Pomorska lista PiS do Brukseli: Fotyga, Smoliński, Drelich, Rakowski..... » Portal wybrzeze24.pl dotarł do nieoficjalnej listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych... Kataklizm blisko - 19 zł za godzinę parkowania » Czy godzina parkowania będzie kosztowała 19 zł? Według przepisów przyjętych przez posłów Zjednoczone... Genowefa Grabowska: Jaka suwerenność? » Kto wygrał w samorządach, dlaczego relokacja migrantów niczego nie rozwiąże, jakie CV powinien mieć ... Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni...
Lechii w tym sezonie nie służą wyjazdy do Rzeszowa. Po jesiennej

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Atom Trefl - Muszynianka LIVE: 1:3 - 17:25, 25:16, 13:25, 22:25

altO godz. 14.30 w ERGO Arena rozpocznie się hitowy mecz PlusLigi Kobiet pomiędzy Atomem Treflem i Bank BPS Muszynianką Fakro Muszyna.

W Atomie Treflu poza meczową dwunastką znalazły się Amaranta Navarro Fernandez, Magdalena Saad i Dorota Wilk.

Atom Trefl: Tokarska, Dziękiewicz, Glass, Hodge, Ozosy, Kożuch, Maj (libero) - Świeniewicz, Ssuschke-Voigt, Bełcik, Konieczna

Muszynianka: Werblińska, Bednarek-Kasza, Kaczor, Radecka, Djurisić, Stam-Pilon, Zenik (libero)- Gajgał, Rourek, Kasprzak, Wensink

I set

Początek dla Muszyny. Sopocianki miały drobne problemy z dokładnym odbiorem zagrywki Radeckiej. Atom ma problemy ze skutecznym skończeniem akcji. Gospodynie nie mogą wejść w mecz. Tylko jeden atak Atomu dał punkt. 2:8

Świeniewicz za Hodge

Sopocianki mają duże problemy z dobrym odbiorem zagrywki z czego bierze się problem z dobrym rozegraniem. Atom zalicza pojedyncze akcje, a Muszyna serie punktowe - 8:16

Atom zaczął pogoń. Sopocianki poprawił grę w obronie, a skutecznie kończy Ozsoy- 14:18

Gdy sopocianki doszły na 4 punkty o czas poprosił trener Serwiński i po powrocie na parkiet Muszyna powiększyła przewagę o dwa punkty 14:20

Ssuschke-Voigt za Dziękiewicz

Pewne zwycięstwo Muszyny w pierwszym secie. Sopocianki miały problem z przyjęciem zagrywki Muszynianki. Dwa razy Atom dochodził na cztery punkty, ale odpowiedź ekipy gości była szybka i straty wzrastały.

II set

Wyrównany początek. Problemy Atomu zaczęły się gdy na zagrywkę weszła Bednarek-Kasza, której serwis sprawia gospodyniom olbrzymie problemy - 2:5

Zmiana sytuacji. Sopocianki dzięki trudnej zagrywce Tokarskiej objęły prowadzenie 8:6

Muszyna ma problem z odbiorem zagrywki Tokarskiej, a w Atomie skutecznie kończy Kożuch 10:6

Znakomity okres gry Atomu. Sopociankom wychodzi prawie wszystko, a jak nie wychodzi to sprzyja szczęście - 15:7

Muszyna zdobyła dwa punkty z rzędu, ale Atom nie pozwolił ekipie gości się rozpędzić i na drugą przerwę techniczną zszedł z przewagą 7 punktów

Muszyna się nie poddaje. Zespół gości zdobył cztery punkty z rzędu i zmniejszył starty do czterech punktów 18:14

Tym razem to sopocianki pewnie wygrywają seta. Bohaterką Tokarska, która najpierw zagrywką wyprowadziła Atom na prowadzenie, a w końcówce była bezbłędna na siatce

III set

Trzeci set lepiej zaczęły zawodniczki z Muszyny, ale szybko gra się wyrównała. Najbardziej wyrównana partia. Drużyny grają punkt za punkt. Minimalnie lepsze sopocianki 8:7

Atom powoli buduje przewagę. Cały czas skuteczna w ataku jest Ozsoy 11:8

Seria punktowa Muszyny, która wyszła zwycięsko z trzech długich wymian 11:12

Podwójna zmiana w Atomie Bełcik za Kożuch i Konieczna za Glass 11:14

Sopocianki nie mogą przerwać serii Muszyny. Po ataku Ozsoy, który sędziowie zaliczyli jako autowy bez bloku zrobiło się dość nerwowo po stronie Atomu 11:15

Powrót na parkiet Glass i Kożuch

Hodge za Ozsoy

Trzeci set to ponowne odwrócenie sytuacji. Tym razem to zawodniczki z Muszyny zdecydowanie dominowały. Wydaje się, że kluczowe były długie wymiany po pierwszej przerwie technicznej, które wygrała Muszyna

IV set

Początek seta podobnie jak w trzeciej partii. Przy stanie 1:1 Muszyna ponownie lepsza w długiej wymianie 1:4

Konieczna za Kożuch

Muszynianka przeważa, ale Atom powoli goni rywalki - 6:8

Dziękiewicz za Ssuschke, Hodge za Świeniewicz

Wyrównana gra. Muszyna miała 3 punkty przewagi, ale Atom wyrównał 13:13

Atom objął prowadzenie, ale po chwili Muszyna zdobyła trzy punkty. Po raz kolejny sopocianki mają problem z odbiorem zagrywki Bednarek-Kaszy 14:16

Dzięki trudnej zagrywce Bednarek-Kaszy Muszyna uzyskała nawet 6 punktów przewagi. Atom zmniejszył starty do 3 punktów - 18:21