli. W tym sezonie w 20 meczach zdobył 4 bramki.


Z kolei należy przedstawić nowego zawodnika, którzy przywdzieje piłkarski strój w żółto-niebieskich brawach. Arka Gdynia sfinalizowała bowiem transfer definitywny Nemanji Mihajlovicia z holenderskiego SC Heerenveen. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.
- Urodzony 19 stycznia 1996 w Belgradzie Serbski skrzydłowy karierę piłkarską rozpoczął w FK Rad. Pod koniec 2015 roku Mihajlović podpisał trzyletni kontrakt z FK Partizan Belgrad. W serbskiej Super Liga zagrał w 91 meczach i zdobył 13 bramek. W 2017 roku przeszedł do holenderskiego Heerenveen. W ubiegłym sezonie rozegrał 15 spotkań, w których zdobył 1 bramkę i zaliczył 4 asysty. Ma za sobą występy w reprezentacjach U16, 17, 19 i U21 Serbii – opisują nowego Arkowca działacze gdyńskiego klubu.


Warto też wspomnieć, że w dniu 17 stycznia 2020 roku Rada Nadzorcza SSA Arka Gdynia powołała na funkcję Prezesa Zarządu Radomira Sobczaka.
Radomir Sobczak ma 55. lat. Ukończył studia na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale Ekonomika Produkcji ze specjalizacją – Finanse. W zakresie swojej specjalizacji skoncentrował się na analizie ryzyka finansowego, tworzył od podstaw działy sprzedaży i marketingu, współpracował z największymi międzynarodowymi firmami obecnymi na polskim rynku, przeprowadzał w firmach restrukturyzację organizacyjną i zarządczą, a także prowadził nadzór nad polityką finansową. Usprawniał procesy wewnętrzne w firmach oraz komunikację zewnętrzną. W Ministerstwie Skarbu złożył egzamin na Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Opr.r

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież