Nie "Wszystko dla Gdańska" - grosik dla fundacji radnego » Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja Stelmasiewicza, fundacja "Wspólnota Gdańska... Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt...
Reklama
Nie
czwartek, 22 kwietnia 2021 18:07
Nie
Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dorian Racing stawia na naukę przez ciężką pracę

Dorian Biedrzycki to najmłodszy adept gdańskiego mini żużla. 6-latek wraz ze swoją teamem - Dorian Racing - w 2019 roku nastawia się na ciężką pracę i naukę przez jak największą liczbę startów.


- Nasze życie kręci się wokół pragnienia Doriana. Stawiamy wszystko na jedną kartę - powiedział Marek Biedrzycki, ojciec Doriana. - Żeby osiągnąć sukces trzeba czasu i jazd. Jestem świadomy, że jeszcze długa droga przed nami. Czuję się dumny z tego co już udało się zrobić i osiągnąć. Jestem dumnym tatą. Mamy wiele pomysłów, wiele planów. Wyścig to jest jedna minuta, a decyzji do podjęcia jest bardzo dużo. Dorian jest jeszcze dzieckiem i wymaga troski i zaangażowania dużo więcej. Trzeba wiele pracy, żeby osiągnąć sukcesy i planować przyszłość. Staramy się jeździć wszędzie w Polsce gdzie nam pozwolą. Są plany startów zagranicą. Dostaliśmy zaproszenie do startów w lidze duńskiej. Tam jest liga, w której mogą rywalizować sześciolatkowie. Problemem jest tylko zaplecze finansowe. Myślę, że sam egzamin do licencji nie będzie większym problemem. Jazda i rywalizacja w tym wieku są bardzo ważne. Dla Doriana będzie to okazja do startów i rywalizacji z lepszymi, tak to widzę, i dlatego chcielibyśmy to zrealizować. W okresie zimowym Dorian ma rozpisany program treningów. W poniedziałek jest trening na sali judo, we wtorek jest czas na regenerację, w środę trening na sali ogólnorozwojowy, w czwartek jest trampolina z sekcją motocrossu i piątek kończymy treningiem ogólnorozwojowym. W weekend jesteśmy kibicami i dopingujemy trójmiejskim drużynom. Czekamy już na marzec możliwość wyjazdu na tor. W przyszłym roku planujemy około 20 wyjazdów w Polsce, tygodniowy camp w Niemczech, zawody w Niemczech, może uda się wystartować w Czechach, jeśli organizatorzy dopuszczą do startu Doriana, no i Dania, która jest priorytetem.

alt


Jakie cele stawia sobie Dorian Racing w 2019 roku?
- Cel jest jeden - jego radość - powiedział Marek Biedrzycki. - Jeśli widzę, że sprawia mu to przyjemność, radość jestem szczęśliwy. Jeśli za tym pójdzie zdrowie i będziemy z uśmiechem wracać do domu to cel zostanie zorganizowany.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież