Kurs samoobrony dla kobiet » Stacja Orunia zaprasza na wakacyjną odsłonę kursu samoobrony dla kobiet Combat Self Defense.Na zajęc... Gimnastyka dla seniorów » Przez cały lipiec w Stacji Orunia będzie odbywać się Gimnastyka Dla Seniorów. Zapraszamy osoby powyż... Tadeusz Cymański: Lat zaniedbań nie można zasypać przez kadencję » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem Solidarnej Polski (klub parlamentarny PiS), b. europosłem (2009-14) ro... Liberalizm pogrzebowy » W roku 2010, przy konstruowaniu budżetu na rok następny, za rządów premiera Donalda Tuska, gdy nad f... Były szef kancelarii premiera Tuska skazany za tragiczny lot do Smoleń... » Były szef KPRM z lat 2007-2013 minister Tomasz Arabski został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wol... Wernisaż wystawy "Nie-Wypał" » Wernisaż wystawy "Nie-Wypał" podsumował zajęcia pracowni ceramicznej, plastycznej oraz rysunku i mal... Andrzej Seweryn: Jestem aktorem teatralnym » W ramach cyklu „Ergo Hestia po godzinach” gdański pisarz, dziennikarz, scenarzysta Wojciech Fułek po... Sąd otwiera plac Solidarności » Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał odwołanie złożone przez Europejskie Centrum Solidarności i uchylił decy... Pierwszy wernisaż młodych twórców w Stacji Orunia » Wernisaż prac podsumował rok zajęć twórczych dla rodziców z małymi dziećmi prowadzonych w Stacji Oru... Andrzej Seweryn gościem „ERGO Hestia po godzinach" » 11.06 (wtorek) o g. 16.00 w siedzibie głównej ERGO Hestii w Sopocie odbędzie się wyjątkowe spotkanie...
Reklama
Struk z nagrodą za pracę na rzecz PRL - 18,5 tys. za służbę
poniedziałek, 03 czerwca 2019 14:59
Struk z nagrodą za pracę na rzecz PRL - 18,5 tys. za służbę
Mieczysław Struk, "towarzysz naczelnik Jastarni" w 1988 roku odzyska ...
Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41 87:93
sobota, 15 czerwca 2019 08:58
Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41 87:93
W sobotę o godz. 16.30 w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się mecz ...
Prezes Lechii zrezygnował! Wojna w rodzinie?
środa, 12 czerwca 2019 20:11
Prezes Lechii zrezygnował! Wojna w rodzinie?
7 czerwca 2019 roku Rada Nadzorcza otrzymała rezygnację Pana Adama M ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Oniryczna sztuka Joanny Śmielowskiej
wtorek, 04 czerwca 2019 14:33
Oniryczna sztuka Joanny Śmielowskiej
Malarstwo Joanny Śmielowskiej usytuowane jest między snem a jawą. M ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
niedziela, 07 kwietnia 2019 20:22
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
Cztery dni, 10 koncertów i siedmioro artystów, Siesta Festival po ra ...
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
poniedziałek, 03 czerwca 2019 20:00
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
Goście, którzy zdecydowali się na przybycie na festyn do Ósemki z ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

AWFiS Gdańsk i przyjaciele najlepsi w turnieju charytatywnym - GALERIA

Drużyna AWFiS-u i przyjaciół wygrała turniej charytatywny. Cały dochód został  przeznaczony na konto hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku.


GALERIA


Impreza, która odbyła się w hali MOSiR-u przy ul. Kołobrzeskiej była również dużą gratką dla kibiców, którzy mogli zobaczyć w akcji m.in. Andrzeja Rybskiego, Karola Piątka i Pawła Pęczaka, którzy w 2008 wywalczyli z Lechią awans do Ekstraklasy. Oprócz nich w drużynie byłych lechistów wystąpili: Jakub Zabłocki, Jacek Manuszewski, Sławomir Wojciechowski i Krzysztof Rusinek. Gościnne w drużynie piłkarzy i gwiazd zagrali Paweł "Nico" Baranowski, kaskader filmowy i Maciej Florek, zwycięzca programu "You Can Dance". Była więc okazja do wspólnych zdjęć czy zdobycia autografów.


altWracając do aspektu sportowego to w turnieju nie zabrakło tego co sympatycy futbolu uwielbiają czyli sztuczki techniczne, parady bramkarskie i mnóstwo bramek i emocji. Zdecydowanie najlepszymi ekipami były: AWFiS i przyjaciele oraz byli zawodnicy Lechii i to pomiędzy nimi rozstrzygnęła się walka o końcowe zwycięstwo. W bezpośrednim pojedynku padł remis 1:1, jednak dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu tryumfowała drużyna akademików, w której grali m.in. Michał Chamera, Wojciech Pięta, Tomasz Aftański czy Dominik Depta. Trzecie miejsce zajęli młodzi zawodnicy biało-zielonych. W ostatnim meczu turnieju  dziennikarze TVP 3 pokonali drużynę piłkarzy artystów i w klasyfikacji generalnej zajęli czwarte miejsce, czego kolegom po fachu gratulujemy.


alt


Pomiędzy meczami widzom zaprezentowała grupa taneczna JumpStyle Team Gdańsk, tegoroczni półfinaliści V edycji programu "Mam Talent". Nie zabrakło również licytacji piłki z autografami piłkarzy, artystów i dziennikarzy, którą za 120 zł szczęśliwy nabywca odebrał z rąk spikera zawodów Marcina Gałka.


alt


- Uważam turniej za udany. Myślę, że była to udana impreza także pod względem organizacyjnym zwłaszcza jak na pierwszą tego typu. Dopisała również publiczność i jestem pewien, iż nie czuje się rozczarowana gdyż zawodnicy naprawdę dali z siebie wszystko pokazując największe umiejętności, a pojedynki w spotkaniach stały na bardzo wysokim poziomie. Organizacja turnieju nie byłaby gdyby nie wsparcie Miasta Gdańsk oraz udostępnieniu hali przez MOSIR - przyznał Marcin Madany, organizator imprezy.


alt

Zwycięska drużyna AWFiS i przyjaciele


- Dziękuję również Stowarzyszeniu Na Rzecz Ratownictwa Adiutare w Gdańsku za zabezpieczenie medyczne imprezy, Ani Tokarskiej, Natalii Hirsz, Maćkowi Soroko, Mateuszowi Pawlikowskiemu, Adrianowi Dobrowolskiemu, Ani Zadrowskiej oraz Antkowi Parchowskiemu za wspieranie i wolontariat w trakcie turnieju. Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejny turniej charytatywny, bo zamierzam kontynuować imprezę z pożytkiem, wsparciem  dla hospicjum imienia Księdza Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku - przyznał na zakończenie Marcin.

Paweł Doczyk
fot. Paweł Doczyk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież