II Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa » Około 300 uczniów z pomorskich szkół wzięło udział w II Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej... Franciszek Szmyt – polski kupiec gdański » Franciszek Szmyt, Polak, kupiec gdański ur. 24.01.1895 pochodził z poznańskiego (Kościan) z rodziny ... Konwencja PiS w Gdańsku: Elity w Gdańsku służą sobie same » - Chcemy spełniać te małe i duże marzenia mieszkańców naszego miasta, są one bardzo nie wymagające, ... Karol Rabenda: Będziemy iść w stronę Gdańska zwróconego ku interesom j... » Z Karolem Rabendą, wiceprezesem partii Porozumienie, kandydatem Zjednoczonej Prawicy do Rady Miasta ... Z zarzutami w radzie nadzorczej spółki Arena Operator, bo Adamowicz za... » Urzędniczka z zarzutami prokuratorskimi, zawieszona na czas postępowania zastępczyni dyrektora Wydzi... PKN Orlen ma plan ekspansji. Połączenie z Lotosem to pierwszy krok » Daniel Obajtek, były wójt Pcimia i były prezes ENERGA SA, obecnie prezes zarządu PKN Orlen uważa, że... Kacper Płażyński przedstawił swoją drużynę » Kacper Płażyński, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, przed siedzibą Rady Miasta pr... III Gdański Piknik Patriotyczny » Na terenie Sali BHP odbył się III Gdański Piknik Patriotyczny. - Głównym przesłaniem tej edycji Pikn... Korekty PiS do sejmiku i rady miasta - Kanthak i Rabenda liderami? » Jak nieoficjalnie dowiedziała się "Gazeta Gdańska", na listach Prawa i Sprawiedliwości do rady miast... Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta.... » Wielu z nas skorzysta lub skorzystało z usług linii lotniczych. Przeloty już dawno przestały być eks...
Reklama
Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta...
piątek, 14 września 2018 12:55
Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta...
Wielu z nas skorzysta lub skorzystało z usług linii lotniczych. Prze ...
MH Automatyka przeważała, ale przegrała po karnych
niedziela, 23 września 2018 21:15
MH Automatyka przeważała, ale przegrała po karnych
Niedosyt mogą czuć hokeiści MH Automatyki. Gdańszczanie w hali Oli ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Po wystawie prywatnej kolekcji malarstwa Andrzeja Walasa
niedziela, 09 września 2018 17:26
Po wystawie prywatnej kolekcji malarstwa Andrzeja Walasa
Dobiegły końca wakacje. Tradycyjnie w Gdańsku odbyło się wiele ci ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

altZdunek Wybrzeże po raz pierwszy przegrało na swoim torze z Lokomotiwem Daugavpils. Co mieli do powiedzenia przedstawiciele obu drużyn?


Nikołaj Kokin (trener Lokomotivu Daugavpils): Jeszcze nigdy nie wygraliśmy w Gdańsku, więc tym bardziej cieszę się z tego wyniku. Za nami ciekawe, nerwowe zawody. Szala zwycięstwa przesuwała się raz w jedną, raz w drugą stronę. Dzięki koncentracji w ostatnich biegach wygraliśmy. Dwa razy wykluczony był Peter Ljung, ale gdańszczanie też mieli upadki i taśmę. Taki jest żużel.

Peter Ljung (zawodnik Lokomotivu Daugavpils): W meczu każdy punkt w każdym biegu jest bardzo ważny. Najważniejsze było to, by wygrać i to nam się udało.

Lech Kędziora (trener Zdunek Wybrzeża Gdańsk): Nie jest ciekawie, ale nie jest też tak tragicznie. Przed nami jeszcze dalsza część sezonu i musimy walczyć na wyjeździe. Do biegów nominowanych prowadziliśmy, ale w nich zabrakło nam szczęścia. Praktycznie wszyscy moi zawodnicy punktowali, jednak bardzo słaby początek miał Mikkel Michelsen. Jedynie Mikkel Bech prowadził zespół, mimo groźnego upadku potrafił ścigać się do końca. Polacy pojechali dobrze, ale zabrakło punktów Michelsena i Hougaarda.

Mikkel Bech (zawodnik Zdunek Wybrzeża Gdańsk): W ostatnim biegu miałem bardzo trudne zadanie, bo jechałem z niekorzystnego pola startowego, które na tym etapie mi nie sprzyjało. Było blisko minięcia rywali, ale spisywali się oni bardzo dobrze na trasie. Nie można mnie chyba jednak obwiniać za tę porażkę. Byłem poobijany po upadku i ciągle mam problemy z chodzeniem. Dałem z siebie wszystko co mogłem i chyba nie można mieć do mnie pretensji za porażkę. Chciałem wypaść jak najlepiej i zdobyć jak najwięcej punktów, ale okazało się to nie wystarczające.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież