Osteobus przed Galerią Przymorze » W czwartek, 24 października, w godzinach od 9 do 16, przed Centrum Handlowym Galeria Przymorze przy ... „Środa z profilaktyką” w pomorskim NFZ » W środę, 23 października, w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką” w godzinach od 10 do 14 n... W tygodniku „Sieci”: Triumf i ostrzeżenie » W nowym numerze tygodnika „Sieci” dziennikarze i publicyści analizują wyniki wyborów parlamentarnych... Zmarł Waldemar Świerkowski » 16 października zmarł Waldemar Świerkowski, wieloletni dyrektor należącej do RSW Prasa Książka Ruch... Zmarł Tadeusz Jabłoński » W nocy z 15 na 16 października, tydzień przed swoimi 100. urodzinami zmarł Tadeusz Jabłoński, pisarz... Krzysztof Piekarski: Będzie to kadencja przełomowej kontynuacji » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Zakładu Teorii Polityki Instytutu Po... Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kilia... » Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery lata temu jako politycy Nowoczes... Złoto dla zuchwałych? Speckomisja: trzy lata pracy, wysłuchani świadko... » Speckomisja śledcza prezentowała w środę 16 października br., przy niemal pustych sejmowych łamach, ... Amber Gold. Sąd ogłosił wymiar kar po 7 latach » Po pięciu miesiącach sędzia gdańskiego Sądu Okręgowego 16 października br. zakończyła odczytywanie w... Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore...
Reklama
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
czwartek, 17 października 2019 19:03
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery l ...
Lotos PKH przełamał serię porażek
wtorek, 22 października 2019 20:11
Lotos PKH przełamał serię porażek
Hokeiści Lotos PKH wreszcie przełamali serię porażek. Gdańszczani ...
Emocjonujące derby na remis
niedziela, 20 października 2019 15:57
Emocjonujące derby na remis
Ponad sto minut trwały niedzielne derby Trójmiasta – sytuacji bram ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Mariusz Hoffman - poeta, grafik, malarz
poniedziałek, 14 października 2019 16:42
Mariusz Hoffman - poeta, grafik, malarz
Mariusz Hoffman posiada wiele talentów, czasami łączy je ze sobą, ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

AWFiS Gdańsk i przyjaciele najlepsi w turnieju charytatywnym - GALERIA

Drużyna AWFiS-u i przyjaciół wygrała turniej charytatywny. Cały dochód został  przeznaczony na konto hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku.


GALERIA


Impreza, która odbyła się w hali MOSiR-u przy ul. Kołobrzeskiej była również dużą gratką dla kibiców, którzy mogli zobaczyć w akcji m.in. Andrzeja Rybskiego, Karola Piątka i Pawła Pęczaka, którzy w 2008 wywalczyli z Lechią awans do Ekstraklasy. Oprócz nich w drużynie byłych lechistów wystąpili: Jakub Zabłocki, Jacek Manuszewski, Sławomir Wojciechowski i Krzysztof Rusinek. Gościnne w drużynie piłkarzy i gwiazd zagrali Paweł "Nico" Baranowski, kaskader filmowy i Maciej Florek, zwycięzca programu "You Can Dance". Była więc okazja do wspólnych zdjęć czy zdobycia autografów.


altWracając do aspektu sportowego to w turnieju nie zabrakło tego co sympatycy futbolu uwielbiają czyli sztuczki techniczne, parady bramkarskie i mnóstwo bramek i emocji. Zdecydowanie najlepszymi ekipami były: AWFiS i przyjaciele oraz byli zawodnicy Lechii i to pomiędzy nimi rozstrzygnęła się walka o końcowe zwycięstwo. W bezpośrednim pojedynku padł remis 1:1, jednak dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu tryumfowała drużyna akademików, w której grali m.in. Michał Chamera, Wojciech Pięta, Tomasz Aftański czy Dominik Depta. Trzecie miejsce zajęli młodzi zawodnicy biało-zielonych. W ostatnim meczu turnieju  dziennikarze TVP 3 pokonali drużynę piłkarzy artystów i w klasyfikacji generalnej zajęli czwarte miejsce, czego kolegom po fachu gratulujemy.


alt


Pomiędzy meczami widzom zaprezentowała grupa taneczna JumpStyle Team Gdańsk, tegoroczni półfinaliści V edycji programu "Mam Talent". Nie zabrakło również licytacji piłki z autografami piłkarzy, artystów i dziennikarzy, którą za 120 zł szczęśliwy nabywca odebrał z rąk spikera zawodów Marcina Gałka.


alt


- Uważam turniej za udany. Myślę, że była to udana impreza także pod względem organizacyjnym zwłaszcza jak na pierwszą tego typu. Dopisała również publiczność i jestem pewien, iż nie czuje się rozczarowana gdyż zawodnicy naprawdę dali z siebie wszystko pokazując największe umiejętności, a pojedynki w spotkaniach stały na bardzo wysokim poziomie. Organizacja turnieju nie byłaby gdyby nie wsparcie Miasta Gdańsk oraz udostępnieniu hali przez MOSIR - przyznał Marcin Madany, organizator imprezy.


alt

Zwycięska drużyna AWFiS i przyjaciele


- Dziękuję również Stowarzyszeniu Na Rzecz Ratownictwa Adiutare w Gdańsku za zabezpieczenie medyczne imprezy, Ani Tokarskiej, Natalii Hirsz, Maćkowi Soroko, Mateuszowi Pawlikowskiemu, Adrianowi Dobrowolskiemu, Ani Zadrowskiej oraz Antkowi Parchowskiemu za wspieranie i wolontariat w trakcie turnieju. Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejny turniej charytatywny, bo zamierzam kontynuować imprezę z pożytkiem, wsparciem  dla hospicjum imienia Księdza Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku - przyznał na zakończenie Marcin.

Paweł Doczyk
fot. Paweł Doczyk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież