Sławomir Neumann: Dekompozycja PO? Bez przesady! » Ze Sławomirem Neumannem, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w regionie pomorskim, posłem od 200... Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku włączyło się do akcji #SzczepimySi... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w związku z rozpoczęciem 15 stycznia br. e-rejestracji na szczep... Wiesław Szajda 1950-2021 » W poniedziałek, 18 stycznia, nad ranem odszedł właściciel firmy Hydromechanika Wiesław Szajda. Wiesł... Gdańska demografia 2004-2020 » 31 grudnia 2020 roku Gdańsk liczył 470 907 mieszkańców. Z 35 gdańskich dzielnic najwięcej mieszkańcó... Lista punktów szczepień w Trójmieście » Przedstawiamy listę punktów, które szczepić będą zarejestrowane osoby od 25 stycznia w ramach Narodo... „Dobra energia zawsze powraca. Stań się jedną rodziną. Przekaż 1% poda... » Fundacja Energa rozpoczyna kampanię informacyjną w 2021 roku. Celem kampanii jest pomoc pracownikom,... Odyseja 2001. 20 lat temu powstała Platforma Obywatelska » Mija dwadzieścia lat od dnia, w którym Maciej Płażyński, wówczas z AWS, Andrzej Olechowski i Donald ... Czy w Gdańsku można obalić dowolny pomnik? Zwrot w sprawie dewastacji ... » Wraca sprawa przeciwko osobom, które obaliły pomnik ks. Henryka Jankowskiego. Zbierający i wykładają... Matka Stefana W. apeluje do Piotra Adamowicza » Od redakcji Gdańsk Strefa Prestiżu: W nawiązaniu do wypowiedzi Piotra Adamowicza na łamach Dziennika... Umowa o współpracy MIIWŚ i GKS Gedania 1922 » 15 stycznia 2021 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku została podpisana umowa o współpracy pomię...
Reklama
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
piątek, 15 stycznia 2021 13:26
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
Z nadkom. Magdaleną Sroką, rzeczniczką prasową Porozumienia
Trefl przegrał siatkarski maraton w Rzeszowie
niedziela, 17 stycznia 2021 18:49
Trefl przegrał siatkarski maraton w Rzeszowie
Po prawie pięciogodzinnej walce Trefl uległ w Rzeszowie Asseco
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
piątek, 15 stycznia 2021 20:50
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
Lechia rozegrała pierwszy sparing przed wiosenną rundą spotkań.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
poniedziałek, 11 stycznia 2021 19:00
Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
Urodził się w Koronowie niedaleko Bydgoszczy w 1897 roku. Ilekroć

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

I Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pelplin-Gniew-Most Tczewski

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
sobota, 24 sierpnia 2013 17:06

I Międzynarodowy Spływ Kajakowy Pelplin-Gniew-Most Tczewski odbędzie się w dniach 31.08-01.09.2013 pod honorowym patronatem Marszałka Senatu, Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezesa Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich. Uczestnikami będą zaproszeni goście m. in. z Niemiec ok. 15 osób oraz z Polski.


W spływie wiodącym rzekami Wierzyca i Wisła, swój udział zapowiedział mistrz olimpijski w wioślarstwie Adam Korol. Zaproszenia otrzymali mistrz olimpijski gimnastyk Leszek Blanik, podróżnik Marek Kamiński oraz europoseł Jarosław Wałęsa. Razem w spływie popłynie kajakami 70 osób. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, kontakt Ryszard Różycki, tel. 513215854 lub mail ryszard-sport@tlen.pl.


altOrganizatorom przyświecają takie cele, jak promowanie szlaku wodnego Kociewia, Mostu Tczewskiego jako unikatowego w skali Europy zabytku inżynieryjnego i historycznego oraz symbolu pojednania polsko-niemieckiego, a także popularyzacja kajakarstwa jako formy turystyki  i rekreacji fizycznej.


Program imprezy przewiduje m.in. zwiedzanie katedry w Pelplinie, zamku w Gniewie oraz złożenie wieńca pod tablicą upamiętniająca obronę tczewskiego mostu 1 września 1939 r.


Współorganizatorami spływu są: tczewski WOPR, Fundacja Kultury Fizycznej OLIMP, Kolejowy Klub Sportowy UNIA Tczew, Ruch Społeczny Pojednanie MOST, Społeczny Komitet Odbudowy Mostu oraz Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie.

Wła-49

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #1 alina 2014-08-31 19:17
II MIĘDZYNARODOWY SPŁYW KAJAKOWY-TRAGEDIA!!!!!!!
ZAMIAST HOTELU MARYSIEŃKA-NOCLEG ZAMEK GNIEW,ZERO POSIŁKU NA TRASIE WISŁA,KAJAKI INNE NIŻ OBIECANO,ZERO ZAINTERESOWANIE ZE STRONY ORGANIZATORÓW,W PŁATY NA SPŁYW ZROBIONE DWA MIESIĄCE TEMU DOPIERO ZROBIONO PRZED SPŁYWEM,NIE BYŁO NAS NA LIŚCIE ,PO DO PŁYNIĘCIU DO TCZEWA HARCERZE POMAGALI WCIĄGNĄĆ KAJAKI,NIKT NAMI SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ PO PRZEPŁYNIĘCIU ODCINKA Z GNIEWU DO TCZEWA NIE DOSTALIŚMY OBIECANEGO POSIŁKU NA TRASIE .OGÓLNIE TO CO BYŁO W PROGRAMIE TO WIELKA ŚCIEMA GRATULACJE DLA ORGANIZATORA PO PROSTU WSTYD!!!!!!!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież