Gdańscy radni PiS nie zgadzają się na fałszowanie historii przez Rosję » - Nie ma naszej zgody na fałszowanie historii - powiedział Kacper Płażyński, przewodniczący klubu ra... Instytut Solidarności: co dalej z ECS? » 31 sierpnia br. zostanie w Gdańsku podpisana umowa o powołaniu Instytutu Dziedzictwa Solidarności. D... Gdańska demokracja w Fundacji Gdańskiej » Skarbnik Gdańska, Teresa Blacharska, nie podaje w swoim oświadczeniu majątkowym, że jest członkiem r... Prawie 13 mln złotych więcej na leczenie na Pomorzu » Dodatkowe prawie 13 mln zł na leczenie pacjentów przeznaczy Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ na przeł... Pomorska drużyna PiS » Podczas briefingu prasowego przy hali Olivia Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów do Sejmu... Posłowie i radni na listach PiS » Zjednoczona Prawica idąca do wyborów parlamentarnych pod szyldem PiS zaprezentowała w piątek 16 sier... Kobiety liderkami Lewicy na Pomorzu » Beata Maciejewska z Wiosny w Gdańsku i Joanna Senyszyn z SLD w Gdyni mają otwierać listy Lewicy (SLD... Gedania - bastion polskości w Wolnym Mieście Gdańsku » Historia Gedanii, najstarszego polskiego klubu w Gdańsku, jego działalności sportowej i patriotyczne... Jerzy Barzowski: Jak prowadzić dialog z milczącym marszałkiem Strukiem... » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Wycieczkowiec » Jobst Bittner, niemiecki prelegent komercyjnej konferencji o pojednaniu, którą z okazji 80 rocznicy ...
Reklama
Pomorska drużyna PiS
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 16:28
Pomorska drużyna PiS
Podczas briefingu prasowego przy hali Olivia Prawo i Sprawiedliwość ...
Kubica wsiądzie do swego bolidu i pokona tor Formuły 1 nad morzem
sobota, 10 sierpnia 2019 12:10
Kubica wsiądzie do swego bolidu i pokona tor Formuły 1 nad morzem
Będzie tor Formuły 1, na plaży strefa Rajdu Dakar, a nad Bałtykiem ...
Lechia poległa w Bełchatowie
niedziela, 18 sierpnia 2019 18:40
Lechia poległa w Bełchatowie
Piłkarze Lechii po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobyli nawet punkt ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wspomnienie o Krzysztofie Kamińskim (1939.06.11-2019.08.16)
sobota, 17 sierpnia 2019 11:36
Wspomnienie o Krzysztofie Kamińskim (1939.06.11-2019.08.16)
Odszedł na zawsze z naszego grona Krzysztof Kamiński…Był jedną z ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
poniedziałek, 03 czerwca 2019 20:00
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
Goście, którzy zdecydowali się na przybycie na festyn do Ósemki z ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

AWFiS Gdańsk i przyjaciele najlepsi w turnieju charytatywnym - GALERIA

Drużyna AWFiS-u i przyjaciół wygrała turniej charytatywny. Cały dochód został  przeznaczony na konto hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku.


GALERIA


Impreza, która odbyła się w hali MOSiR-u przy ul. Kołobrzeskiej była również dużą gratką dla kibiców, którzy mogli zobaczyć w akcji m.in. Andrzeja Rybskiego, Karola Piątka i Pawła Pęczaka, którzy w 2008 wywalczyli z Lechią awans do Ekstraklasy. Oprócz nich w drużynie byłych lechistów wystąpili: Jakub Zabłocki, Jacek Manuszewski, Sławomir Wojciechowski i Krzysztof Rusinek. Gościnne w drużynie piłkarzy i gwiazd zagrali Paweł "Nico" Baranowski, kaskader filmowy i Maciej Florek, zwycięzca programu "You Can Dance". Była więc okazja do wspólnych zdjęć czy zdobycia autografów.


altWracając do aspektu sportowego to w turnieju nie zabrakło tego co sympatycy futbolu uwielbiają czyli sztuczki techniczne, parady bramkarskie i mnóstwo bramek i emocji. Zdecydowanie najlepszymi ekipami były: AWFiS i przyjaciele oraz byli zawodnicy Lechii i to pomiędzy nimi rozstrzygnęła się walka o końcowe zwycięstwo. W bezpośrednim pojedynku padł remis 1:1, jednak dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu tryumfowała drużyna akademików, w której grali m.in. Michał Chamera, Wojciech Pięta, Tomasz Aftański czy Dominik Depta. Trzecie miejsce zajęli młodzi zawodnicy biało-zielonych. W ostatnim meczu turnieju  dziennikarze TVP 3 pokonali drużynę piłkarzy artystów i w klasyfikacji generalnej zajęli czwarte miejsce, czego kolegom po fachu gratulujemy.


alt


Pomiędzy meczami widzom zaprezentowała grupa taneczna JumpStyle Team Gdańsk, tegoroczni półfinaliści V edycji programu "Mam Talent". Nie zabrakło również licytacji piłki z autografami piłkarzy, artystów i dziennikarzy, którą za 120 zł szczęśliwy nabywca odebrał z rąk spikera zawodów Marcina Gałka.


alt


- Uważam turniej za udany. Myślę, że była to udana impreza także pod względem organizacyjnym zwłaszcza jak na pierwszą tego typu. Dopisała również publiczność i jestem pewien, iż nie czuje się rozczarowana gdyż zawodnicy naprawdę dali z siebie wszystko pokazując największe umiejętności, a pojedynki w spotkaniach stały na bardzo wysokim poziomie. Organizacja turnieju nie byłaby gdyby nie wsparcie Miasta Gdańsk oraz udostępnieniu hali przez MOSIR - przyznał Marcin Madany, organizator imprezy.


alt

Zwycięska drużyna AWFiS i przyjaciele


- Dziękuję również Stowarzyszeniu Na Rzecz Ratownictwa Adiutare w Gdańsku za zabezpieczenie medyczne imprezy, Ani Tokarskiej, Natalii Hirsz, Maćkowi Soroko, Mateuszowi Pawlikowskiemu, Adrianowi Dobrowolskiemu, Ani Zadrowskiej oraz Antkowi Parchowskiemu za wspieranie i wolontariat w trakcie turnieju. Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejny turniej charytatywny, bo zamierzam kontynuować imprezę z pożytkiem, wsparciem  dla hospicjum imienia Księdza Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku - przyznał na zakończenie Marcin.

Paweł Doczyk
fot. Paweł Doczyk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież