Talent w roli głównej » Centrum Rozwoju Talentów, jak sama nazwa wskazuje, stawia na pracę z talentami i mocnymi stronami. O... Piłkarski eksponat miesiąca w MIIWŚ » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w związku z toczącymi się piłkarskimi zmaganiami na Mundialu w R... Strategia Lampedusy - PO z Wałęsą o Gdańsk » Jarosław Wałęsa, europoseł PO, b. poseł do Sejmu RP, kandydatem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesne... Zmarła Olga Krzyżanowska » W wieku 88 lat zmarła Olga Krzyżanowska polska polityk, działaczka społeczna, lekarka. Była posłanką... Prezesi prezydenta - gdański konwój dostatku » Bez pomocy posła Krzysztofa Brejzy (PO) "Gazeta Gdańska" ujawnia dobrobyt panujący w strefie gospoda... Waldemar Bartelik: Sport czy polityka - sukces rodzi się w głowie » Z Waldemarem Bartelikiem, byłym prezesem Energa SA, byłym reprezentantem Polski i zawodnikiem drużyn... Ksiądz motocyklista zginął w wypadku drogowym » Ksiądz Bogdan Pulczyński zginął w poniedziałek rano w wypadku drogowym na trasie Kłanino – Sulicice.... 10. urodziny Filii Gdańskiej WiMBP » Filia Gdańska Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku obchodziła 10. urodziny. W ci... Radio Gdańsk świętowało 73. urodziny » Radio Gdańsk ma 73 lata. Podczas urodzinowej gali w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna nagrodzon... Festyn z okazji 10-lecia Fundacji "Autyzm bez Tabu" » W dniu 30 czerwca Fundacja "Autyzm bez Tabu" organizuje Festyn rodzinny z okazji 10-lecia jej powsta...
Reklama
Strategia Lampedusy - PO z Wałęsą o Gdańsk
sobota, 23 czerwca 2018 14:15
Strategia Lampedusy - PO z Wałęsą o Gdańsk
Jarosław Wałęsa, europoseł PO, b. poseł do Sejmu RP, kandydatem P ...
Arka rozpoczyna sezon od sparingowego zwycięstwa
sobota, 23 czerwca 2018 14:50
Arka rozpoczyna sezon od sparingowego zwycięstwa
Po kilku dniach przygotowań, w tym badaniach i testach, odbył się p ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Dzieje się w Gdańsku...
sobota, 16 czerwca 2018 13:45
Dzieje się w Gdańsku...
Rzeźbiarz Stanisław Gierada w Europejskim Centrum Solidarności, mal ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

altZdunek Wybrzeże po raz pierwszy przegrało na swoim torze z Lokomotiwem Daugavpils. Co mieli do powiedzenia przedstawiciele obu drużyn?


Nikołaj Kokin (trener Lokomotivu Daugavpils): Jeszcze nigdy nie wygraliśmy w Gdańsku, więc tym bardziej cieszę się z tego wyniku. Za nami ciekawe, nerwowe zawody. Szala zwycięstwa przesuwała się raz w jedną, raz w drugą stronę. Dzięki koncentracji w ostatnich biegach wygraliśmy. Dwa razy wykluczony był Peter Ljung, ale gdańszczanie też mieli upadki i taśmę. Taki jest żużel.

Peter Ljung (zawodnik Lokomotivu Daugavpils): W meczu każdy punkt w każdym biegu jest bardzo ważny. Najważniejsze było to, by wygrać i to nam się udało.

Lech Kędziora (trener Zdunek Wybrzeża Gdańsk): Nie jest ciekawie, ale nie jest też tak tragicznie. Przed nami jeszcze dalsza część sezonu i musimy walczyć na wyjeździe. Do biegów nominowanych prowadziliśmy, ale w nich zabrakło nam szczęścia. Praktycznie wszyscy moi zawodnicy punktowali, jednak bardzo słaby początek miał Mikkel Michelsen. Jedynie Mikkel Bech prowadził zespół, mimo groźnego upadku potrafił ścigać się do końca. Polacy pojechali dobrze, ale zabrakło punktów Michelsena i Hougaarda.

Mikkel Bech (zawodnik Zdunek Wybrzeża Gdańsk): W ostatnim biegu miałem bardzo trudne zadanie, bo jechałem z niekorzystnego pola startowego, które na tym etapie mi nie sprzyjało. Było blisko minięcia rywali, ale spisywali się oni bardzo dobrze na trasie. Nie można mnie chyba jednak obwiniać za tę porażkę. Byłem poobijany po upadku i ciągle mam problemy z chodzeniem. Dałem z siebie wszystko co mogłem i chyba nie można mieć do mnie pretensji za porażkę. Chciałem wypaść jak najlepiej i zdobyć jak najwięcej punktów, ale okazało się to nie wystarczające.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież