Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Wyjazdowa zmora trwa - oceny lechistów po meczu w Chorzowie

Lechiści przegrali na wyjeździe znów z tego samego powodu - przewidywalność, brak spójnej koncepcji, proste błędy i słabnące zaangażowanie przy niekorzystnym wyniku. O ile w domu potrafią sobie z tym radzić, o tyle w gościach zachowują się jak słoń w składzie porcelany. Momenty były, ale to zdecydowanie za mało, aby myśleć o mistrzostwie. Oceny w skali 0-5.


Dusan Kuciak (4) - Za wiele roboty nie miał. Jeden groźny strzał wyciągnął, przy bramkach bez szans.


Paweł Stolarski (3) - Ocena ni to wysoka, ni to niska. Wyważona. Bo chłopak grał naprawdę dobrze, ale mocno obciąża go bramka samobójcza, która natchnęła Ruch do jeszcze ambitniejszej walki.


Joao Nunes (3) - Bez szału. Po prostu. Tak jak cała drużyna - czasem dobrze, czasem do... źle.


Mario Maloca (3,5) - Generał trzymał w ryzach obronę i łatał co się dało. Niestety, nie zdołał wyblokować strzału Niezgody i piłka po jego łydce wpadła do bramki.


Jakub Wawrzyniak (3,5) - Ładnie, ładnie. Nie popełniał błędów w obronie, a w ataku czuł się niezwykle pewnie. Dobry występ. Szkoda tylko, że bez przełożenia na wynik.


Ariel Borysiuk (2,5) - W Chorzowie był cieniem zawodnika z poprzednich spotkań. Nie łatał już środka pola, miał sporo niedokładnych podań.


Simeon Sławczew (3,5) - Próbował jak mógł asekurować Borysiuka i dodatkowo starał się kreować akcje ofensywne. Niestety, dziś ten element, mimo kilku fajnych klepek nie wychodził praktycznie żadnemu z zawodników.


Milos Krasić (3) - Słabiej niż zwykle, ale próbował. Tego nie można mu odmówić. Szarpał, próbował szukać niekonwencjonalnych zagrań. Ale mocno obciąża jego konto strata, po której poszła kontra na 2:1 dla Ruchu.


Rafał Wolski (3) - Pierwsza połowa w jego wykonaniu mogła napawać optymizmem. Jego indywidualne akcje napędzały ataki Lechii. Po przerwie jednak kompletnie zgasł, chociaż nie można mu było odmówić zaangażowania.


Flavio Paixao (2,5) - Nie potrafił się odnaleźć w tak ruchomym ustawieniu z przodu. Praktycznie niewidoczny. Więcej roboty wykonał w obronie niż w ataku.


Gino van Kessel (3) - Szybki jak błyskawica, ale na razie tylko tyle. Widać, że ma nieprzeciętne umiejętności, ale przy tak monotonnej grze zespołu, nie jest w stanie z nich skorzystać.


Rezerwowi:

Marco Paixao, Lukas Haraslin, Sebastian Mila - Dwóch pierwszych miało wejście smoka. Zaraz po wejściu na boisko wypracowali wyrównującą bramkę. Niestety, potem już nie było tak dobrze, bo Ruch świetnie wyłączał ich z gry. Sebastian Mila natomiast... Niestety, widać że to schyłek jego kariery. Nie jest już w stanie odmienić losów spotkania. Mimo że bardzo by chciał, ale fizjologii się nie oszuka. W tym wieku sprawność już nie ta sama co kiedyś.


gochInne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież