Powołano Młodzieżową Radę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » 20 października 2020 r. została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.2... Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Zmarł Adam Gotner, symbol tragedii Grudnia '70 » Adam Gotner, człowiek-symbol Grudnia '70 zmarł w piątek 16 października 2020 r. nad ranem po ciężkie... Obostrzenia i zmiany w Gdańsku w ramach czerwonej strefy » Gdańsk i całe Trójmiasto od soboty znajdują się w czerwonej. Na spotkaniu z mediami prezydent Aleksa... Zamknięcie sal obsługi w pomorskim NFZ » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną na terenie województw... Piotr Madej: Na całe szczęście nie zlikwidowano sanepidu » Z Piotrem Madejem, przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Wojewódzkiej Sta... Gdańsk w strefie czerwonej » Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z ep... Igor Strzok: Parkingi czy zabytki? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków o przyszłości gdańskich inwestycji w ... Stanowcze stanowisko Solidarności w sprawie szkoły w Kokoszkach » Stanowisko Prezydium Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” ws... Korzystny wyrok dla MIIWŚ w sprawie zmian na wystawie głównej » 15 października 2020 r. zapadł wyrok w sprawie wprowadzonych zmian i uzupełnień na wystawie głównej ...
Reklama
Gdańsk w strefie czerwonej
piątek, 16 października 2020 15:17
Gdańsk w strefie czerwonej
Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
wtorek, 20 października 2020 16:52
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
Piotr Szymko wraca do Gdańska, aby pracować z młodzieżą. W
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
poniedziałek, 19 października 2020 21:23
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
Trzeciej porażki w sezonie 2020/2021 doznali piłkarze Lechii.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
środa, 14 października 2020 13:33
Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
Presja polityczna ze strony Niemiec w kształtowaniu gdańskiej

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Drużynowe Biegi Przełajowe

Przez dwa dni w Parku im. Jana Pawła II rozgrywano Mistrzostwa Gdańska w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.


Pięcioosobowe żeńskie i męskie reprezentacje stanęły na starcie w ośmiu kategoriach. W każdym biegu do końcowej klasyfikacji zaliczano zajęte miejsca przez poszczególnych zawodników.


Pierwszego dnia na trasę mierząca od 1000 do 1500 m wybiegły dziewczęta. Mistrzostwo Gdańska w poszczególnych kategoriach zdobyły: Igrzyska Dzieci – SP 81, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – SP 15, Licealiada – XII LO.


Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy. Podobnie jak u dziewcząt odbyły się cztery biegi na dystansach od 1000 m do 2000 m. Najlepsze męskie drużyny to:  Igrzyska Dzieci – SP 81, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – SP 48, Licealiada – XII LO.


Po każdym biegu 4 najlepszych zawodników zostało udekorowanych medalami, a cztery najlepsze drużyny uhonorowano dyplomami, pucharami i medalami.

Wyniki:
Dziewczęta
Indywidualnie
Igrzyska dzieci
dziewczynki młodsze
1. Maria Dadci SP 33
2. Zuza Olszewska SP 27
3. Ola Woźniak SP 80

dziewczynki starsze
1. Janicka Dominika SP 81
2. Julia Glaza SP 47
3. Hania Suwa III STO

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. Paulina Sławińska G 33
2. Weronika Radoń G 33
3. Julia Zambrzycka SP 80

Licealiada
1. Sylwia Bulczak XII LO
2. Aleksandra Geooerd V LO
3. Dagmara Groth XII LO

Drużynowo
Igrzyska Dzieci
1. SP 81
2. SP 80
3. SP 8
4. SP 47
5. SP 27
6. SP 42

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1. SP 15
2. SP 33
3. SP 48
4. SP 19
5. SP 92
6. SP 27

Licealiada:
1. XII LO
2. XIX LO
3. V LO
4. II LO
5. VIII LO
6. EKO-HAND

Chłopcy
Drużynowo
Igrzyska Dzieci
1. SP 81
2. SP 8
3. SP 12
4. SP 27
5 SP 75
6. SP 80

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. SP 48
2. SP 33
3. Gim 27
4. OS muzyczna
5. GRD
6. SP 19

Licealiada
1. XII LO
2. V LO
3. II LO
4. VIII LO
5. ZSO 13
6. ZSM

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież